• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

کاردستی های نمدی

۱۹-آبان-۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #731

RE: کاردستی های نمدی
[تصویر: کاردستی های نمدی]

من به دستان خدا خیره شدم ، معجزه کرد .. Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Najmeh Mahdi ، zahra.y ، tarlan 66 ، nanazMH1 ، پیشو ، fariohamid
۱۹-آبان-۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #732

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط malih.s ، باران طلایی ، احسانه ، eatyie ، Najmeh Mahdi ، zahra.y ، tarlan 66 ، nonoo ، nanazMH1 ، betty ، ashoosan ، پیشو ، samane74 ، adia ، hengamehh
۱۹-آبان-۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ عصر توسط پیشو.)
ارسال: #733

Tongue RE: کاردستی های نمدی
[تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی]
[تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی]

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط احسانه ، zahra.y ، tarlan 66 ، Najmeh Mahdi ، nanazMH1 ، ashoosan ، fariohamid ، hengamehh
۱۹-آبان-۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #734

(۱۳-تير-۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ عصر)soudi نوشته است:  [تصویر: کاردستی های نمدی]

دوستان ببخشید اگه اس÷مه بگن پاکش کنم...

کسی الگوی این کفش رو داره بزاره

دوستای گل نوعروسیم دلم خیلی براتون تنگ شده بود...برای خرید خونمون ازتون التماس دعا دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، nanazMH1
۱۹-آبان-۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ عصر توسط پیشو.)
ارسال: #735

Tongue RE: کاردستی های نمدی
جاسوزنی همراه نمدی ،برای اونایی که سوزن همیشه نیاز دارن [تصویر: کاردستی های نمدی]

[تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی]

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط احسانه ، nasemma ، zahra.y ، tarlan 66 ، hanaa :) ، taze aroos ، Najmeh Mahdi ، eatyie ، pishi68 ، عسل جان ، nanazMH1 ، ashoosan ، elina20
۲۰-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #736

سلام بچه ها من یه سوال واسم پیش اومده من دیروز یه فیل درست کردم موقعی که اومدم داخلش رو پشم بزارم بعضیی قسمتها مثل قسمت پاها یه خورده پارچه حالت چروک پیدا کرده به نظرتون چرا این مشکل پیش میاد؟؟؟

دست سازهای نمدی باران
ارائه انواع عروسکهای نمدی و تابلو یادبود ، استند اسم
INSTA:baran.namadi
نقل قول
۲۰-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #737
کار خودمه
اگه برای این نقاب مخصوصا چشمش نظری بدید ممنون می شم اخه خوب نتونستم درش بیارم

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط pishi68 ، عسل جان ، nanazMH1 ، احسانه ، zahra.y ، پیشو ، fariohamid
۲۰-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #738
بچه ها من سی رنگ پارچه نمدی (از هر رنگ یک متر) دارم که یکجا میفروشمشون.

کارای نمدی رو خیلی دوست دارم ولی چون مجبورم واسه کنکور دکترا بخونم اصلا وقت اضافه ندارمCrying

تو سایتا قیمت بین 12 تا 15 هزار تومن بود حتی بعضی سایتا بیشترم زده بودن

ولی من هر متر رو فقط ده هزار تومن میدم...همه نمدامم یه جا با هم میفروشم

هزینه پستشم با خودم

هر کی خواست بهم پیام خصوصی بده

سفارشات نمدي ميپذيرم
براي خيلي از بچه هاي نوعروس هم كار انجام دادم
خدا رو شكر تا حالا شاكي خصوصي هم نداشتم3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma
۲۰-آبان-۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #739

ونوس جان عرض نمدها چقدره؟؟؟ مبگم چرا اینقد نمدهای شما قیمتهاشون بالاست؟ من توی بوشهر میخرم خیلی ارزونتره مثلا تکه 50*45 تکه ای : 1500 تومان دوبرابر همین 3000 تومان البته تنوع زیاد رنگی نداره

دست سازهای نمدی باران
ارائه انواع عروسکهای نمدی و تابلو یادبود ، استند اسم
INSTA:baran.namadi
نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma ، Najmeh Mahdi ، hengamehh
۲۰-آبان-۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #740
azinia25 عزیزم من یه بار از این الگلو استفاده کردم و این پاپوش خوشگل رو واسه خواهر زادم درست کردم کلی هم طرفدار پیدا کرد امیدوارم به دردت بخوره عزیزم
[تصویر: کاردستی های نمدی]" alt="تصویر: [تصویر: کاردستی های نمدی]" title="تصویر: [تصویر: کاردستی های نمدی]" />

[تصویر: کاردستی های نمدی]" alt="تصویر: [تصویر: کاردستی های نمدی]" title="تصویر: [تصویر: کاردستی های نمدی]" />
نقل قول
 سپاس شده توسط Najmeh Mahdi ، sama081 ، Javid ، احسانه ، pishi68 ، nasemma ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، shirin93 ، پاییزه ، zahra.y ، پیشو ، azinia25 ، fariohamid ، hengamehh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام