• سالن زیبایی 27
  • چم

کاردستی های نمدی

۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #721
RE: کاردستی های نمدی
دوست جونا کارهای اینجا رو هم ببینید
http://www.rangsayeh.ir New1
چون برای فروشه الگو نداره دیگه
اما شما که حرفه ای هستید می تونید خودتون الگو دربیارید برای طرحهاش Lub

من دادم مامانم واسم این کار رو کرد. واسه دو سه تا از طرحها الگو درآورد. فرصت کنم میرم نمد میگیرم و درست می کنم اینجا کارهامو پرده برداری می کنم! Sleepy

خدایا برای هر آنچه دادی و ندادی سپاسگزارم
27 بهمن Heart
instagram: beautycare.by.rose
نقل قول
 سپاس شده توسط پیشو ، nasemma ، fariohamid ، zahra.y ، tarlan 66 ، naz goli ، hengamehh
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آبان-۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ عصر توسط پیشو.)
ارسال: #722

Rainbow RE: کاردستی های نمدی
(۱۸-آبان-۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ عصر)shekoofeh نوشته است:  بچه ها میشه به جای نمد از فتر هم استفاده کرد ؟همینا که باهاش پالتو هم می دوزن ؟

آخه فوتر همون نمده دیگه Smiling منتها ضخامت هاست که تعیین کنندست که برای کارهای دستی از ضخامت کم که معمولا 2 میل هم داره شروع میشه Smiling

نقل قول:اگه عکسی هم باشه که بتونم ازش ایده بگیرم بد نیست فقط من یکم سرم شلوغه زیاد نمیتونم وقت صرف اینکار بکنم یه کار ساده و شیک باشه مرسی دوستان خوبم

LubLubLubLub
[تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی][تصویر: کاردستی های نمدی]

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Najmeh Mahdi ، احسانه ، نی نی گل ، nasemma ، fariohamid ، zahra.y ، tarlan 66 ، shirin93 ، nanazMH1 ، betty ، ashoosan ، hengamehh
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #723
[تصویر: کاردستی های نمدی]

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط maryammohsen ، احسانه ، نی نی گل ، fariohamid ، zahra.y ، tarlan 66 ، nanazMH1 ، ashoosan ، naz goli ، adia ، hengamehh
  • خرید اقساطی
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #724

نقل قول
 سپاس شده توسط fatima.s ، fariohamid ، samane74 ، zahra.y ، maryammohsen ، tarlan 66 ، nanazMH1 ، betty ، پیشو
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #725
مریم جون میتونی اول اسم خودتون و همسرتون رو روی کار بدوزین مثلا اینجوری M&M خیلی خوشگل میشه. دورش رو هم میتونی مروارید ریز بدوزی یا حتی سایز کوچولو به شکل قلب بچسبونی.
دیگه اینکه میتونی سرعروس و داماد درست کنی و پشتش حروف اسمتون رو بدوزی یا حتی با خودکار بنویسی .

گلم نقل قول کردن عکسا ممنوعه. میتونی از کلید تشکر زیر عکس ها استفاده کنی.

سلین جون میتونی عکسایی که مارک و یا شماره تماس دارن بذاری گلم. تو تایپیک فروش اینکار ممنوعه

تزئینات زیبای نمدى؛چيزى که تو هيچ مغازه اى پيدا نميکنيد..
تزئینات اتاق کودک ، تزئینات جهیزیه ، گیفت سیسمونی و تولد و ... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Najmeh Mahdi ، fariohamid ، maryammohsen ، tarlan 66 ، پیشو ، hengamehh
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #726

نقل قول
 سپاس شده توسط احسانه ، zahra.y ، tarlan 66 ، nanazMH1 ، پیشو ، hengamehh
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #727
بچه ها من اصلا رنگ پوست پیدا نمیکنم میتونم نمئ سفیدم رو رنگ کنم؟بعد دور اینکار چه نوع دوختی استفاده شده که اینقدر ظریفه؟بخیه با نخ معمولی؟[تصویر: کاردستی های نمدی]

رايان كوچولوي من تو بغلمهAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط فروغ بنی ، fariohamid ، zahra.y ، Najmeh Mahdi ، tarlan 66 ، nanazMH1 ، پیشو ، naz goli ، hengamehh
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۳ ۰۶:۵۲ عصر توسط احسانه.)
ارسال: #728
ملی جون نمیدونم کارهای من رو دیدی یا نه . من دقیقا از نمد رنگ پوست استفاده میکنم.
میتونی نمدت رو با پنکک رنگ کنی اما بعد یه مدت رنگها جمع میشه و میریزه و قابل شستشو هم نیست. اما لپاشون رو باید رژگونه بزنی.
تمام دوختش دندون موشیه . نخ همرنگه و فاصله بین دوختها یکنواخته که انقدر تمیز دراومده

البته از کیفیت دوربین هم غافل نشو.
من با گوشیم عکس میگیرم و خب قطعا عکس دوربین حرفه ای از همین کار ، خیلی عالی تره
عکس ها پاک شدن

نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma ، meli joon ، fariohamid ، zahra.y ، Najmeh Mahdi ، tarlan 66 ، nanazMH1 ، پیشو
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #729
(۱۷-آبان-۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ عصر)Najmeh Mahdi نوشته است:  [تصویر: کاردستی های نمدی]

اینا چطور دوخته میشن؟
واسه زیرش که یه دایره با مقوا درست میکنیم نمد می چسبونیم براش ، درسته؟
بعد واسه دور کار چی؟ اونو چطور باید دوخت؟ یا چسبوند؟ Huh

واسه فروخته شدن زمینمون دعا کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط nasemma ، zahra.y ، tarlan 66 ، nanazMH1
۱۹-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #730
dilek جون اول یه دایره برای زیرش به سایز دلخواهت درمیاری و بعد یه مستطیل هم برای دورش .
طول مستطیل رو باید جوری دربیاری که وقتی دور تا دور دایره میدوزی هم اندازه دربیان. عرضش هم بسته به سایزشون متفاوته که بخوای چقدر بزرگ باشه یا حتی کوچولو باشه.

برای کف کار بهتره مقوا نذاری که اگر نیاز به شستشو داشت بتونی بشوری . میتونی یه تیکه چوب هم اندازه بدی برات ببرن و بندازی کف کار و موقع شستن بیاریش بیرون.

برای دور کار هم میتونی از طلق استفاده کنی که صاف بایسته
کارهایی که بیرون هست ، دورتادور کار سیم رد شده مثل فنره و میتونی کار رو جمع کنی و کنار بذاری و موقعی که خالیه هم خوشگله ولی اگه چیزی استفاده نکنی شل میشه مگر اینکه دور سطل زباله بدوزی.

امیدوارم کمکت کرده باشم.

دوست جونا نقل قول کردن عکسا ممنوعه لطفا نقل قول نکنید . ممنون

نقل قول
 سپاس شده توسط Najmeh Mahdi ، zahra.y ، tarlan 66 ، پیشو ، مریم طلایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام