کادو روز مادر

۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #1351
RE: کادو روز مادر
من برای هر دو میخوام کرم دور چشم بگیرم که راهنمایی میخوام هیچ کس جواب نمیده تصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B1%D...pid7489252
تصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #1352

(۵-اسفند-۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ عصر)'shahrzaads' نوشته است:  من برای هر دو میخوام کرم دور چشم بگیرم که راهنمایی میخوام هیچ کس جواب نمیده تصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B1%D...pid7489252
تصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif

عزیزم این مدلایی که گذاشتی من استفاده نکردم ولی یه مدل دوستم داشت که سفید بود درش قرمز بود که میگفت خیلی سنگینه به نظرم برای کادو کرم دور چشم زیاد خوب نیست چون نمیدونید کدوم مدلم خوبه شایدم کارایی آنچنانی نداشته باشه با پولی که در نظر گرفتین هدیه های دیگه ای هم میتونید بگیرید 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط shahrzaads
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ عصر توسط B♡I.)
ارسال: #1353
من پارسال واسه مامانم و مادر شوهرم دو تا کیف مجلسی اما دو مدل مختلف خریدم
مامانم که استفادش کرد اما ندیدم مادرشوهرم استفاده کنه.بعدش یه روز دیدم عه عه کیفه دست خواهرشوهرمه!
منو بگی داشتم منفجر میشدم که چرا هدیه ای که بهش دادیمو داده به اونتصویر: /images/smilies/new/new3.gif (حالا شاید واسه یکی مهم نباشه و بگه مال خودش بوده دوست داشته بده یکی دیگه اما از نظر من اینکار بی احترامی حساب میشه!)
ولی دندون سرجیگر گذاشتم و توی یه موقعیت مناسب به شوهرم گفتم
اونم به مامانش گفته بود.بعد مامانش کیفه رو نشونش داده بود گفته بود به خدا این دو تا کیف شانسی شبیه هم شدن.خواهرشوهرم خودش خریدهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
یه بار دیگم که خودم خونشون بودم جفت کیفها را کنار هم نشونم دادن.
خلاصه ممکنه ازین سوتفاهم ها هم پیش بیادتصویر: images/smilies/biggrin.gif
فقط یاد گرفتم زود قضاوت نکنم و اینکه خوشحالم که وقتی اشتباه فکر میکردم نرفتم فوری به شوهرم بگم و بعدا خیلی خوب و خوش بهش گفتم و بعدشم که سوتفاهم به خوشی برطرف شدتصویر: images/smilies/wink.gif

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبا
چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
***شدم خانوم خونه ی خودم***
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، parmin.ab ، hadis sh ، nedaa71
۵-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #1354
(۵-اسفند-۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ عصر)'B♡I' نوشته است:  من پارسال واسه مامانم و مادر شوهرم دو تا کیف مجلسی اما دو مدل مختلف خریدم
مامانم که استفادش کرد اما ندیدم مادرشوهرم استفاده کنه.بعدش یه روز دیدم عه عه کیفه دست خواهرشوهرمه!
منو بگی داشتم منفجر میشدم که چرا هدیه ای که بهش دادیمو داده به اونتصویر: /images/smilies/new/new3.gif (حالا شاید واسه یکی مهم نباشه و بگه مال خودش بوده دوست داشته بده یکی دیگه اما از نظر من اینکار بی احترامی حساب میشه!)
اونم به مامانش گفته بود.بعد مامانش کیفه رو نشونش داده بود گفته بود به خدا این دو تا کیف شانسی شبیه هم شدن.خواهرشوهرم خودش خریدهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
فقط یاد گرفتم زود قضاوت نکنم و اینکه خوشحالم که وقتی اشتباه فکر میکردم نرفتم فوری به شوهرم بگم و بعدا خیلی خوب و خوش بهش گفتم و بعدشم که سوتفاهم به خوشی برطرف شدتصویر: images/smilies/wink.gif

وای چه باحال
آفرین به شما

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #1355

(۵-اسفند-۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ عصر)'shahrzaads' نوشته است:  من برای هر دو میخوام کرم دور چشم بگیرم که راهنمایی میخوام هیچ کس جواب نمیده تصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif

تو تاپیک هدیه من جواب دادم عزیزم نگاه کن
گلم نیازی نیست تو چندتا تاپیک بپرسی اگه کسی بدونه تو همون تاپیک مربوطه جواب میده 
بوووووس به شما 
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

instagram : hadisam_2               +فرهنگ تشکر زدن  
نقل قول
 سپاس شده توسط shahrzaads
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ عصر توسط khofoloo.)
ارسال: #1356
من برا روز مادر مامانمو میفرستم ارایشگاه.برا رنگ مو و ابرو و..اخه تولدش روز اول عیده.برا اونم ست کیف و کفش خریدم

(۲۸-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ صبح)'فرزانه 72' نوشته است:  سلام دوست جونی یا... ما اگه خدا بخواد 18 اسفند عروسیمونه... یعنی روز مادر... میخوام تو همون جشن عروسی کادو بدیم بهشون... به نظرتون خوبه؟ نمیدونم چی هدیه بدم بهشون که دو تاشون حدود 600 بشه. نمی تونیم بیشتر از این هزینه کنیم. کارت هدیه بدم خوبه؟ طلا ملا که با 300 تومن نمیشه خرید میشه؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید... تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
بنظر من این گلهای رز با روکش طلا خوبن 

نقل قول
۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #1357
یادش بخیر روز مادر چند سال پیش دو ماه بود رفته بودم سرکار ، دو تا حقوقمو جمع کردم واسه روز مادر یه گردنبند خوشگل خریدم حتی هزار تومنشم واسه خودم خرج نکردم ، مامانم با اینکه به زبون میگفت چرا اینکارو کردی و توقع نداشتم ولی معلوم بود خییییلی خوشحال شده تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif همیشه تو گردنشه 

پارسالم کرم روز و شب لیراک گرفتم واسش به مادر شوهرمم کارت هدیه دادیم ، با توجه به شخصیت مامانا میشه فهمید چی خوشحالشون میکنه مامان من اهل کرمای پوستی و مولتی ویتامین اینجور چیزاس .. مادر همسرم فک کنم با پول راحت تره با اینکه من خودم از پول هدیه دادن و گرفتن بدم میاد ولی نظر شوهرم این بود .. 

امسالم واسه مامانم کیف میخرم به مامان همسرمم یه پیرهن مجلسی کادو میدم ایشالا که اندازه اش باشه و خوششم بیاد و حرف و حدیثی توش نباشه تصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، hadieh24 ، عروس فرفری ، آرامشه خیال
۲۱-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #1358
(۵-اسفند-۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ عصر)'B♡I' نوشته است:  من پارسال واسه مامانم و مادر شوهرم دو تا کیف مجلسی اما دو مدل مختلف خریدم
منو بگی داشتم منفجر میشدم که چرا هدیه ای که بهش دادیمو داده به اونتصویر: /images/smilies/new/new3.gif (حالا شاید واسهیکی مهم نباشه و بگه مال خودش بوده دوست داشته بده یکی دیگه اما از نظر من اینکار بی احترامی حساب میشه!)

چه تصادفی اصلا ادم فکرشم نمیکنه که خواهر شوهر ادم بره همونو بخره
چقدر خوب که عصبانی نشدید وزود قضاوت نکردید ما همیشه زود قضاوت میکنیم من خودم اینجوریم دارم روش کار میکنم

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، B♡I
۲۲-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #1359
اوا پس واقعا این کار بعضیارو ناراحت میکنه؟
من اون زمان که دخترخونه بودم اولین کادویی که داداش و زن داداشم به مامانم دادن رو من یکی دوبار استفاده کردم. البته نه اینکه مامانم بده به من یا من بگیرم برای خودم. فقط منم ازش استفاده کردم. حالا شانس ما اون وقتایی که مامانم استفاده کرده بود رو زن داداشم ندیده بود اون باری که من استفاده کردمو دید. بعد به داداشم گله کرده بود و اونم اومد به مامانم گفت. البته براش توضیح دادیم و ظاهرا حل شد تصویر: images/smilies/wink.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام