• آرایشگاه مدیس
  • لوستر

چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3

۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۰۸:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۸ ۰۸:۳۴ عصر توسط Gildaaa.)
ارسال: #4701
RE: چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3
سلام خانومها.
من همیشه برای خرید کفش خیلی مشکل دارم. بلد نیستم چه کفشی بخرم مدل سن بالایی نباشه و جوانانه باشه.

البته منظورم برای پوشیدن روزانه و بیرون بود. برای محیط کار و مجلسی بلدم.
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۰۹:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۸ ۰۹:۲۸ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #4702

کتونی . کفش اسپرت و کفش عروسکی. هومنی که محل کار می پوشی هم میشه بیرون پوشید خب 
الان که فصل سرما است بوت و نیم بوت. تیمبرلند هم مد شده دوباره
نقل قول
 سپاس شده توسط Gildaaa
۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #4703
ممنون عزیزم.
از وقتی سی سالم شده تو پوشیدن کتونی و کفشهای اسپرت یکم تردید پیدا کردم. دوس دارم هم دخترانه باشه هم ظرافت لازم رو داشته باشه.
یکم از این حرفها که میگن دیگه سی سالت شده اینو زشته بپوشی، اون رنگ مناسب سن تو نیست و از این دست حرفها واقعا بدم میاد. خودم اهل این حرفا نبودم ولی از بس بقیه میگن ولی من دوس دارم همه چی بپوشم.
نقل قول
  • آرته
۱۵-آبان-۱۳۹۸, ۱۰:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۸ ۱۰:۴۶ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #4704

(۱۵-آبان-۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ عصر)'Gildaaa' نوشته است:  ممنون عزیزم.
از وقتی سی سالم شده تو پوشیدن کتونی و کفشهای اسپرت یکم تردید پیدا کردم. دوس دارم هم دخترانه باشه هم ظرافت لازم رو داشته باشه.
یکم از این حرفها که میگن دیگه سی سالت شده اینو زشته بپوشی، اون رنگ مناسب سن تو نیست و از این دست حرفها واقعا بدم میاد. خودم اهل این حرفا نبودم ولی از بس بقیه میگن ولی من دوس دارم همه چی بپوشم.

خواهش میکنم عزیزم.
مهم خودت هستی هر چی دوست داری بپوش . میتونی کتونی تیره تر بپوشی مثلا طوسی یا مشکی . خیلی ها به سن و سال اصلا اهمیت نمیدن گنده تر از من و شما .  عروسکی مشکی میتونی بپوشی که خیلی بچه گونه نباشه ونس الان خیلی مده. کالج رسمی و شیکه 
این نمایندگی های چرم مدل هایی دارن که هم شیکه هم سنگین و رنگین

نقل قول
 سپاس شده توسط Gildaaa
۱۶-آبان-۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #4705
ممنون خیلی لطف کردی. درسته حرفت. خیلی وقتها خانمهای پنجاه به بالا رو میبینم که تیپهای شاد و اسپرت میزنن. حالا یه مدت میرم تو کار رنگهای تیره تر ببینم با روحیم سازگاری داره یا نه.
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله
۱۱-آذر-۱۳۹۸, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #4706

دوستان من جاییم دسترسی به نتم خیلی ضعیف
نمیتونم خودم سرچ کنم
کفش کرم سوییت ، کیفش هم باید سوییت باشه ؟ یا چرم‌ نا جور؟ 

27/4/98 = 71/100
شروع رژیم‌ : 30/4
69/600
 66/100
62/700
80 درصد امید
خدایا[size=12pt] [size=small]دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد[size=small]“ بلندم کن “

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام