• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3

۳۰-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #4691
RE: چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3
(۳۰-تير-۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  ریش ریش بودنش در چه حد هست
ولی الان شلوار گشاد هم مد شده میتونی با کفش پاشنه بلند بپوشی
بعدشم زیاد به مد فکر نکنین هر چیزی راحتین بپوشین و هر چی که بهتون میاد همون مد هست

ریش ریش بودنش میدونین چون قبلا می پوشیدم به زمین کشیده میشد اون حالت و پیدا کرده نمیدونم چه طوری بگم قسمت پایین پایین حالت صاف و اینا نداره دیگه....میخوام بدونم با پاشنه بلند چون ریش ریشاش میاد رو پاشنه از پشت بد نمیشه؟؟
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #4692
(۳۰-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۰۶ صبح)'Sahar_RiRa' نوشته است:  سلام. دوستان من یه سوال دارم ایا به نظر شما پوشیدن جین دمپا الان دمده و خزه؟؟ آخه من یه جین دارم که دو سال پیش خریدم و پارچه اش کاملا نو هست و فقط تو قسمت پاچه شلوار یه حالت ریش ریش و پاره طور داره...حالا میخوام بدونم اول از همه پوشیدنش ناجور نیست؟؟ و بعد هم اینکه ریش ریش شدن پاچه عادیه به نظرتون و ضایع نیست اگه بخوام بپوشمش؟؟ مثلا با کفش پاشنه بلند؟؟

سلام، الان خیلی مد چیز خاصی رو دنبال نمیکنه... تقریبا میشه با هر استایلی گشت! بسته به سلیقه خودت! فقط باید همون ستی که میپوشی بهم بیاد و یه چیز شیک بشه!
اما اگه بخوای به مد پیش بری الان مام استایل خیلی رو بورسه... و شلوار جینای جذب هم ادامه داره!
تو شلوار جین به جز مدل رنگ و نوع جین هم موثره... بیشتر الان مام استایلا جین روشن و برفی و زاپ دار هست!

من خودم شلوار دمپا با کفش پاشنه بلند رو دوس دارم... الان دمپا هم زیاد هست مخصوصا تابستون شلوارای خیلی گشاد و دامن شلواری اینا میاد رو بورس کمتر از زمستون گشاد بودن شلوارت به چشم میاد... اما نمیدونم شلوارت از کدوم نوع دمپا گشاداست، بوت کات... فلار... واید لگ و ... و با چی میخوای ست کنی تصویر: /images/smilies/new/wink.png

ریش ریش پشتشم اگه در حد ساییدگیه و دیده نمیشه میتونی ریشه هاش رو کوتاه کنی... اما اگه تو ذوق میزنه و قابل پوشیدن نیست میتونی حالت زاپ دار کردن خونگی رو روش امتحان کنی شاید بد نشه تصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
اگه اهل قرتی بازی و قر و فر هستی هم میتونی از نت ایده بگیری و با تور کتون یا گلدوزی های ظریف و رنگی یا سنگ های سواروفسکی طوری هم لبه شلوارت رو بپوشونی هم قسمت های بالاش رو تزیین کنی مخصوصا بدون مانتو و برای مهمونی با کفش پاشنه بلند با بلوز یا تاپ ست کنی شیک و باحال میشه البته اگه از پسش خوب بر بیای و تو ذوق نزنه ! تصویر: /images/smilies/new/angel.png

عشق را آرزو کردم و تو مستجاب شدی !!! تصویر: /images/smilies/new/new2.gif 

نقل قول
 سپاس شده توسط (*ســارا*) ، Sahar_RiRa
۲-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #4693
با شلوار شطرنجی سیاه و سفید چه مانتویی میشه پوشید؟

نقل قول
  • گروه ژ
۲۱-شهريور-۱۳۹۸, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #4694
سلام خانوما،من تازه عقد کردم و هفته آینده با همسر میرم شهرشون،احتمالا خاله هاش دعوتمون کنن،میشه راهنماییم کنین چی بپوشم؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام