• مهناز
  • مرضیه محمدی

چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3

۲۰-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #4501
RE: چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3
سلام دوستهای گلم،رنگهای سال ۲۰۱۹ را میتوانیداینجاببینید،بازم اگه اطلاعات جدیدی در موردرنگهای سال۲۰۱۹پیداکردم حتماواستون لینکش را میگذارم:

https://setare.com/fa/news/28147/%D8%B5%...D9%84-2019

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #4502
برای مانتوی کُتی که مناسب فصل بهار باشه چه پارچه ای مناسبه که خشک واسه؟ البته میشه بهش لایی زد

دوستي: آذر ٩٣ ❤️
.
.
.
❤️ Everything will be OK
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #4503

[تصویر: چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3]
،
بچه ها جون
من این مانتوهرودیدم پسندیدم
میخوام بدونم با چی ست میشه و بنظرت با چی جلوه داره
قدش تا مچ پاهستش

چه استراحت خوبی است،درجوار خودم...
خودم برای خودم باخودم کنارخودم...!
نقل قول
  • تقی زاده
  • پیانو
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #4504
صدف بنظرم با کفش اسپرت و مقنعه خیلی خوب میشه، با شالم و آل استارم همینطور
واسه ترکیب رنگ هم با طوسی، سفید،سورمه ای و مشکی خیلییی خوب میشهه

دوستي: آذر ٩٣ ❤️
.
.
.
❤️ Everything will be OK
نقل قول
 سپاس شده توسط major
۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #4505
سلام دوستان
دو هفته دیگه عقد برادرشوهرم تو محضر هستش چون من تا حالا عقد محضری نرفتم نمیدونم چجوری هست میخواستم بدونم زیر پالتو یه تونیک مجلسی چیزی بپوشم اصلا میتونم پالتوم در بیارم یا نه اگه خواستم عکس بگیرم بعد اینکه به نظرتون واسه این مراسم چی بپوشم بهتره؟

خدایا.... از تو معجزه می خواهم! معجزه ای در حد خدا بودنت! تو بهتر می دانی! معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #4506
(۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ عصر)'آیسان96' نوشته است:  سلام دوستان
دو هفته دیگه عقد برادرشوهرم تو محضر هستش چون من تا حالا عقد محضری نرفتم نمیدونم چجوری هست میخواستم بدونم زیر پالتو یه تونیک مجلسی چیزی بپوشم اصلا میتونم پالتوم در بیارم یا نه اگه خواستم عکس بگیرم بعد اینکه به نظرتون واسه این مراسم چی بپوشم بهتره؟

سلام عزیزم،بنظرمن پیراهن مجلسی آستین دار بپوش با ساق جورابدار وروسری یاشال،کت وشلوارهم مناسبه،یاکت ودامن باساق جورابدار،بنظرمن تونیک مناسب مراسم عقدنیست.

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان96
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ صبح توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #4507

ایسان بعضی محضر ها میشه در بیاری، من دیدم بعضی محضر ها خانم ها بدون روسری وهیج گونه حجاب، منم با نظر بالایی موافقم این لباسی که شما گفتی مناسب عقد کنان نیست یه لباس مجلسی تر بپوش زیر مانتو یا پالتو اگه همه خانم ها حجاب نداشتند که شما هم همون طور و میتونی عکس بندازی اگر نه که با همون حجاب هستی. 
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان96
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۳۲ صبح
ارسال: #4508

(۳۰-دي-۱۳۹۷ ۰۶:۱۱ عصر)'مانلی22' نوشته است:  دوستان مارک باز مارکوپولو ایا مارک خوبیه؟؟ بعد پولو بهتره یا مارکوپولو؟

پولو (رالف لورن) اینجا یکمی از تامی بهتره ! البته اینا تو اروپا شنیدم گرونن !

مارکوپولو نشنیدم -
پولو سه دکمه هاش معروفه
من زیپرهاشو دوس دارم

از کوزه همان برون ترواد که دراوست !
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #4509

تو امریکا اینا کلا ارزون هم پیدا میشه
توریستا میان گونی گونی لباس میبرن..... اروپا گرونه ولی...... راحت دو سه برابر امریکاست
اینجا اصلا اسپیریت و... من ندیدم ولی مثلا با ببست دلار میتونی بلیز مهمونی از ck بخری خیلی راحت
من برای مهمونی اینا خیلی پول لباس نمیدم از حراجیها میگیرم
چون خیلی کاربردی نداره واسم
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، مانلی22
۹-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ صبح توسط maraal.)
ارسال: #4510

اره دیگه 
اینجا رسما ارزونه 
مزون مهناز خانوم و شهناز خانوم تو ایران که از ترکیه جنس میارن زیر چهارصد تومن جنس نمیفروشن 
اون وقت من هر خریدی کنم به تومن هم تبدیل میکنم ارزون تر میشه که حدودا نصف قیمت میشه 

کفش تهران وحشتناک گرونه مثلا من اینجا میخرم واقعا ۱/۳ قیمت تهرانه تازه کیفیت که بماند 
چقدر جنس تو پاچه ما میکردن 

من ایران بودم مانتوهایمزونی چند میلیونی بود من که عمرا نمی خریدم ولی منظورم اینه که بود و مشتری هم داشتن 
من مانتو جین خریدم - البته پیراهنه من بجای مانتو میخواستم بپوشم ۱۵ دلار تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif تازه مارک خوبی هم هست 

از کوزه همان برون ترواد که دراوست !
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22 ، (*ســارا*) ، پری سیما 89 ، amanda-69
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام