• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3

۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #31

RE: چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3
(۱۴-شهريور-۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ صبح)عروس شهریور93 نوشته است:  دوستان لطفا فوری راهنمایی کنید عجله داررررررررررررررررم مرسی !

واسه مهمونی سالگرد ازدواج همسری تیپش لیمویی هست ، من میخوام برای آتلیه لباس لیمویی بپوشم ولی مهمونی چون مختلط هست یه لباس پوشیده تر میپوشم !
مدل موهامم یه شنیون ساده و پایین هست با فرق کج توی پیشونیم
حالا سوالم اینه تاج گل برای موهام طبیعی باشه بهتره یا از همین مدل مصنوعی ها که الان خیلی مد شده ؟؟؟؟

لباس پوشیدم قرمز پولکی هست که باید با ساپورت مشکی و کفش مشکی بپوشم ! تاج گلم قرمز باشه ؟؟؟

اگه تاج گل قرمز بگیرم برای آتلیه که لباسم لیمویی هست عکسام بد نمیشه ؟

بچه ها منتظرم راهنماییییییییییییییی هستما زووووووود

به نظر من دو تا از این ریسه های گل مصنوعی بخر برای آتلیه لیمویی بزن و برای مراسم قرمز
نصبش هم خیلی سخت و کار سختی نیس

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس شهريور93 ، زیبای بی همتا ، ne-gin-00
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #32
(۱۴-شهريور-۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ صبح)عروس شهریور93 نوشته است:  دوستان لطفا فوری راهنمایی کنید عجله داررررررررررررررررم مرسی !

واسه مهمونی سالگرد ازدواج همسری تیپش لیمویی هست ، من میخوام برای آتلیه لباس لیمویی بپوشم ولی مهمونی چون مختلط هست یه لباس پوشیده تر میپوشم !
حالا سوالم اینه تاج گل برای موهام طبیعی باشه بهتره یا از همین مدل مصنوعی ها که الان خیلی مد شده ؟؟؟؟

لباس پوشیدم قرمز پولکی هست که باید با ساپورت مشکی و کفش مشکی بپوشم ! تاج گلم قرمز باشه ؟؟؟

دوستم تاج گلت قرمز ساده نباشه به نظرم.قرمز و سفید بگیر.اینجوری هم با لباس قرمزت خیلی رنگ تیپت خفه نمیشه.هم به لیمویی میاد.Angel
تاج گل هم فرقی نداره.مصنوعی ها سبک ترن و خیالت راحت تره.ولی تو عکس که اصلا فرقی نمیکننSmiling

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط عروس شهريور93
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ صبح توسط atfe.)
ارسال: #33

عزیزم من بودم به جای شما گل هایی با تم طلایی، کرم انتخاب م یکردم که به هردو رنگ لباسم میاد، تازه شما برای کفش هم احتمالا از این رنگ‌ها استفاده می کنی و باهم ست می شه.
ایناهم براتون می فرستم تا ازشون ایده بگیری امیدوارم برنامه تون عالی پیش بره.
[تصویر: چی بپوشم ؟ شیک پوشی 3]

Lubخدایا سپاسگزارم من و احسان بهم رسيديم و فصل جديد زندگيمون عالي و رويايي شروع شد.
ممنون همه چي عاليه و ما بي نهايت خوشبختيم.
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس شهريور93
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #34

(۱۴-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ صبح)آوینا نوشته است:  سلاممممممم
یه راهنمایی میخوام دوستیاا
آخر هفته واسه یه عروسی مختلط دعوتیم
حتما هم باید بریم
به نظرتون چطور لباسی بگیرم
همه لباسام باز هستش
یه مشکل اساسی ترم اینکه نمیتونم روسریمو بردارم

عزیزم الات لباس های گیپور و آستین دار زیاده
سعی کن یه لباس آستین سه ربع یا آستین دار بگیری - اگر هم کوتاه بود ساپورت بپوشی
برای موهات هم چون نمیتونی سرباز باشی جلوی موهاتو سعی کن خیلی شیک درست کنی -- مثلا یه رنگ خیلی خوب بزاری تا جلوش زیاد بشه و جلوش رو چند تا تیکه فر کنی تا صورتت رو خوشمل تر نشون بده
از یه شال حریر ساده هم به جای روسری استفاده کنی شیک تره - روسری رو بهت پیشنهاد نمیکنم New2

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط آوینا
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #35
حتما هم باید بریم
همه لباسام باز هستش

عزیزم من بودم کت و دامن با شال انتخاب میکردم
اگه تازه عروسی کت و دامن صورتی و شال سفید انتخاب خوبیهAngel
یا برعکسش
از رنگای لیمویی و آبی های روشن هم میتونی استفاده کنیNew2

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط آوینا
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #36
بچه ها سلام

10 روز دیگه عروسی برادرمه ، من دوماهه عقد کردم که برای مراسم خودم که جشن خودمونی داشتیم بعد از عقد محضری یه لباس ماکسی ساده پوشیده بودم به رنگ شیری بنظرتون همون لباسو برای مراسم برادرمم بپوشم زشته ؟
برای من اصلا مهم نیس که لباس تکراری باشه اما بقیه میگن چون تازه عروسی لباس بخر نو باشه و رنگ شاد .
بعنوان خواهر داماد بنظرتون چی بپوشم؟ اینکه لباس عقد خودمو بپوشم زشته؟ در ضمن 23 سالمه ، مناسب سنم راهنماییم کنید

ممنون
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #37
حتما هم باید بریم
همه لباسام باز هستش

میتوانی بلرسوت بپوشی باکت،کت ودامن باساق جورابدار،کت وشلوار وپیراهن آستین دار باساق جورابدارNew2

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط آوینا
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #38
سلام دوستان .من اخر هفته دارم میرم استانبول .برای یک هفته .البته روسری بر نمیدارم .ولی دوست ندارم مانتو بپوشم .به نظرتون چطور لباسایی بپوشم که هم قشنگ باشه و هم راحت باشم .و نخام بی حجاب باشم .ی هفته با همسر و پسرم میریم .گردش
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #39
چقدر این تاپیک خلوت شده
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ عصر توسط miss-shabnam.)
ارسال: #40
گلم میتونی از تونیک های استین دار یا پیراهن های استین دار و بلند استفاده کنی.

(۱۴-شهريور-۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ عصر)سمیه2 نوشته است:  بچه ها سلام

10 روز دیگه عروسی برادرمه ، من دوماهه عقد کردم که برای مراسم خودم که جشن خودمونی داشتیم بعد از عقد محضری یه لباس ماکسی ساده پوشیده بودم به رنگ شیری بنظرتون همون لباسو برای مراسم برادرمم بپوشم زشته ؟
برای من اصلا مهم نیس که لباس تکراری باشه اما بقیه میگن چون تازه عروسی لباس بخر نو باشه و رنگ شاد .
بعنوان خواهر داماد بنظرتون چی بپوشم؟ اینکه لباس عقد خودمو بپوشم زشته؟ در ضمن 23 سالمه ، مناسب سنم راهنماییم کنید

ممنون

عزیزم به نظر منم اگه لباس شیری یا سفید نپوشی بهتره و چون اون موقع میشه دوتا عروسBlush پس یه رنگ شاد دیگه بپوشی بهتره. من واسه عقد لباس کوتاه رو ترجیح میدم.از این لباسای کوتاه که از کمر یکم پوفه. یا کاملا میچسبه به تن تا زانو.
مونده به هیکلت.
نقل قول
 سپاس شده توسط زیبای بی همتا ، nìlò 29
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام