• آرایشگاه مدیس
  • لوستر

چی بپوشم؟ شیک پوشی

۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ عصر توسط *z.a.h.r.a*.)
ارسال: #6131
RE: چی بپوشم؟ شیک پوشی
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ عصر)sonya68 نوشته است:  میشه گفت بلندم و پر نه از نوع چاقش البتهSmileونه ریزه میزه همSmile
مرسی بچه ها
عزیزم 40تیکه حلقه ای جلو باز تازانو ساده دوختس ولی خب40تیکسSmile
بددردیه بیخاهری خداییییییییی هرچی بزرگتر میشی بیشتر دردشو متوجه میشیSadبازم ممنون آجیاا:-*

راستش من تا الان ندیدم ازون مدل استین گشاد میشه رو زیر سارافون پوشیده باشن... همه جذب میپوشن گلم...
با توجه به اینکه میگی پری بازم جذب بهتره بپوشی

(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ عصر)zeinab7 نوشته است:  
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ عصر)*z.a.h.r.a* نوشته است:  
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ عصر)zeinab7 نوشته است:  خانوما مانتو عید من رنگ گلبهی ملیح هستش کیف و کفشم عسلی.شال یا روسری چه رنگی بگیرم که ست شه؟Embarrased

عزیزم شلوارت چه رنگیه؟

هنوز شلوار نگرفتم ولی می خوام یه شلوار جین ساده جذب بگیرم که رنگشم نه تیره باشه نه روشن.به نظرت با چه رنگ شال یا روسری خوب می شه؟مرسی

عزیزم میتونی گلبهی ساده بخری که حاشیه داره، میتونی از روسرهایی که رنگای ترکیبی داره و گلبهی توش هست بخری. میتونی مخلوطی از گلبهی و عسلی انتخاب کنی...

چندتا از لباسهای مجلسی مد روز و خوشکلمو گذشتم تو تاپیک حراج لباس های مجلسی صفحه 74
 سپاس شده توسط sonya68 ، zeinab7
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ صبح
ارسال: #6132
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ عصر)فرین آفرین نوشته است:  سیما جان (قرتی خانم) میشه جواب منو بدی؟ یه مانتو سفید (یه کم تهش شیری داره) با یه لگ مجلسی سرمه ای خریدم. هردوش خیلی شیکه فقط گیج شدم با چه روسری یا شالی ست کنم؟ عصر دو تا روسری خریدم ولی اومدم خونه بازم به دلم ننشست. حالا به نظرت با چه رنگ شال و کیف و کفشی بپوشم؟ هر چی فکر میکنم نمیتونم تصمیم بگیرم!

گلم به نظرم یا کیف و کفش عسلی بگیر با روسری ترکیب لیمویی شیری عسلی
یا کفش سورمه ای کیف شیری با روسری زرشکی یا گلبهی کم رنگ

من پرنسس قصه های زندگی خودممممHeart
 سپاس شده توسط secret ، فرین آفرین
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ صبح
ارسال: #6133
خانم ها با کرم چه رنگی جز قهوه ای قشنگ میشه?
 سپاس شده توسط ghertiiikhanoom
  • آرته
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ صبح توسط secret.)
ارسال: #6134

(۲۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ صبح)fargoli نوشته است:  خانم ها با کرم چه رنگی جز قهوه ای قشنگ میشه?

ب نظرک کرم رنگیه ک بیشتر رنگ ها بهش میاد...مشکی.سرمه ای.گلبه ای یا صورتی...

(۲۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ صبح)fargoli نوشته است:  خانم ها با کرم چه رنگی جز قهوه ای قشنگ میشه?

ب نظرم بیشتر رنگها ب کرم میاد مثل سرمه ای.مشکی.صورتی.یاسی.و...

ب نظرم بیشتر رنگها ب کرم میاد مثل سرمه ای.مشکی.صورتی.یاسی.و...Wink

ب نظرم بیشتر رنگها ب کرم میاد مثل سرمه ای.مشکی.صورتی.یاسی.و...

http://nowaroosupload.ir/uploads/14265470801.jpg

نه هیچ انسانی دشمن توست!
و نه هیچ انسانی دوست تو!
بلکه هر انسانی معلم توست!Exclamation
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #6135
سلام خانوما به نظرتون چه رنگ کیفی به مانتو آبی کاربنی و مانتو صورتی کمرنگ میاد؟یه رنگی می خوام که به جفتش بیاد

New1
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #6136
(۲۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ صبح)parjid نوشته است:  سلام خانوما به نظرتون چه رنگ کیفی به مانتو آبی کاربنی و مانتو صورتی کمرنگ میاد؟یه رنگی می خوام که به جفتش بیاد

رنگ کرم -طوسی- فیلی-

مامان جونم خیلی دوستت دارم عاشقتم.
خدایا همه مادرهارو برای بچه ها حفظ کن.Heart
 سپاس شده توسط parjid
۲۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #6137

اینم تاپیک جدید

http://www.nowaroos.com/Thread-%DA%86%DB...%A2--11621
 سپاس شده توسط ne-gin-00
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام