• تقی زاده
  • باغ vp

چی بپوشم؟ شیک پوشی

۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ عصر توسط shokofeh.)
ارسال: #6121
RE: چی بپوشم؟ شیک پوشی
شال چی کرم ساده خوبه؟می خوام یه شال روشن باشه
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ عصر توسط sonya68.)
ارسال: #6122
سلام
هیشکی جواب منو نداد از بی خواهری هردفعه به اینجا پناه میارم ولی بازم....Crying
حداقل اینو یکی بهم همفکری بده..سارافونم چهل تیکس..حالا موندم زیرسارافونم آستینشو جذذذب بدوزم یا ازین مچ دارا که مچشون حدود10.12سانت بلنده و بقیه آستین شله؟؟؟؟؟
Sad

به امید خدا سال 95 سال منه...
اگه دوس داشتین برای تحققش یه صلوات برام بفرستین
مرسی خواهریا
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #6123
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ عصر)shokofeh نوشته است:  شال چی کرم ساده خوبه؟می خوام یه شال روشن باشه

کرم بهش نمیادصورتی یازردیاترکیب رنگهایی که داخلش هست بهش میان که اون رنگی شال یاروسری بخریNew1

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
 سپاس شده توسط shokofeh
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #6124
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ عصر)sonya68 نوشته است:  سلام
حداقل اینو یکی بهم همفکری بده..سارافونم چهل تیکس..حالا موندم زیرسارافونم آستینشو جذذذب بدوزم یا ازین مچ دارا که مچشون حدود10.12سانت بلنده و بقیه آستین شله؟؟؟؟؟
Sad

Undecided مگه مدل سارافونت چجوریه که میخوای ازون استین شله رو بپوشی؟

چندتا از لباسهای مجلسی مد روز و خوشکلمو گذشتم تو تاپیک حراج لباس های مجلسی صفحه 74
 سپاس شده توسط sonya68
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #6125
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ عصر)*z.a.h.r.a* نوشته است:  
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ عصر)zeinab7 نوشته است:  خانوما مانتو عید من رنگ گلبهی ملیح هستش کیف و کفشم عسلی.شال یا روسری چه رنگی بگیرم که ست شه؟Embarrased

عزیزم شلوارت چه رنگیه؟

هنوز شلوار نگرفتم ولی می خوام یه شلوار جین ساده جذب بگیرم که رنگشم نه تیره باشه نه روشن.به نظرت با چه رنگ شال یا روسری خوب می شه؟مرسی

7/3/93 خدایا شکرررت همه چی عالی بود ممنوووووووون
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #6126
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ عصر)sonya68 نوشته است:  سلام
Sad

به نظرم بستگی به تیپ اندامت داره اگه ریزه وظریف هستی ازون آستین مچ دارا اما اگه به اندازس و مناسب ازون جذبا
(منم بی خواهرم درکت میکنمSmiling)
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #6127
میشه گفت بلندم و پر نه از نوع چاقش البتهSmileونه ریزه میزه همSmile
مرسی بچه ها
عزیزم 40تیکه حلقه ای جلو باز تازانو ساده دوختس ولی خب40تیکسSmile
بددردیه بیخاهری خداییییییییی هرچی بزرگتر میشی بیشتر دردشو متوجه میشیSadبازم ممنون آجیاا:-*

به امید خدا سال 95 سال منه...
اگه دوس داشتین برای تحققش یه صلوات برام بفرستین
مرسی خواهریا
 سپاس شده توسط *z.a.h.r.a* ، bar0000n
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #6128
سونیا جون شک نکن جذب اگه توپولی بهتر میشه برات

خدا جونم مرسی از این همه خوشبختی .

سپاس شده توسط sonya68
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #6129
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ عصر)zeinab7 نوشته است:  
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ عصر)*z.a.h.r.a* نوشته است:  
(۲۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ عصر)zeinab7 نوشته است:  خانوما مانتو عید من رنگ گلبهی ملیح هستش کیف و کفشم عسلی.شال یا روسری چه رنگی بگیرم که ست شه؟Embarrased

عزیزم شلوارت چه رنگیه؟

هنوز شلوار نگرفتم ولی می خوام یه شلوار جین ساده جذب بگیرم که رنگشم نه تیره باشه نه روشن.به نظرت با چه رنگ شال یا روسری خوب می شه؟مرسی

روسرب سفید و گل بهی که یه جاهاییش طلایی کار شده باشه عزیزم
مبارککت باشهNew1
 سپاس شده توسط ghertiiikhanoom ، zeinab7
۲۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #6130
سیما جان (قرتی خانم) میشه جواب منو بدی؟ یه مانتو سفید (یه کم تهش شیری داره) با یه لگ مجلسی سرمه ای خریدم. هردوش خیلی شیکه فقط گیج شدم با چه روسری یا شالی ست کنم؟ عصر دو تا روسری خریدم ولی اومدم خونه بازم به دلم ننشست. حالا به نظرت با چه رنگ شال و کیف و کفشی بپوشم؟ هر چی فکر میکنم نمیتونم تصمیم بگیرم!

شیوا جون هر جا که هستی خدا پشت و پناهت باشه عزیز دلم
دلم خیلیییییی برای بچه های قدیمی اینجا تنگ شده مخصوصا بچه های تایپیک عطر و لوازم آرایش. چه روزایی با هم داشتیم. همه دیگه رفتن و جمع پراکنده شده. حیف...
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام