• تقی زاده
  • باغ vp

چی بپوشم؟ شیک پوشی

۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #31
RE: چی بپوشم؟
فافابانو این لباسو جایی داره که معرفی کردی؟
خیییییلی نازه اخه

باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه! Lub
خدا سه گزینه دارد:
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.
 سپاس شده توسط فافابانو ، ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #32
سمانه جون من شهرستانم اما فکر نکنم دقیقا این مدل باشه اما مشابهش هست...میشه هم بدوزی دوستم

خودمو سپردم به خودت ♥ خدا ♥
 سپاس شده توسط samane74 ، ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #33
(۳۰-تير-۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ عصر)0180 نوشته است:  من یه مدل دیدم بد نبود اما کلا جنسا مغازش خوبه
از ازادی یا صادقیه با تاکسی ها تهرانسر بیای به راننده بکی سر چهاردهم پیاده ات کنه تو محدوده مغازه هه پیاده میشی اسم مغازه تیفا است تو تهرانسر معروفه از هرکس بپرسی نشونت میده

سلام خانومی
ببخشید تو خصوصی میخواستم بپرسم صندق پیامت پر بود خانومی
ممنون بابت ادرس مغازه تیفا که گفته بودی
اگه امکانش هست یجوری بگو با ماشین خودم میخوام برم
ببخشید اذیتت میکنماNew1
اگه اسپمه معذرت میخوام New1
 سپاس شده توسط ne-gin-00
  • اساطیر
  • گروه ژ
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ عصر توسط pichak2014.)
ارسال: #34
بچه ها من جمعه شب دعوت شدم از طرف رییسم به یک رستوران مجلل! بقیه همکارام هم همراه همسراشون میان.
همسری به من میگه مانتو وشلوار کرم رنگ باکلاس با کفش های کرم رنگ چرم طبیعی پاشنه دار بپوشم و خودش هم کت و شلوار کرم خیلی های کلاسی داره بپوشه. ماتو مهمونی های خانوادگی اینطوری می پوشیم.
من دوست دارم مانتو شلوار راحتی مشکی ازین ها که لخت و تریپ ورزشی هستند بپوشم با یه شال سبز رنگ سبز خیلی خوشرنگ! خیلی راحت و هنی هنی گشاد Big Grin
امیرهم یه بلوز آستین کوتاه و شلوار کتون راحت.
در توضیح اینکه خود رییس بسیار بسیار خوش تیپ و قرطی است علیرغم اینکه حاجاقاست و خانمش حاج خانم چادری.
بقیه همکارا همه هستند. تریپ مذهبی هم برمیدارن ولی کلا مذهبی های کلاس هم نیستند.
من چی بپوشم که از یه طرف از باکلاسی تابلو نشم که جو گیر شدیم و اینطوری ترکوندیم.
از یه طرف هم لباس ضایعی نباشه و شان مجلس حفظ بشه؟؟

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

سپاس شده توسط ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #35
سلام دوستای گلم منم عید فطر یه عروسی توشمال با شوهرم و خانواده خودم دعوت شدم که عروسیش مختلطه البته نیمه پوشیده هستن اکثریت..
من موندم چه لباسی بپوشم که هم پوشیده باشه هم شیک. قدم بلند و اندامم لاغره چه نوع تیپی بزنم و اینکه روسری یا شال هم باید سر کنم چند نمونه برام میزارین؟؟؟ ممنون میشم

هفته 11Heart
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #36
عزیزم مقید به حجابی یا نه؟؟؟؟؟؟؟

من خدایی دارم، که در این نزدیکی است
نه در آن بالاها !
او مرا می خواند،
او مرا می خواهد،
او همه درد مرا می داند ...
.
.
که خدا در همه جا یاد من است...Angel
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #37
(۳۱-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ صبح)gohar banoo نوشته است:  عزیزم مقید به حجابی یا نه؟؟؟؟؟؟؟

ناچارم Big Grin

هفته 11Heart
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #38
منو راهنمایی کنید دیگه!

پری جون، یه لباس دانتل بپوش (مثلا آبی کاربنی یا سرمه ای) با آستر ساتن، کوتاه بطوری که وقتی می شینی خیلی بالاتر از زانوهات نره، یقه گرد و آستین سه ربع. با روسری ساتن خوشرنگ آبی کاربنی با ساپورت و کفش سرمه ای.

این مدلیا:

[تصویر: چی بپوشم؟ شیک پوشی]

[تصویر: چی بپوشم؟ شیک پوشی]
من خودم گودبای پارتی امیر که میرفت آلمان یه همچین تیپی زدم، بخاطر رنگش و دانتل بودنش خیلی شیک بود و از دخترای فامیلشون که تا رو شیکمشونو باز گذاشته بودن هیچی کم نیاوردم!
فکر نکنی حالا میگم دانتل رفتم متری صدتومن پول دادما! نه عزیزم. برو زرتشت یا جاهایی که پارچه های گرون قیمت این تیپی دارن، توی سبدا جلوی مغازشون انقدر زیر و رو کن و بگرد تا یه متر یه مترو نیم دانتل خوشرنگ پیدا کنی. من به امیر گفتم که خیلی پارچمو گرون خریدم ولی حقیقت این بود که یک متر و نیم گیپورو 15 هزار تومن کلا داده بودم Big Grin

وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900

سپاس شده توسط nasrin jun ، Shadi95 ، samane74 ، P@ri Jo0n ، maryamhamta ، ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #39
15 تومنSurprised ایول داره
پیچک جون، بنظر من هرچی رسمی تر بپوشی بهتره.
همسرت کت شلوار، شما هم یه تیپ خانومانه و شیک(نمیگم چی و چه رنگی چون نسبت به چیزایی که داری خودت انتخاب کنی و خرج اضافه نکنیBig Grin).
خوش بگذرهNew1

و خدا...
چشم به راه "آشنا" بود
پـیـکر تـراش و هـنـرمـنـد بـزرگی کـه مـیـان
انبوه مجسمه های گوناگون اش
"غریب" مانده است.
"دکتر علی شریعتی"
 سپاس شده توسط pichak2014 ، ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #40
آره عزیزم، من یه لباس دیگه هم که پارچش فوق العاده خوشرنگ و خوش دوخت هستش و همین هفته اخیر پونزده تومن خریدم اونهم ته پارچه بود.
اگر کسی لاغر اندام باشه و خیاطش دلش به حال پارچه بسوزه و با دقت الگو رو از تو پارچه دربیاره با یک متر و پونزده سانت یا یک مترو نیم پارچه راحت میشه لباس دوخت.
اتفاقا همیشه پارچه هایی که خوشرنگ تر بودن زودتر از بقیه رنگ ها توپ شون تموم میشه و تهشو میذارن غاطی حراجیا.

از راهنماییت ممنونم.

وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900

سپاس شده توسط نوعروس92 ، samane74 ، maryamhamta ، ne-gin-00
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام