• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

چی بپوشم؟ شیک پوشی

۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #21
RE: چی بپوشم؟
سلام خانوما
من یه سوال خیلی جامع دارم شاید به درد بقیه هم بخوره:
من تو خونواده ای بزرگ شدم که خیلی اهل مهمونی رفتن و اداب و رسومش نبودیم حالا که ازدواج کردم فهمیدم چقدر این که تو هرمهمونی چی بپوشی مهمه.
میشه لطف کنید و بگید هر نوع لباسی بیشتر مناسب چه نوع مجلسیه؟ و اینکه ایا رابطه ای بین نسبت مهمون با صاحب مجلس و نوع لباس وجود داره. یعنی مثلا کت دامن یا کت شلوارو کجا میشه پوشید؟ یه پیراهن کوتاه و نسبتا دخترونه رو کجا، لباس خیلی مجلسی کجا؟ و مثلا اینکه اگه یه عروسی بری که فامیل درجه یک نباشی چی بهتره بپوشی و...
ممنون میشم اگه کمک کنید
 سپاس شده توسط elham.voroOoOOjak ، ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #22
عزیزم تو هرخانواده ای یکم اون شرایط سن و سالی و اینا مهمه به نظر من یکی هم فرهنگ اوناSmiling
مثلا شما میخوای بری مجلسی که مثلا خانم های 20 تا 24 اینا هستنLub
مثلا واسه اونجا مناسبه که یه پیراهن کوتاه و نسبتا دخترونه بپوشیHeart
اینکه رابطه ای بین نسبت مهمون با صاحب مجلس و نوع لباس وجود داره هم به نظر من هرچی نسبتت نزدیک تر باشه باید لباسای شیک تری بپوشی به نظر من چون تو چشم تری
ولی خب اگه تازه عروسی که کلللللا تو چشمی فعلا3 (12)
ولی خب یکم به نوع پوشش خانواده شوهرت نگاه کن متوجه میشی که چه پوششی رو واسه چه مجلسایی میپسندن
موفق باشیNew1

باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه! Lub
خدا سه گزینه دارد:
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.
 سپاس شده توسط 0180 ، roya68 ، elham.voroOoOOjak ، ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #23
رویا جان
سعی نکن خیلی خودت رو عوض کنی
هرجور خودت هستی باش به نوع مراسم نگاه کن طبق سلیقه خودت لباس انتخاب کن
من تو یه مراسم به حرف مادر شوهرم گوش کردم که گفت برو ارایشگاه لباس مجلسی بپوش و ...
بعد رفتم دیدم صاحب مجلس یه بلوز دامن ساده پوشیده من کت دامن جینگولی
کل مراسم داشتم حرص میخوردم بماند که 80 دادم به ارایشگاه واسه مو

من و پسته خانوم 37هفته است که باهمیم
 سپاس شده توسط samane74 ، roya68 ، ne-gin-00
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #24
(۳۰-تير-۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ عصر)0180 نوشته است:  سارا جان خوی یه بلوز دامن ساده بپوش
دامن راسته کوتاه که حتما داری با یه شومیز یا بلوز ستش کن بپوش یا یه تونیک با لگ من بودم زیاد مجلسی نمیپوشیدم
اخه تولده اونم واسه نوزاد
خیلی سخت نگیر دوستم
گفتی محجبه ای پس احتمالا نمیخوای خیلی وسط برقصی که خیلی به چشم بیای بعد روسری میوفته جلو لباست زیاد لباست معلوم نمیشه که

فکر خوبیه دوستم ممنون
دامن مشکی ساتن کوتاه دارم باید یه بلوز یا شومیز استین بلند بخرم
به نظرتون کجا میتونم یه چیز شیک و قیمت پایین پیدا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط samane74 ، ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #25
اگه غرب تهرانی یه مغازه تو تهرانسر حراج خوبی زده کت تک 35 شومیز 45

سپاس شده توسط samane74 ، ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ عصر توسط امیر گلم.)
ارسال: #26
کت دامن و کت شلوار رو برای فامیل دور میپوشم پیراهن کوتاه شوهرم دوست نداره بپوشم پس نمیپوشم لباس شب بلند رو مجلس درجه یک میپوشم
برای مهمونی زنانه دورهمی جین با تاپ میپوشم یا دامن کوتاه شومیز
عروسی هایی که توی حیاط یا باغن و مختلط اگه فامیل دور باشه مانتو کیف و کفش مجلسی
خونه مادر شوهر دامن کوتاه ساپورت و بلوز استین بلند وروسری هم باید بزارم حتی اگه تنها مرد خونه پدر شوهرم باشه
فامیل همسرم اگه مجلسشون مختلط باشه فقط مانتو وفتی لباست خیلی مجلسی باشه یعنی صمیمیت که نباید برای فامیل همسر اینطور شهBig Grin
توی مجلس اقوام همسرم یکی از تازه عروسها که شناختی نداشت ازشون یه تونیک خیلی باز با جوراب شلواری شیشه ای پوشیده بود شنیون هم داشت .میشنیدم که فامیلا پچ پچ میکنن که مگه چکارست اینقدر باز لباس پوشیده چه زود میخواد صمیمی شه در نتیجه رسمی ترین وچشم درارترین لباس ها رو برای فامیل شوهر بزاریم شاید تیپ رسمی یکم سن رو بیشتر نشون ده اما ابهت داره تفاقا جاری همون خانوم یه سارفون سورمه ای شیک با یه جوراب شلواری ضخیم که اصلا پوستش معلوم نبود پوشیده بود کفش و کیف ورنی ابی کاربنی برای موهاش هم فقط یک کلیپس ابی زده بود یه روسری مشکی با گلای سرمه ای هم روی دوشش بود که گاهی میزاشت روی سرش زیر سارفون هم یه بادی پوشیده بود که من خیلی خوشم اومد و یه پانچ مشکی هم داشت که بدو ورودش برداشت دیگه نیاز نبود بره اتاق دیگه ای لباس عوض کنه کلا مورد پسند من بود
این جاریها عروس خاله داماد بودن
خودم توی اون مجلس مانتو بادنجانی شلوار راسته مشکی کیف و کفش ست زرشکی و شال (بادنجانی زرشکی )یقه مانتو م هم یه نوار زرشکی داشت کلا تیپم خوب بود وقتی دیدم همه لباساشون رو عوض کردن من هم مانتوم رو در اوردم که یه بلوز مجلسی مشکی شیک تنم بود شالم رو هم بر نداشتم روی دوشم گذاشتم که اگه مختلط شد سریع سرم بزارم
من هم عروس اون یکی خاله داماد بودم
 سپاس شده توسط roya68 ، maryamhamta ، ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #27
0180 جان میشه ادرس مغازه رو بدی؟
کتای تکش چجوریه؟؟؟
اسپرته؟؟؟قشنگه؟؟؟

باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه! Lub
خدا سه گزینه دارد:
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #28
(۳۰-تير-۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ عصر)0180 نوشته است:  اگه غرب تهرانی یه مغازه تو تهرانسر حراج خوبی زده کت تک 35 شومیز 45

جنوب غرب تهرانم اما پنج شنبه ها انقلاب کلاس دارم
میشه ادرس بدی عزیزم ؟؟؟ من زیاد تهرانسرو نمیشناسم یجوری بگو بتونم پیداش کنم New1
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #29
من یه مدل دیدم بد نبود اما کلا جنسا مغازش خوبه
از ازادی یا صادقیه با تاکسی ها تهرانسر بیای به راننده بکی سر چهاردهم پیاده ات کنه تو محدوده مغازه هه پیاده میشی اسم مغازه تیفا است تو تهرانسر معروفه از هرکس بپرسی نشونت میده

سپاس شده توسط maryamhamta ، ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #30
(۳۰-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ صبح)Sara6403 نوشته است:  
(۳۰-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ صبح)afrodite نوشته است:  هدی جان بنظرم یه پیراهن میدی بپوش با ساپورت.شومیز با دامن یا شلوارم خوبه
[تصویر: چی بپوشم؟ شیک پوشی]

خانوما جایی میشناسین ازین سبک لباسا داشته باشن البته قیمت مناسباااااااااااااااااااااااااNew2
من سایزم 44 به نظرتون به من میاد؟؟

منم این مدلو بهت پیشنهاد میدم دوسم New2
[تصویر: چی بپوشم؟ شیک پوشی]

خودمو سپردم به خودت ♥ خدا ♥
 سپاس شده توسط samane74 ، Sara6403 ، Shadi95 ، maryamhamta ، ne-gin-00
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام