• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢

۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #31
RE: چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢
امسال روسری چطور میبنیدن؟ چند مدل نشون بدید ممنون

Heart
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #32
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ صبح)busy نوشته است:  بچه هایی که مانتوی کتی خریدید، میشه یه سری راهنمایی بکنید!
من تابستون یه مانتو کتی صورتی خریدم و الان می خوام برای عید همون رو بپوشم. خب حالا سوالای من اینه که:
1- با توجه به اینکه بعضی از این مانتو ها فقط یک دکمه دارند، زیرشون چی بپوشیم که موقع راه رفتن توی خیابون بد نما نباشه؟! خب یه تاپ مشکی با یه شلوار مشکی لوله خوبه؟!
2- به نظرتون زیرش شلوار لوله بهتره باشه یا دمپا؟
3- نکته بعدی اینکه موقع نشستن توی مهمونی دکمه این لباس ها باز نمیشه؟ معذب نیستید؟

واسه زیرش یه لباس بلند مشکی بپوش که حدود 10 سانت کوتاهتر از مانتو روییش باشه اینطوری به نظر من بهتر از تابه شیکترم هست من خودم یه ریون تنگ مشکی دوختم زیرش میپوشم خیلی شیکه.البته زیاد شلوار دمپا گشاد بهش نمیاد شلوار تنگ بهتره.Wink
 سپاس شده توسط busy ، mm2 ، sonya68
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ عصر توسط ghertiiikhanoom.)
ارسال: #33
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ صبح)روشا نوشته است:  سلام خانوما شاید جای سوالم اینجا نباشه اما جای دیگه پیدا نکردم.کسی ادرس مزون کویین یا ادرس اینیستا از این مزون رو داره؟

سلام عزیزم
queensmezon

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ عصر)naz نوشته است:  امسال روسری چطور میبنیدن؟ چند مدل نشون بدید ممنون

من میخوام امسال از همون بغل گره بزنم اما مثلثی پشت روسریمو بندازم جلوHeart

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ صبح)saeideh64 نوشته است:  دوستان نیازمند راهنماییتونم من مانتو و کیف و شلوارم برای عید مشکی شده به نظرتون کفش و شال یا رویری چه رنگی بگبرم از این مشکب بودن در بی

شیری یا لیمویی یا زرشکی قشنگهHeart

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ صبح)عبدلی21 نوشته است:  دوستان برای روسری آبی فیروزه ای خیلی کمرنگ چه رنگ مانتویی مناسبه؟

سفید از همه ناز ترهHeart

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ صبح)ان شرلی نوشته است:  سلام
دوستان میشه به سوال من جواب بدیید من مانتوم مشکی و تورای سفید داره نمیدونم چه روسری یا کیفی میشی باهاش ست کرد؟
دلم نمیخاد روسریم مشکی باشه عید.
ممنونم

به نظرم با روسری ترکیب عسلی و سفید یا سفید و قرمز با زرشکی ساده قشنگه

من پرنسس قصه های زندگی خودممممHeart
 سپاس شده توسط secret ، ان شرلی
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #34
سلام دوستان...به نظرتون با رنگ قرمز چه رنگایی ست میشه؟

کنارم بنشین...
بخند...
دیگر برای پیر شدن فرصتی نمانده
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ عصر توسط مرضیه گل.)
ارسال: #35
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ صبح)busy نوشته است:  
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ صبح)negin1991 نوشته است:  
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ صبح)busy نوشته است:  بچه هایی که مانتوی کتی خریدید، میشه یه سری راهنمایی بکنید!
من تابستون یه مانتو کتی صورتی خریدم و الان می خوام برای عید همون رو بپوشم. خب حالا سوالای من اینه که:
1- با توجه به اینکه بعضی از این مانتو ها فقط یک دکمه دارند، زیرشون چی بپوشیم که موقع راه رفتن توی خیابون بد نما نباشه؟! خب یه تاپ مشکی با یه شلوار مشکی لوله خوبه؟!
2- به نظرتون زیرش شلوار لوله بهتره باشه یا دمپا؟
3- نکته بعدی اینکه موقع نشستن توی مهمونی دکمه این لباس ها باز نمیشه؟ معذب نیستید؟

عزیزم من زیرش یه تاپ یا بلوز بلند هم قد خودش میپوشم اینجوری باز هم بشه معذب نیستم اصلا
شلوار هم راستا رو به تنگ میپوشم چون لوله اصلا نمیتونم بپوشمBig Grin

ممنونم ازت.
یه سوال دیگه هم دارم.
به نظر شما با شلوار مشکی لوله و کفش زرشکی پاشنه دار چه جور جورابی میشه پوشید؟! مشکی؟ نازک یا کلفت؟ آخه توی مهمونی که نمیشه بدون جوراب بود!
لطفاً در مورد نحوه بستن روسری در سال 94 که بعضی از دوستان بهش اشاره داشتند هم صحبت کنید!

ازین جورابای کفی هم میتونی بپوشی, ازینا ک فقط پنجه و پاشنرو میپوشونه.
من اصلا بدون جوراب نمیتونم کفش بپوشم پام عرق میکنه, اکثرا ازین جورابا میپوشم, رنگای مختلفش هم هست

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ عصر)سی سی خانم نوشته است:  سلام دوستان...به نظرتون با رنگ قرمز چه رنگایی ست میشه؟

بنظر من سورمه ای از همه رنگا باهاش بیشتر ست میشه

قد:۱۶۲
وزن فعلی:۵۶/۵
هدف اول: ۵۵
هدف آخر:۵۲
 سپاس شده توسط busy
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #36
خانوما من مانتو رنگ آبی آسمونی خریدم حالا روسری چه رنگی بخرم؟
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ عصر توسط Sara6403.)
ارسال: #37
سلام دیشب مانتومو با شلوار مشکی پارچه ای پوشیدم زیاد جالب نبود
مانتوم کتیه و جلوش فقط یه سگک طلایی میخوره و رنگش بین مشکی و نوک مدادیه و قدش بالای زانوئه حالا بنظرتون شلوار چی بپوشم ؟؟؟ رو سری یا شال ؟؟؟ لطفا فوری جواب بدین وقتی نمونده

راستی با شلوار مشکی به نظر میومد مانتوم رنگش بوره شلوار نوک مدادی کتان یا لی بپوشم خوبه ؟؟
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #38
سلام دوستان...من یه مانتو مشکی دارم قسمت پایینش یه کم طرح تقریبا طلایی رنگ داره روسری چه رنگی و چه طرحی بهش میخوره؟؟؟؟روسری مشکی طلایی دارم جز این رنگ چی بهش میخوره؟؟؟؟Smile

همیشه فکر می کردم
بدترین چیز زندگی آن است که در تنهایی تمام شود..
اما بدترین چیز،
تمام شدن زندگی در میان مردمی است
که به تو احساس تنهایی می دهند!
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ عصر توسط مرضیه گل.)
ارسال: #39
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ عصر)Sara6403 نوشته است:  سلام دیشب مانتومو با شلوار مشکی پارچه ای پوشیدم زیاد جالب نبود
مانتوم کتیه و جلوش فقط یه سگک طلایی میخوره و رنگش بین مشکی و نوک مدادیه و قدش بالای زانوئه حالا بنظرتون شلوار چی بپوشم ؟؟؟ رو سری یا شال ؟؟؟ لطفا فوری جواب بدین وقتی نمونده

راستی با شلوار مشکی به نظر میومد مانتوم رنگش بوره شلوار نوک مدادی کتان یا لی بپوشم خوبه ؟؟

بنظر من با لی قشنگتره
منم یه همچین مانتویی دارم, با پارچه ای اصلن جالب نمیشه

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ عصر)nasrin_71 نوشته است:  سلام دوستان...من یه مانتو مشکی دارم قسمت پایینش یه کم طرح تقریبا طلایی رنگ داره روسری چه رنگی و چه طرحی بهش میخوره؟؟؟؟روسری مشکی طلایی دارم جز این رنگ چی بهش میخوره؟؟؟؟Smile

بنظر من هر رنگی ب مشکی میاد
میتونی یه روسری با گلای صورتی و کرم بگیری یکمی هم مشکی توش باشه بد نیست

قد:۱۶۲
وزن فعلی:۵۶/۵
هدف اول: ۵۵
هدف آخر:۵۲
 سپاس شده توسط Sara6403
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #40

یکی بیاد یه سوال بپرسه من کمکش کنمAngel

میخوام سال جدید یکی از خصایلم کمک کردن باشهCool

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
 سپاس شده توسط sun daughter ، gohar banoo ، ermiaa69 ، الهه بانو ، ghertiiikhanoom ، pari.h
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام