• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢

۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #21
RE: چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢
دوستان نیازمند راهنماییتونم من مانتو و کیف و شلوارم برای عید مشکی شده به نظرتون کفش و شال یا رویری چه رنگی بگبرم از این مشکب بودن در بی
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #22
سلام دوستان
کت شلورا همسری امسال یشمیه به نظرتون خوبه منم مانتوم را با ایشونست کنم و یشمی بخرم ؟ چه رنگ شالی بیشتر به مانتوی یشمی میاد؟
یه مانتوی سفید استخونی ( یه طوسی خیلی خیلی ملایم چه رنگ شالی میاد؟

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون پریا

۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ صبح توسط آرام ram@.)
ارسال: #23
دوستان برای روسری آبی فیروزه ای خیلی کمرنگ چه رنگ مانتویی مناسبه؟

خیانت تنها اشتباهیه که اصلا قابل بخشش نیست چون این پیامو میرسونه که هیچ ارزشی برای همسرش قائل نیست
حتی بچه ها هم به والدین خائن نیاز ندارن و این چیزا مایه ننگ اوناس
همون اول چشماتو وا کنین
3 چیز تو زندگی مهمه :وفاداری، صداقت و احترام
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #24
بچه هایی که مانتوی کتی خریدید، میشه یه سری راهنمایی بکنید!
من تابستون یه مانتو کتی صورتی خریدم و الان می خوام برای عید همون رو بپوشم. خب حالا سوالای من اینه که:
1- با توجه به اینکه بعضی از این مانتو ها فقط یک دکمه دارند، زیرشون چی بپوشیم که موقع راه رفتن توی خیابون بد نما نباشه؟! خب یه تاپ مشکی با یه شلوار مشکی لوله خوبه؟!
2- به نظرتون زیرش شلوار لوله بهتره باشه یا دمپا؟
3- نکته بعدی اینکه موقع نشستن توی مهمونی دکمه این لباس ها باز نمیشه؟ معذب نیستید؟

همیشه از خدا برای زندگیم رنگین کمون می خوام
Angel
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #25
سلام
دوستان میشه به سوال من جواب بدیید من مانتوم مشکی و تورای سفید داره نمیدونم چه روسری یا کیفی میشی باهاش ست کرد؟
دلم نمیخاد روسریم مشکی باشه عید.
ممنونم
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #26
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ صبح)busy نوشته است:  بچه هایی که مانتوی کتی خریدید، میشه یه سری راهنمایی بکنید!
من تابستون یه مانتو کتی صورتی خریدم و الان می خوام برای عید همون رو بپوشم. خب حالا سوالای من اینه که:
1- با توجه به اینکه بعضی از این مانتو ها فقط یک دکمه دارند، زیرشون چی بپوشیم که موقع راه رفتن توی خیابون بد نما نباشه؟! خب یه تاپ مشکی با یه شلوار مشکی لوله خوبه؟!
3- نکته بعدی اینکه موقع نشستن توی مهمونی دکمه این لباس ها باز نمیشه؟ معذب نیستید؟

عزیزم من زیرش یه تاپ یا بلوز بلند هم قد خودش میپوشم اینجوری باز هم بشه معذب نیستم اصلا
شلوار هم راستا رو به تنگ میپوشم چون لوله اصلا نمیتونم بپوشمBig Grin

You are my Man
You are may Half
 سپاس شده توسط busy
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #27
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ صبح)ان شرلی نوشته است:  سلام
دوستان میشه به سوال من جواب بدیید من مانتوم مشکی و تورای سفید داره نمیدونم چه روسری یا کیفی میشی باهاش ست کرد؟
ممنونم

رنگ کرم یا شیری

من هیچی از خدا نمیخوام
فقط دل خوش میخوام Lub
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ صبح توسط negin1991.)
ارسال: #28
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ صبح)ان شرلی نوشته است:  سلام
ممنونم

عزیزم با این رنگ مانتو همه رنگ روسری معمولا ست میشه
من خودم روسری سفید صورتی و سفید آبی یا کرم آبی رو ترجیه میدمNew2 میتونی هم صورتی مشکی باشه

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ صبح)عبدلی21 نوشته است:  دوستان برای روسری آبی فیروزه ای خیلی کمرنگ چه رنگ مانتویی مناسبه؟

مانتوی کرم و مانتوی مشکی مانتوی سفید بنظر مناسب میاد

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ صبح)saeideh64 نوشته است:  دوستان نیازمند راهنماییتونم من مانتو و کیف و شلوارم برای عید مشکی شده به نظرتون کفش و شال یا رویری چه رنگی بگبرم از این مشکب بودن در بی

همه رنگ ها با مشکی خوب و مناسب میشه هر رنگی که دوست داری میتونی خرید کنیWink

(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ صبح)یلدا 93 نوشته است:  سلام دوستان
کت شلورا همسری امسال یشمیه به نظرتون خوبه منم مانتوم را با ایشونست کنم و یشمی بخرم ؟ چه رنگ شالی بیشتر به مانتوی یشمی میاد؟
یه مانتوی سفید استخونی ( یه طوسی خیلی خیلی ملایم چه رنگ شالی میاد؟

شال زرشکی یا عنابی شال سفید و گاهی بسته به رنگ یشمی شال آبی تیره خوب میشه بستگی به رنگ یشمی مانتو داره
برای سوال دوم هم شال صورتی فکر میکنم عالی باشه

You are my Man
You are may Half
 سپاس شده توسط آرام ram@
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #29
سلام خانوما شاید جای سوالم اینجا نباشه اما جای دیگه پیدا نکردم.کسی ادرس مزون کویین یا ادرس اینیستا از این مزون رو داره؟
۲۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ صبح توسط busy.)
ارسال: #30
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ صبح)negin1991 نوشته است:  
(۲۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ صبح)busy نوشته است:  بچه هایی که مانتوی کتی خریدید، میشه یه سری راهنمایی بکنید!

عزیزم من زیرش یه تاپ یا بلوز بلند هم قد خودش میپوشم اینجوری باز هم بشه معذب نیستم اصلا
شلوار هم راستا رو به تنگ میپوشم چون لوله اصلا نمیتونم بپوشمBig Grin

ممنونم ازت.
یه سوال دیگه هم دارم.
به نظر شما با شلوار مشکی لوله و کفش زرشکی پاشنه دار چه جور جورابی میشه پوشید؟! مشکی؟ نازک یا کلفت؟ آخه توی مهمونی که نمیشه بدون جوراب بود!
لطفاً در مورد نحوه بستن روسری در سال 94 که بعضی از دوستان بهش اشاره داشتند هم صحبت کنید!

همیشه از خدا برای زندگیم رنگین کمون می خوام
Angel
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام