• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢

۶-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #1851
RE: چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢
مرسی از راهنمایی های همتون ذوستای گل ♥♥♥

. ○ ♥ ○ . بیشتر از همیشه خدارو کنارم حس میکنم . ○ ♥ ○ .
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
❤️❤️❤️❤️❤️شدم خانوووم خونه مردي كه با تمام وجود عاشقشم ❤️❤️❤️❤️❤️
خوشبختي تك تكتون ارزومه ❤️
۶-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ صبح توسط +aftab+.)
ارسال: #1852
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ عصر)atfe نوشته است:  
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ عصر)+aftab+ نوشته است:  دوستان من برای اولین بار تولد دختر همکارم دعوت شدم و تا حالا تو جمع همکارا مهمونی نبودم. بنظرتون چی بپوشم؟ کت شلوار, پیرهن و ساپورت یا ... ؟ و اینکه من تو مهمونی که مختلط هست حجاب دارم .روسری بهتره یا شال؟

عزیزم چون اولین باره و نمی دونی جو چه طوریه مطمئنا باید سعی کنی رسمی و شیک بپوشی. من تو این جور مجالس پیراهن می پوشم.
باید ببینی تیپ لباست به شال می خوره یا روسری؟ فکر کنم روسری رسمی تره ولی باید ببینی لباست با کدوم بهتره

(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ عصر)+aftab+ نوشته است:  دوستان من برای اولین بار تولد دختر همکارم دعوت شدم و تا حالا تو جمع همکارا مهمونی نبودم. بنظرتون چی بپوشم؟ کت شلوار, پیرهن و ساپورت یا ... ؟ و اینکه من تو مهمونی که مختلط هست حجاب دارم .روسری بهتره یا شال؟

عزیزم چون اولین باره و نمی دونی جو چه طوریه مطمئنا باید سعی کنی رسمی و شیک بپوشی. من تو این جور مجالس پیراهن می پوشم.
باید ببینی تیپ لباست به شال می خوره یا روسری؟ فکر کنم روسری رسمی تره ولی باید ببینی لباست با کدوم بهتره

عزیزم مرسی از راهنماییت. با شناختی که از همکارام دارم سبکشون باز هست و همه راحتن و فک کنم فقط اونجا من با حجاب باشم
 سپاس شده توسط atfe
۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #1853
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ صبح)mobina-hgh نوشته است:  نمیدونم مراسم چیه.اما در این حد که میگی نازک مشکی شیک تره.

عزیزم مراسم ختم انعامه

زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته است

تا در آن دوست نباشد، همه درها بسته است.
 سپاس شده توسط mobina-hgh
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۶-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #1854
همون نازک شیشه ای مشکی شیکه بنظرم با این حساب..

خدای من...با ارزش ترین داشته من تو بودی...نذار از دستت بدم ...
 سپاس شده توسط دریا 34
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #1855
عزیزم مرسی از راهنماییت. با شناختی که از همکارام دارم سبکشون باز هست و همه راحتن و فک کنم فقط اونجا من با حجاب باشم

خواهش می کنم Heart
اگه این طوریه کت و شلوار هم می تونی بپوشی با روسری هم جور درمیاد.

Lubخدایا سپاسگزارم من و احسان بهم رسيديم و فصل جديد زندگيمون عالي و رويايي شروع شد.
ممنون همه چي عاليه و ما بي نهايت خوشبختيم.
 سپاس شده توسط +aftab+
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #1856
بچه ها یه سوال.
من پیشونیم بلنده و فکر میکنم اگه یه کم کوتاهتر بود شاید بهتر بود حالا عکس نیکی کریمی رو داشتم نگاه میکردم دیدم که پیشونی اون هم بلنده.ولی خوبه.لطفه نخندید به نظرتون اگه با خط کش اندازه بگیریم پیشونیش چند سانته؟میخوام با خودم مقایسه کنم تا اعتماد به نفس بگیرم.

آدمي اگر فقط بخواهد خوشبخت باشد به زودي موفق ميگردد ولي او مي خواهد خوشبخت تر از ديگران باشد و اين مشکل است زيرا او ديگران را خوشبخت تر از انچه هستند تصور ميکند.
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #1857
سلام
بچه ها با پیراهن مجلسی اسپرت کوتاه سرمه ای و جوارب شلواری سرمه ای چه کفشی خوب میشه؟ منظورم رنگشه
پیراهنم کمربند و جواهردوزی طلایی داره.خیلی کم البته.

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #1858
(۷-شهريور-۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ عصر)atefeatii نوشته است:  سلام
بچه ها با پیراهن مجلسی اسپرت کوتاه سرمه ای و جوارب شلواری سرمه ای چه کفشی خوب میشه؟ منظورم رنگشه
پیراهنم کمربند و جواهردوزی طلایی داره.خیلی کم البته.

کفش کرم با پاشنه طلایی
کفش سفید سرمه ای

گلم جورابتو عوض کن جوراب بی رنگ بپوش ( رنگ پا نیست ها جوراب کاملا بی رنگ رنگ اصلا نداره ) اون وقت با هر کفش تقریباست میشه مثل کفش سرخ آبی

دوست داشته باش و زندگی کن!

زمان برای همیشه از آن تو نیست......
 سپاس شده توسط محی123 ، secret ، atefeatii
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #1859

صورت لوزی‌شکل
در این نوع صورت، پیشانی کوچک بوده و ناحیه چشمها و استخوان‌های گونه عریض‌تر و چانه باریک است. باید مدل مویی انتخاب کنید که استخوان گونه را باریک‌تر جلوه دهد و پهنای پیشانی و فک بیشتر به نظر بیاید
▪ مدل پیشنهادی مو: مدل‌های نامتقارن بهترین گزینه شماست. اگر فرق سر از بغل باز شود، موها حتماباید چتری باشد و به کناره‌ها پیچ بخورد و بیشترین پرپشتی مو در ناحیه چانه باشد و بلندی موها تا میانه گردن بیاید.

صورت مربعی‌شکل
خط فک و پیشانی در صورت‌های مربعی، عریض بوده و استخوان گونه و چانه، زاویه‌دار و پهن است؛بنابراین مدل مو باید طوری انتخاب شود که صورت، بلندتر و کشیده‌تر نشان داده شود.
▪ مدل پیشنهادی مو: در این مورد نیز، مدل موی نامتقارن بهترین است. فرق از بغل باز شود، اما چتری مو اختیاری است. باید بیشترین پرپشتی مو در ناحیه گیجگاه و فرق سر باشد. درواقع طول موها تا چانه می‌آید.

صورت مستطیل‌شکل
عرض و پهنای پیشانی، چانه و گونه یکسان است و صورت، لاغر و کشیده است. افرادی که صورتی به این شکل دارند، ‌باید سعی کنند فرم صورتشان کوتاه‌تر و پهن‌تر جلوه داده شود.
▪ مدل پیشنهادی مو: می‌تواند متقارن یا نامتقارن باشد و چتری اختیاری است اما بیشترین پرپشتی موباید در کناره‌های سر باشد. قد موها نیز کوتاه است و تا چانه ارتفاع دارد.

صورت مثلثی‌شکل
پیشانی باریک‌ترین قسمت این‌گونه صورت‌هاست و برعکس مدل قلبی‌شکل، به تدریج هرچه به سمت گونه و چانه می‌رویم، عرض آنها بیشتر می‌شود؛ باید سعی کنید پهنای پیشانی زیاد و عرض چانه و گونه‌ها کم شود.
▪ مدل پیشنهادی مو: بازهم متقارن یا نامتقارن‌بودن مهم نیست؛ مدل مو باید در ناحیه گوش و بالاترپرپشت‌تر بوده و به تدریج به سمت گردن و پشت گردن باریک شود. حواستان باشد زیر گوش‌ها را پرپشت نکنید. ارتفاع موها در این مدل نیز تا چانه می‌آید.

صورت بیضی‌شکل
در این مدل، چانه کمی باریک‌تر از پیشانی و استخوان گونه برجسته است که به خاطر تقارن و تناسب آن، ایدئال‌ترین شکل صورت به حساب می‌آید. هر نوع مدل مویی نیز برای این چهره‌ها مناسب است.

صورت گرد
طول و عرض صورت تقریبا برابر است و زوایای اندکی دارد. باید سعی کنید صورت‌تان را باریک‌تر و کشیده‌تر جلوه دهید.
▪ مدل پیشنهادی مو: انتخاب موهیی نامتقارن، بهترین حالت ممکن است. بیشترین پرپشتی در فرق

خدایا ممنون که همراهمی 
ممنون که منوبه خواسته هام میرسونی
تصویر: images/smilies/heart.gif

سمیییییییییییییییییییییی پیاممو بخون 
 سپاس شده توسط فلورانس ، secret
۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #1860
(۷-شهريور-۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ عصر)fateh نوشته است:  بچه ها یه سوال.
من پیشونیم بلنده و فکر میکنم اگه یه کم کوتاهتر بود شاید بهتر بود حالا عکس نیکی کریمی رو داشتم نگاه میکردم دیدم که پیشونی اون هم بلنده.ولی خوبه.لطفه نخندید به نظرتون اگه با خط کش اندازه بگیریم پیشونیش چند سانته؟میخوام با خودم مقایسه کنم تا اعتماد به نفس بگیرم.

عزیزم اونو ولش کن .Wink
واسه خودت چتری بزن موهاتو
فرق وسط باز کن موهاتو این چیزا بهت حتما میاد.
موهاتو بریز تو صورتت.
اعتماد به نفس نمیخواد که برو خداروشکر کن تنت سالمه پیشونی کوتاه بلند نداره .Tongue

دوست داشته باش و زندگی کن!

زمان برای همیشه از آن تو نیست......
 سپاس شده توسط secret ، fateh ، زیبای بی همتا ، eli meli joon ، متولد آذر ، دریا 34 ، sohajoon ، *z.a.h.r.a*
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام