• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢

۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ عصر توسط mahdiye.)
ارسال: #1841
RE: چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢
سلام عزیزم نظر من واسه شلوار ی شلوار دم پا ابی کمرنگ یا سورمه ای
و شال هم ابی اسمانی حریرAngel
 سپاس شده توسط ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #1842
خانوما با مانتو جلو باز جین راسته وجذب بهتره یا کتان؟

الهی" مرا آن ده که آن به "تصویر: images/smilies/heart.gif

https://www.instagram.com/naviisaa70/

تکنسین داروخانه هستم 
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۶:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ عصر توسط pleiades as.)
ارسال: #1843
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ صبح)Marjan.shahdad نوشته است:  
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ صبح)pleiades as نوشته است:  دوستان کمک
امروز قرار بود خیاط لباسمو بده زنگ زده نمیتونم
برای شنبه میخواستم
کجا یه کت و دامن یا پیراهن که با حجاب و رسمی بلشه میتونم پیدا کنم سنم 26
هم دخترونه باشه هم شیک

عزیزم میشه بگی چقدر میخوای هزینه کنی؟

عزیز تا سیصد چهارصد

حافظ و ایرانیان و عقیق و شانزه لیزه رفتم اما چیزی پیدا نکردم کمک کنیدCrying

عمق نگرانی ما میزان فاصله ما تا خداست
❤❤
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ عصر توسط فاطمه527.)
ارسال: #1844
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ عصر)nazanin :| نوشته است:  سلام بچه ها این مانتو رو با چ شلوار و شالی ست کنم؟
من نظرم رو شلوارو شال کرم یا شلوار سفید و شال قرمز یا نارنجی بود نمیدونم چطور میشه

[تصویر: چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢]

شال سفید
شلوار سفید یا مشکی
اگر هم بخوای متفاوت تر باشه شال قرمز با شلوار مشکی بپوش ،اینجور تمرکز چشم روی تضاد بین رنگ قرمز و ابیه شلوار هم مشکی چون رنگ خنثی ست و تو به اندازه ی کافی رنگ دادی به تیپت
درمورد نارنجی ، نارنجی هم خوبه،اما به شرطی که توی شال یا روسریت رنگ ابی هم باشه ،یعنی مثلا یه شال ساده ی نارنجی نپوشی ، نارنجیت هم خیلی جیغ نباشه، از بین روسری حریر ها میتونی پیدا کنی

(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۴:۴۵ عصر)فسقلی نوشته است:  خانوما با مانتو جلو باز جین راسته وجذب بهتره یا کتان؟

کلا شلوار جین یه چیز دیگه است Rolleyes

موج بی تابی را،در قدم های پا،در وصال رویا ،گردش ماهی ها، بوسه ی ما....
 سپاس شده توسط saraOnavid ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #1845
فسقلی (سارا ) کتانSmile

فاطمهTongue

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
 سپاس شده توسط saraOnavid ، فاطمه527
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #1846
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ عصر)سحرافشاری نوشته است:  فسقلی (سارا ) کتانSmile

فاطمهTongue

ای عششققققق
هرچی تو بگی
کتون خوبه اقا
فقط اون شلوار جین هات بود که از خارجه گرفتی ،لطفا اونا رو پست کن اهواز عزیزم Tongue

موج بی تابی را،در قدم های پا،در وصال رویا ،گردش ماهی ها، بوسه ی ما....
 سپاس شده توسط سحرافشاری
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #1847
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ عصر)nazanin :| نوشته است:  سلام بچه ها این مانتو رو با چ شلوار و شالی ست کنم؟
من نظرم رو شلوارو شال کرم یا شلوار سفید و شال قرمز یا نارنجی بود نمیدونم چطور میشه

[تصویر: چی بپوشم؟ شیک پوشی ٢]

مبارکت باشه خانومیNew2
من نظرم حرکت توی تونولیت رنگهای آبیه مثلا شلوار جین آبی روشن و شال آبی روشن یا شلوار سورمه ای و شال روشن آبی.

قصه به سر رسید....
ح س ی ن (علیه السلام) بی سر شد......
 سپاس شده توسط ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #1848
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۴:۴۵ عصر)فسقلی نوشته است:  خانوما با مانتو جلو باز جین راسته وجذب بهتره یا کتان؟

عزیزم من مانتوهای جلو بازم رو با جین جذب می پوشم ولی به نظر من انتخاب شلوار به قد و مدل مانتو بستگی به داره

Lubخدایا سپاسگزارم من و احسان بهم رسيديم و فصل جديد زندگيمون عالي و رويايي شروع شد.
ممنون همه چي عاليه و ما بي نهايت خوشبختيم.
 سپاس شده توسط saraOnavid
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #1849
دوستان من برای اولین بار تولد دختر همکارم دعوت شدم و تا حالا تو جمع همکارا مهمونی نبودم. بنظرتون چی بپوشم؟ کت شلوار, پیرهن و ساپورت یا ... ؟ و اینکه من تو مهمونی که مختلط هست حجاب دارم .روسری بهتره یا شال؟
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-شهريور-۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ عصر توسط atfe.)
ارسال: #1850
(۵-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ عصر)+aftab+ نوشته است:  دوستان من برای اولین بار تولد دختر همکارم دعوت شدم و تا حالا تو جمع همکارا مهمونی نبودم. بنظرتون چی بپوشم؟ کت شلوار, پیرهن و ساپورت یا ... ؟ و اینکه من تو مهمونی که مختلط هست حجاب دارم .روسری بهتره یا شال؟

عزیزم چون اولین باره و نمی دونی جو چه طوریه مطمئنا باید سعی کنی رسمی و شیک بپوشی. من تو این جور مجالس پیراهن می پوشم.
باید ببینی تیپ لباست به شال می خوره یا روسری؟ فکر کنم روسری رسمی تره ولی باید ببینی لباست با کدوم بهتره

Lubخدایا سپاسگزارم من و احسان بهم رسيديم و فصل جديد زندگيمون عالي و رويايي شروع شد.
ممنون همه چي عاليه و ما بي نهايت خوشبختيم.
 سپاس شده توسط +aftab+
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام