• گل سنتر
  • تشریفات آدم و حوا

چینی زرین ایران

دیروز, ۱۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۲:۱۵ عصر توسط Maryam_pedram.)
ارسال: #4401

RE: چینی زرین ایران
(امروز ۱۳:۰۲)'76نوعروس' نوشته است:  سلام خانما الان چینی گرد مده یا مربع
من واقعا موندم گرد بخرم یا مربع نمیدونم چی الان رو بورسه تازگیا 
ممنون میشم راهنمایم کنید

سلام نوعروس عزیز. تو صفحه ی قبل هم شما پرسیدید  من و یکی از دوستان راهنماییتون کردیم. 
بازم میگم اصلا مد مطرح نبنباشه شما ببینید از چه مدل و ططرحی بیشتر خوشتون میاد. 
خب قالبای مربع خیلی شیکن .ولی باز سلیقسلیقه مطرحه. من خودم برای مهمان قالب گرد انتخاب کردم. ششما هرکدوم رو بیشتر میپسندین طرحشو چه گردگرد چه مربع برای مهمان انتخاب کنید. فقط درنظر داشته باشید که طرحای ساده ددرعین حال شیک برای مهمان بهتره. طرحای شلوشلوغ و رنگی مناسب دم دستیه ببیشتر البته اینم بازباز سلیقه ایه

(امروز ۱۳:۰۲)'76نوعروس' نوشته است:  سلام خانما الان چینی گرد مده یا مربع
ممنون میشم راهنمایم کنید

سلام نوعروس عزیز. تو صفحه ی قبل هم شما پرسیدید  من و یکی از دوستان راهنماییتون کردیم. 
بازم میگم اصلا مد مطرح نبنباشه شما ببینید از چه مدل و ططرحی بیشتر خوشتون میاد. 
خب قالبای مربع خیلی شیکن .ولی باز سلیقسلیقه مطرحه. من خودم برای مهمان قالب گرد انتخاب کردم. ششما هرکدوم رو بیشتر میپسندین طرحشو چه گردگرد چه مربع برای مهمان انتخاب کنید. فقط درنظر داشته باشید که طرحای ساده ددرعین حال شیک برای مهمان بهتره. طرحای شلوشلوغ و رنگی مناسب دم دستیه ببیشتر البته اینم بازباز سلیقه ایه

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 20/4/95
بله برون 22/5/95
عقد 13/12/95 Angel
عروسی ؟
تولدم 24/9/67
نقل قول
امروز, ۰۸:۱۱ صبح
ارسال: #4402
مریم اگر واقعا درجه 1 مشکل داره ببرم پس بدمتصویر: /images/smilies/new/sad.png بی شخصیت بمن میگه این طرح اصلا نداره درجه عالیتصویر: /images/smilies/new/sad.pngشک کردم ولی پیگیری نکردم عجله داشتم یادم رفتتصویر: /images/smilies/new/crying.png

.
.
.
.
.
ان مع العسر یسرا
.
.
.
.
.
نقل قول
امروز, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #4403

(دیروز ۰۱:۰۲ عصر)'76نوعروس' نوشته است:  سلام خانما الان چینی گرد مده یا مربع
ممنون میشم راهنمایم کنید

به نظر من هیچ مدی برای خرید  لوازم در کار نیست مهم اینه که چی بهتون حس خو میده و دوست دارید 
البته الان یه سری طرح های بیضی گونه و لب چین دار زیاد شدده و ممکنه هرکسی خوشش بیاد ولی من ترجیحم رو گرده چون شستشوش راحتتره و همیشه هم بوده  هست

instagram : hadisam_2                                                                       تشکر میزنم تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
امروز, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #4404

(امروز ۰۹:۱۱)'pari.z' نوشته است:  مریم اگر واقعا درجه 1 مشکل داره ببرم پس بدمتصویر: /images/smilies/new/sad.png بی شخصیت بمن میگه این طرح اصلا نداره درجه عالیتصویر: /images/smilies/new/sad.pngشک کردم ولی پیگیری نکردم عجله داشتم یادم رفتتصویر: /images/smilies/new/crying.png

پری عزیزم ناراحت نباش درجه یک بد نیست گفتم که ممکنه ایرادای خییییییلی کوچیک داشته باشه که معلومم نباشه. من خواهرم درجه یک گفتم خریده درکناره درجه عالی تفاوتی ندارن. من چون نمیخواستم بقول معروف روزه شک دار بگیرم درجه عالی رو برداشتم. الانم تصمیم دارم یه دست شش نفره درجه یکم بهش اضافه کنم. 
بعد اینکه مغازه داره فک میکنم واس خودش یه چی رو هوا گفته. تتا اونجایی ک من میدونم همههمه ی مدلا درجه عالی دارن. 
اسم طرحی ک انتخاب کردی چیه؟ 

یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 20/4/95
بله برون 22/5/95
عقد 13/12/95 Angel
عروسی ؟
تولدم 24/9/67
نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z
امروز, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #4405
(امروز ۱۲:۱۳ عصر)'Maryam_pedram' نوشته است:  
(امروز ۰۹:۱۱ صبح)'pari.z' نوشته است:  مریم اگر واقعا درجه 1 مشکل داره ببرم پس بدمتصویر: /images/smilies/new/sad.png بی شخصیت بمن میگه این طرح اصلا نداره درجه عالیتصویر: /images/smilies/new/sad.pngشک کردم ولی پیگیری نکردم عجله داشتم یادم رفتتصویر: /images/smilies/new/crying.png

پری عزیزم ناراحت نباش درجه یک بد نیست گفتم که ممکنه ایرادای خییییییلی کوچیک داشته باشه که معلومم نباشه. من خواهرم درجه یک گفتم خریده درکناره درجه عالی تفاوتی ندارن. من چون نمیخواستم بقول معروف روزه شک دار بگیرم درجه عالی رو برداشتم. الانم تصمیم دارم یه دست شش نفره درجه یکم بهش اضافه کنم. 
بعد اینکه مغازه داره فک میکنم واس خودش یه چی رو هوا گفته. تتا اونجایی ک من میدونم همههمه ی مدلا درجه عالی دارن. 

رفتم شوش اونجا دیدم دیگه گفتم بخرم اشتباه کردم باید از نمایندگی رسمی میخریدمتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngآره الکی گفت یه جا دیگه دیدم با نوشته مشکی.البته یه قیمت بودن.جفتشون گفتن 1 و 300
سلطانیه سری شهرزاد رو خریدم...

.
.
.
.
.
ان مع العسر یسرا
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
امروز, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #4406

(امروز ۱۲:۱۹)'pari.z' نوشته است:  
(امروز ۱۲:۱۳)'Maryam_pedram' نوشته است:  
(امروز ۰۹:۱۱)'pari.z' نوشته است:  مریم اگر واقعا درجه 1 مشکل داره ببرم پس بدمتصویر: /images/smilies/new/sad.png بی شخصیت بمن میگه این طرح اصلا نداره درجه عالیتصویر: /images/smilies/new/sad.pngشک کردم ولی پیگیری نکردم عجله داشتم یادم رفتتصویر: /images/smilies/new/crying.png

رفتم شوش اونجا دیدم دیگه گفتم بخرم اشتباه کردم باید از نمایندگی رسمی میخریدمتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngآره الکی گفت یه جا دیگه دیدم با نوشته مشکی.البته یه قیمت بودن.جفتشون گفتن 1 و 300
سلطانیه سری شهرزاد رو خریدم...

پری ان ناراحت نباش درجه یک اصلا بدنییییست. 
مطمئنی جای دیگه سرویس کاملشو درجه عالی داشت؟  اگه مطمئنی جای دیگه درجه عالی داره و برات سخت نیست ببری پس بدی و درجه عالیشو برداری خب برو پس بده اگر نه اصلا خودت رو ناراحت نکن. 
الان سرچ کردم جالبه که همهمه جا درجه یک رو دارن عالیعالی ندارن. 
https://zariniran.com/products/detail/%D...84/1/view/

یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 20/4/95
بله برون 22/5/95
عقد 13/12/95 Angel
عروسی ؟
تولدم 24/9/67
نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z
امروز, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #4407
شاید سرویس کاملش واقعا درجه عالی نداره و اونی که من دیدم سرویس کامل نبودهتصویر: images/smilies/undecided.gif

.
.
.
.
.
ان مع العسر یسرا
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam_pedram ، hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام