• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

چینی زرین ایران

۷-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #4411
RE: چینی زرین ایران
سلام
شوش کاسه آبگوشت خوری زرین گل سرخی یا همون بیدگل رو داشت تو سایت خودشون نیست
از کجا میتونم اینترنتی بخرم؟
نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #4412
بچه ها
از کیفیتش راضی هستید؟
سنگین نیست؟بعضی مدلاش که گل داره گلش پاک نمیشه؟
مامانم تا حالا نداشته حالا من میخوام بخرم اگه میشه راهنماییم کنید که کیفیتش چجوریه

مطمئنم که خدا هیچ وقت دیر نمیکنهتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #4413
سلام دوستان عزیز من دو دست سرویس 6 نفر چینی مارک زرین طرح ریوا طلایی گرفتم به نظرتون کافیه یا یه دست دیگه بخرم؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۰-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #4414

سلام عزیزم واس مهمون میخوای یا دم دستی؟
بعد خانواده تون کم جمعیتی یا پر جمعیتی؟
اگه کم که همین خوبه منم خودم یه 12و 6 واس مهمون گرفتم ، یه دست هم ارکوپال 6 
ارکوپال هم میخری؟

مهر تو بند جونم تصویر: /images/smilies/new/lub.png

آشنایی : آبان 91
خواستگاری و بله برون و عقد : بهمن 94
عروسی : مرداد 97

27/4/98 = 71/100
شروع لژیم‌ : 30/4
69/600

می‌‌نویسم که یادم نره ، چی بود و چی‌ شد !! 
80 درصد امید
من‌ می تونم خدا با منه
نقل قول
 سپاس شده توسط mohadese7473
۲۱-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #4415

(۲۰-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ عصر)'mohadese7473' نوشته است:  سلام دوستان عزیز من دو دست سرویس 6 نفر چینی مارک زرین طرح ریوا طلایی گرفتم به نظرتون کافیه یا یه دست دیگه بخرم؟

دو دست گرفتی 6نفره احتمالا برا مهمون دیگه کافیه

نقل قول
 سپاس شده توسط mohadese7473
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #4416
سلام دوستان چینی زرین بهتر یا مقصود؟
چون خیلی تفاوت قیمت دارنتصویر: images/smilies/dodgy.gif
و اینکه سرویس ۱۲ نفره رو الان من توی پیجشون نیگا کردم زده بود ۱۸ تا بشقاب برنج خوری و میوه خوریتصویر: images/smilies/angel.gif مگه سرویس ۱۲ نفره نباید ۱۲ تا بشقاب داشته باشه؟

جلسه ی اول خواستگاری 1397/6/7( شب عید غدیر)
بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8
عروسی 1398/4/13(ولادت حضرت معصومه)تصویر: images/smilies/heart.gif
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #4417

(۸-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ صبح)'heven' نوشته است:  سلام دوستان چینی زرین بهتر یا مقصود؟
و اینکه سرویس ۱۲ نفره رو الان من توی پیجشون نیگا کردم زده بود ۱۸ تا بشقاب برنج خوری و میوه خوریتصویر: images/smilies/angel.gif مگه سرویس ۱۲ نفره نباید ۱۲ تا بشقاب داشته باشه؟

چینی زرین خیلی بهتره و با کیفیت تره 
میشه لینکش رو بدی ؟
اشتباه نمبکنی تو تعداد ؟

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ عصر توسط mahboob21.)
ارسال: #4418
(۸-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ صبح)'hadis sh' نوشته است:  
(۸-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ صبح)'heven' نوشته است:  سلام دوستان چینی زرین بهتر یا مقصود؟

میشه لینکش رو بدی ؟
اشتباه نمبکنی تو تعداد ؟

سلام دوستان
من چینی زرین دارم ولی از فامیلا چندتا مقصود دارن مثلا جاریم
اصلا کیفیت و وزنشون قابل مقایسه نیست چینی مقصود سنگین تره و اون کیفیت رو نداره (همینقدر بگم که اگر مهمون داشته باشی و بخوای با دست تعداد 18 تا بشقاب مقصود رو بشوری دستت درد میگیره مگر اینکه ماشین ظرفشویی داشته باشی که بازم باید به فکر جابجایی باشی). شاید فکر کنید دارم اغراق میکنم ولی کافیه برید تو یه مغازه و با یکدست بشقاب زرین و با اون یکی بشقاب مقصود یا پردیس یا .. بردارید ببینید کدوم دستتون سنگین تره.
اگر بودجه لازم رو داری حتما زرین بخر.
چینی زرین بهترین مارک چینی ایرانی هست انقدر که با یکسری از برندهای خارجی از نظر کیفیت برابری میکنه.
من دو دست خریدم و اگرچه زیاد استفاده نکردم ولی از خریدم راضیم. مادر شوهرم و یکسری از اطرافیانم سالهاست چینی زرین دارن و فقط همین مارک رو میخرن
در مورد تعداد هم بله میشه
من یه سرویس 12 نفره خریدم که 18 عدد پلوخوری و 18 عدد پیشدستی داره ولی بقیه چیزا 12 تاست.
خودمم اولش فکر میکردم اشتباه نوشته تو سایتش ولی بعضی از مدلا اینجوری هستن
بخاطر اینکه چیزی که تو سرویس خیلی استفاده میشه بشقاب و پیشدستی هست و هم برای اینکه از نظر اقتصادی برای خریدار به صرفه تر هست این مدل ها هم تولید شدن.

(۲۰-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ عصر)'mohadese7473' نوشته است:  سلام دوستان عزیز من دو دست سرویس 6 نفر چینی مارک زرین طرح ریوا طلایی گرفتم به نظرتون کافیه یا یه دست دیگه بخرم؟

بستگی داره فامیلتون یا افرادی که قراره به عنوان مهمان بیان خونتون چند نفر باشن
اگر با خودتون از 12 نفر بیشتر نمیشید که کافیه ولی اگر بیشتر میشه باید یکدست 6 نفره هم بگیری
اگر قراره چندسال این ظرفارو نگه داری حتما به آینده هم فکر کن و تعداد رو در نظر بگیر
مثلا دوستم موقع ازدواجش حدود 7 سال پیش چند دست سرویس 6 نفره خریده الان همشو داره اتفاقا طرح هاش شیک هم هستن ولی خب نمیتونه تو مهمونی استفاده کنه رنگ و وارنگ هست. همش میگه ایکاش اونموقع بجای این همه سرویس دو سه دست 12 نفره میخریدم 

(۱-آذر-۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ عصر)'2Rainbow' نوشته است:  بچه ها
از کیفیتش راضی هستید؟
سنگین نیست؟بعضی مدلاش که گل داره گلش پاک نمیشه؟
مامانم تا حالا نداشته حالا من میخوام بخرم اگه میشه راهنماییم کنید که کیفیتش چجوریه

دوست من چینی زرین نسبت به بقیه چینی های ایرانی واقعا سبک تر و با کیفیت تر هست. حالا خودتون یکبار حضوری برید دو سه تا فروشگاه متوجه میشید.
نه اصلا پاک نمیشه
ولی اگر میخوای خیلی سبک باشه یکسری چینی های خارجی هست که سبک تره.وگرنه بین ایرانی ها که من تقریبا همشو دیدم از نزدیک، زرین بهتره.
ولی چینی زرین درجه 1 و عالی داره که هر دو رو میشه توی ماشین گذاشت ولی اگر میخوای خیالت راحت باشه "عالی" بخر

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #4419
(۸-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ صبح)'hadis sh' نوشته است:  

میشه لینکش رو بدی ؟
اشتباه نمبکنی تو تعداد ؟

نه عزیزم تعدادشو توی پیجشون نوشته

بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #4420
امروز دو تا سرویس چینی زرین خریدم مدل ریوا طلایی خیلی خوشگلن
یه ۱۲ نفره خریدم و یه ۶ نفره
۱۲ نفرش ۱۸ تا برنج خوری و ۱۸ تا پیش دست داره

بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، hi life ، دختر اسفند. ، eli meli joon ، پری سیما 89
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام