• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

چینی آلمان

۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ عصر توسط پارمیس.)
ارسال: #21
RE: چینی آلمان
نینا جان جنس چینی هم خوب وبد داره حتما مال شما از خوباشه
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #22

سلام
من یه بار دیگه در تاپیک چینی ژاپن این پست را زدم
ولی فکر میکنم اینجا هم لازم به ذکره

دوستان هر کدوم اگه چینی تون را خریدید هر چی که خریدید مبارکتون باشه
ولی اگه نخریدید لزومی نداره خارجی بخرید
فکر نکنید من الکی شعار جنس ایرانی بخرید، میدم
میتونیید پست های من را چک کنید، این اولین باره که از جنس ایرانی دفاع میکنم
اون هم چون فکر میکنم این حق نیست که وقتی چینی خودمون یکی از بهترین چینی های جهان هست، چینی خارجی بخریم
لازم به ذکر است که طی اخرین رده بندی چینی ها، چینی زرین ایران از لحاظ کیفیت (نه از لحاظ طراحی و نقش و نگار) دومین چینی جهان شد که اگه طراحی و نقش و نگارش را بپسندید، حق اونه که ایرانی بخرید
امیدوارم خرید خوبی داشته باشید
موفق باشید

فراموش نشدني ترين تجربه ها براي اندرز ، آنهايست که اندوهي فراوان براي بدست آوردنشان کشيده ايم . حکيم اُرُد بزرگ
نقل قول
 سپاس شده توسط sarai ، S.R ، آفرودیت ، گل بنفشه ، maryammalekzade ، Narsis65
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #23

(۲۶-مرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ عصر)arash1003 نوشته است:  
سلام
من یه بار دیگه در تاپیک چینی ژاپن این پست را زدم
ولی فکر میکنم اینجا هم لازم به ذکره

دوستان هر کدوم اگه چینی تون را خریدید هر چی که خریدید مبارکتون باشه
ولی اگه نخریدید لزومی نداره خارجی بخرید
فکر نکنید من الکی شعار جنس ایرانی بخرید، میدم
میتونیید پست های من را چک کنید، این اولین باره که از جنس ایرانی دفاع میکنم
اون هم چون فکر میکنم این حق نیست که وقتی چینی خودمون یکی از بهترین چینی های جهان هست، چینی خارجی بخریم
لازم به ذکر است که طی اخرین رده بندی چینی ها، چینی زرین ایران از لحاظ کیفیت (نه از لحاظ طراحی و نقش و نگار) دومین چینی جهان شد که اگه طراحی و نقش و نگارش را بپسندید، حق اونه که ایرانی بخرید
امیدوارم خرید خوبی داشته باشید
موفق باشید

اتفاقا من خودم اصرار دارم که اگه تو وسیله ای کیفیت ایرانیش خوب بود حتما ایرانی بخرم مثلا من خردکن بنتاتی رو خریدم بی نهایت هم دوسش دارم هر چند ایرانیه ولی واقعیتش از کیفیت چینی زرین خوشم نیومد هر چند مامانم یه سری میوه خوری چینی زرین داره تقریبا فک کنم مال ده سال پیش به نظر من هم از الانی ها سبک تره هم برقش بیشتره
نقل قول
  • تقی زاده
  • کتی دیلمی
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ عصر توسط arash1003.)
ارسال: #24

بنتاتی یا اسم دیگش باریکو یکی از با کیفیت ترین خرده ریز ها را در ایران میزنه
اینم سایتش
http://www.bentati.com/shop/category.php...&id_lang=4

چینی زرین هم، از لحاظ کیفیت حرف نداره، فقط به نظر من کاش یه چند تا طرح اسپرت هم میزد، من چندان از طرح های کلاسیک خوشم نمیاد

فراموش نشدني ترين تجربه ها براي اندرز ، آنهايست که اندوهي فراوان براي بدست آوردنشان کشيده ايم . حکيم اُرُد بزرگ
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65
۲۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #25

(۲۶-مرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ عصر)arash1003 نوشته است:  
بنتاتی یا اسم دیگش باریکو یکی از با کیفیت ترین خرده ریز ها را در ایران میزنه
اینم سایتش
http://www.bentati.com/shop/category.php...&id_lang=4

اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چه جالب پس این دو تا مال یه شرکته اتفاقا منم از شباهت محصولاتش خیلی تعجب کردم من تجربه استفاده از وسایلی که با مارک باریکو میزنه ندارم اما به نظرم از نظر ظاهری اونایی که با مارک بنتاتی میزنه بهتره یعنی همچین قرص و محکم تر بود انگار
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #26

آقای آرش من خودم طرفدار کار ایرانی هستم ولی انصافاً طرح کارهای ایرانی فاجعه است، بچه‌ها جون لزوماً بن‌چاینا بهترین نیست، خیلی از برندها پرس‌لاین هستن چون نمی‌شه بعضی از طرح‌ها رو روی بن‌چاینا زد، بن‌چاینا از لحاظ شفافیت قشنگ‌تره، راه تستش هم اینه که جلوی نور می‌گیرین و اگر نور ازش رد شه بن‌چاینا است

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #27

در مورد طرح چینی ایرانی باهاتون موافقم
به نظر من وقتی طرح چینی ایرانی را نپسندید، اشکال نداره خارجی بخرید
من حرفم این بود که اگه قراره یه طرح، شبیه طرح های ایرانی بخریم، جوانمردی اونه که ایرانی بخریم
برا همینم گفتم کاش یه چند تا طرح اسپرت هم میزد

نقل قول
 سپاس شده توسط rezvane ، Narsis65 ، bahar-b
۳۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ عصر توسط maneli.)
ارسال: #28
اینم دمه دستی من 6نفره.165ت خریدمش مارک آلپن برگ [تصویر: چینی آلمان]
نقل قول
 سپاس شده توسط MA 324
۳۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #29

(۳۰-مرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ عصر)maneli نوشته است:  اینم دمه دستی من 6نفره.165ت خریدمش مارک آلپن برگ http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8...776031.jpg

مبارک باشه مانلی جان واقعا قشنگه جنسش چینیه دیگه؟
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ صبح
ارسال: #30
مانلی جان میشه بگی از کدوم مغازه خریدی؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام