• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟

۸-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #1
 
چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
انتخاب کیفی مناسب که با لباس های شما هماهنگ باشد و با اندام شما متناسب باشد، کار چندان سختی نیست. شما چه اندامی ریزه و لاغر یا درشت و ورزشکاری داشته باشید، باید کیفی انتخاب کنید که به تعادل ظاهر شما کمک کند.
مشخص کنید که چه چیزی می خواهید در کیف خود حمل کنید، وسایل بزرگ و سنگین یا کوچک و کم حجم؟ چه رنگ لباس هایی را چندین بار در هفته می پوشید؟ چه رنگ کیفی با قفسه لباس شما هماهنگ است؟

رنگ

•اگر کیفی می خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می خواهید با همه لباس های شما- صرفنظر از رنگشان- هماهنگ بشود، بهترین کار انتخاب یک رنگ خنثی است.

•اگر شما لباس های چند رنگ یا لباسی با بافتهای رنگی مختلف می پوشید، باید یک کیف تکرنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.

•اگر شما به پوشیدن لباس های تنگ مشکی و قهوه ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف هایی را بخرید که رنگی است یا تکه های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس های شما هماهنگ است.

اندازه

•اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته های کیف توجه کنید.

• اگر ریزه اندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می کنید، خیلی بزرگ نباشد. می توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچکترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روی اندام کوچک شما جلوگیری می کند.

علاوه براین سایز کیف بستگی دارد که چه مقدار چیزی می خواهید در کیف خود حمل کنید.

متناسب با اندام

•شکل اندام خود را تعیین کنید و عیبهای تیپ خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندامتان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلیتان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمتهای نامناسب اندام شما به قسمتهای جذاب بدنتان جلب کند.

•اگر می خواهید توجه به قسمت بالاتنه شما کم بشود، کیفی بخرید که در قسمت ران و پایین کمر شما قرار می گیرد، در نتیجه توجه به بازوهای درشت، بالاتنه، سینه یا شکم بزرگ کم می شود.

•اگر ران های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می کند.
•از کیف های بسیار بزرگ برای افزودن حجم به اندام خود استفاده کنید. اگر شما بسیار بلند و لاغراندام هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما بسیار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از این نوع کیف ها خودداری کنید.

•اگر ریزه اندام هستید، یک کیف مینیاتوری انتخاب کنید. اگر اندام کوچکی دارید و از اندازه معمولی کوتاهتر هستید، کیفی انتخاب کنید که مکمل اندام شما باشد. از خرید کیف های بزرگ که شما را بچه گانه نشان می دهد، خودداری کنید. از کیف های کوچکتر و سایز متوسط استفاده کنید.

•بهتر است کیف های متنوعی برای منظورهای مختلف مانند مسافرت، کار، تفریح و میهمانی تهیه کنید. به جای خرید یک کیف بسیار گرانقیمت، چند کیف خوب و مناسب خریداری کنید و آنها را به طور متناوب استفاده کنید.

•هنگام خرید کیف، آن را پر کنید و کمی در مغازه بچرخید تا مطمئن بشوید که شانه های شما را اذیت نمی کند و راحت هستید.

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki ، shaparak_7777 ، J.1986 ، عشق خروس ، farnaaz ، پیشو ، نازنین امیری
۱۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #2
RE: چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
مطلب خیلی خوبی بود مرسی
استفاده کردیم. دوستان اگه کسی مارک و مدل خوبی از کیف دستی میدونه بهم بگه.ممنون
نقل قول
۱۴-خرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #3
RE: چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
مایکل کورس عالیه اما قیمتاش بالاست توی رنج قیمت معمولی زارا و منگو خوبن و قیمت مناسب برند دیوید جونز با کیفیته

۲۲۰ شاخه موی عسلی دارم قدش ۵۵ سانته خودم شاخه ای ۴ تومان خریدم و فقط ۱ هفته روی سرم بوده همه رو‌میفروشم‌۳۵۰
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۵-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #4
RE: چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
من کارای زارا رو خیلی دوست دارم هم کیف هم کفش

قرار بود دو سال پيش عروسي كنم ولي به دلايلي هي مراسمم عقب افتاد، قراره شهريور عروسي كنيم، دعا كنيد مشكلي پيش نياد
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #5
RE: چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
من طرفدار کیف های سبک هستم هم اصلا از کیف سنگین خوشم نمیاد متاسفانه مارک های معذوف بیشتر کارهاشونسنگین هستن
نقل قول
 سپاس شده توسط satinik
۲۰-خرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۳۴ صبح
ارسال: #6
RE: چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
پیشنهاد منم دیوید جونزه.

آنچه مرا نمی کشد، قوی ترم می سازد.
نیچه
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #7
RE: چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
پیشنهاد من هر چی بیشتر بهتر3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)
من خوره کیف هستم. اینکه بگید چه مارکی بهتره به نظرم جالب نیست.. کیف شدیدا باید به ترکیب لباس هاتون بیاد. پس زیاد داشتن بهتره تا چه مارکی داشتن.. دیوید جونز خیلی تنوع داره و قیمتاش خوبه. ولی کیفای شانل یا طرح شانلم خوبه خیلی ست تر میشه کردشون. منگو هم یه گرد داره خیلی خاصه و خیلی پر فروش بوده.
کیف پول واقعا چرم مشهد خوبه عمریه چرم مریم هم جدید اومده و ازش یه چیزایی دیدم خیلی خوشم اومده. کفش راحتیش خریدم با قیمت عالی و عمری داره کار میکنه. کیفای سنتی و ترمه جدید هم زیاد اومدن. کلا شعار من اینه کیف هر چی داشته باشی بازم کمه.New23 (12)3 (12)3 (12)3 (12)
در کل کیفای ارزون خوب هم زیاد هست. به نظرم برای تنوع طلبا خوبه. که زود هم خسته شدی دلت نسوزه راحت بندازیش کنارWink

جهانم لباس تازه میپوشه.رنگ و وارنگLub
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۶, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #8
RE: چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
تصویر: ./uploads/201802/post_38109_1518859263_36ae6c2e3135e90e6b968a94db20f059.attach
بچه ها لطفا نظر بدین فوریه
این کیف قشنگه برای عید بخرم؟تو بازار دیدم ازش نمیدونم مد یا نه؟
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #9
   
RE: چگونه کیف دستی مناسب انتخاب کنیم؟
اگر می‌خواهید کیف‌دستی تازه‌ای برای خودتان بخرید، این راهنما را از دست ندهید.

1- اگر کیفی می‌خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می‌خواهید با همه لباس‌های شما- صرف‌نظر از رنگ‌شان- هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.2- اگر شما لباس‌های چندرنگ یا لباسی با بافت‌های رنگی گوناگون می‌پوشید، باید یک کیف تک‌رنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.3- اگر شما به پوشیدن لباس‌های تنگ مشکی و قهوه‌ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف‌هایی را بخرید که رنگی است یا تکه‌های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس‌های شما هماهنگ است.4- اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته‌های کیف توجه کنید.5- اگر ریز اندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می‌کنید، خیلی بزرگ نباشد. می‌توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچک‌ترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روی اندام کوچک شما جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، سایز کیف بستگی دارد که چه مقدار چیزی می‌خواهید در کیف خود حمل کنید.6 - شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندام‌تان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی‌تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت‌های نامناسب اندام شما به قسمت‌های جذاب بدن‌تان جلب کند.7- اگر می‌خواهید توجه به قسمت بالاتنه شما کم بشود، کیفی بخرید که در قسمت ران و پایین کمر شما قرار می‌گیرد، در نتیجه توجه به بازوهای درشت، بالاتنه، سینه یا شکم بزرگ کم می‌شود.8 - اگر ران‌های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می‌گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می‌کند.9 - از کیف‌های بسیار بزرگ برای افزودن حجم به اندام خود استفاده کنید. اگر شما بسیار بلند و لاغراندام هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما بسیار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از این نوع کیف‌ها خودداری کنید.10- کیف‌های زیربغلی (کیف‌دستی‌هایی که کوچک‌ترند و خوب زیر بغل قرار می‌گیرند)، تازگی‌ها زیادتر استفاده می‌شوند.11- کیف‌های بزرگ، قلنبه و حجیم، بیشتر برای دخترانی مناسب است که وسایل زیادی لازم دارند. دخترهای نوجوان معمولاً کیف‌های بزرگ حمل می‌کنند.12- کیف دستی‌های مارک‌دار به دلیل قیمت‌های بالای‌شان کمتر استفاده می‌شوند. اینکه خانمی مدت‌ها پس‌انداز کند تا یک کیف مد روز بخرد، نشان می‌دهد که پشتکارش برای به دست آوردن چیزهایی که دوست دارد، زیاد است!13- خانم‌هایی که کیف مستطیلی چمدانی شکل (چمدانک) به دست می‌گیرند، معمولا دوست دارند منحصر به فرد باشند و نظر و سلیقه خودشان را خیلی قبول دارند. اگر شما هم از همین گروهید، چمدانک، انتخاب خوبی است.14- هر زنی بنا بر استفاده از کیف دستی باید آن را تهیه و مرتب کند. روزگاری کیف دستی خانم‌ها فقط برای تزیین به‌کار می رفت ولی در حال حاضر کیف یک همراه مناسب برای خیلی از مناسبات برای خانم‌ها است. به همین دلیل شما از پیشنهادهای ما برای مرتب کردن کیف خود استفاده کنید.


کیف خود را روی میز خالی کنید و به آنچه از درون کیف شما بیرون می‌آید، توجه کنید. چیزهایی را که به درد شما نمی‌خورد دور بریزید مانند یک فهرست خرید و یا جعبه آدامسی که تمام شده. بعد به سراغ کیف پول خود بروید، قبض‌هایی که از تاریخ آنها زمانی طولانی گذشته یا فیش‌های دستگاه‌های خودپرداز را از کیف خارج و پول‌های خودتان را مرتب کنید. چیزهایی که لازم است در کیف شما حتما باشد؛ این‌هاست: کیف پول، تلفن همراه و چند قطعه از لوازم آرایشی مانند رژ لب و یک سایه.

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط maryamshahpouri
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام