• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

چگونه در خواب در عرض یک ماه 3 کیلو کم کنید و لاغر شوید؟

۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ صبح
ارسال: #11
RE: چگونه در خواب در عرض یک ماه 3 کیلو کم کنید و لاغر شوید؟
منم امتحان کردم هیچ رژیمی بهتر از گرسنه خوابیدن نیست در عرض چند شب گرسنه خوابیدن من صاف شدن شکممو قشنگ احساس میکنم

بي آزاري بهترين دين است.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، پسرم حسين. ، memol93 ، B and I ، hadis sh ، fereshte.t
۲۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ صبح توسط eli93.)
ارسال: #12
گرسنه که نمیشه خوابید معده درد میگیریم Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط یار پنهان ، fereshte.t ، patrisa ، baran89
۲۲-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #13
به نظرم بهتره سری به این آدرس بزنید هرچی بخواین توش پیدا میشه.مثل یک سری محصولات گیاهی و ارگانیک با توضیحات کامل در مورد چیزی که می خواین فکر کنم تو این زمینه حتما به دردتون می خوره.http://www.5040.ir/fafa63
نقل قول
  • گروه ژ
۲۸-شهريور-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #14
فقط خوابیدن که ادمو لاغر نمی کنه گفته هم غذا رو رعایت کنید هم ی سری چیزای دیگه

بچه ها برا جهیزیه ی پاسماوری خوشگل نارنجی تک رنگ خریدم.الان جهیزیم تکمیل شد آشپزخونم سبزصورتیه بش نمیاد.میخوام بفروشم یچیزی بگیرم ب اشپز خونم بیاد.پلمپ هس.بخواید عکس میزارم یافیلم میگیرم.با پست هم میفرستم.
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #15
مگه با خوابیدن هم میشه وزن کم کرد !!!!
بالاخره یه تحرکی
یه رژیم غدایی
این اساسش از کجا اومده ؟؟؟
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ صبح
ارسال: #16
یه چیز خیلی خوب دیگه هم برای تنبلا اینه که وقتی دراز کشیدید وزن کم کنید! البته خیلی هم زیاد به اندازه وقتی که میرید باشگاه!فقط کافیه کاری که من میگم درست انجام بدید. برید تو اتاقتون وسط تخت دو نفره در بهترین و راحت ترین وضعیت ممکن دراز بکشید.....شروع کنید به ریلکس کردن خودتون چشم ها بسته و بدن شل.........محیط کاملا ساکت باید باشه. بعد تو رویای خودتون شروع کنید لباس پوشیدن و آماده شدن و رفتن به باشگاه...... کاملا جزء به جزئش رو باید انجام بدید کامل......زمان میبره ولی اشکال نداره ارزشش رو داره......میتونید رو دور تند انجام بدید......بعد برید باشگاه یا استخر شروع کنید ورزش مورد علاقتون رو انجام بدید کاااااااامل تجسم کنید........نیم ساعت یا یک ساعت یا بیشتر هرچی میتونید ورزش کنید......متعجب خواهید شد وقتی میبینید با انجام هر روزه اینکار آخر ماه حداقل 4 کیلو وزن کم کردید......مغز نمیتونه خیال رو از واقعیت تشخیص بده و شما در اون خیال همون اندازه کالری خواهید سوزاند!
و عضلاتتون هم قوی تر میشه.......این تجربه شدس

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، Madeleine ، fereshte.t ، (کژال) ، baharp69
۲۹-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #17
باید فاصله زمانی شام خوردن تا خوابیدن سه ساعت باشه
من تغریبا شبا سالاد یا سوپ میخورم اولش سخت بود ولی دیگه عادت کردم
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #18

تصویر: ./uploads/201802/post_86590_1518265219_dca7119c214c290d09d99b3dab416b33.attach

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin ، sheidam35
۲۵-بهمن-۱۳۹۶, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #19
(۲۱-بهمن-۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ عصر)'زندگی سالم' نوشته است:   تصویر: ./uploads/201802/post_86590_1518265219_dca7119c214c290d09d99b3dab416b33.attach

خواب  هم کمش چاق میکنه و هم زیادش دکترها میگن  بین ۷تا۹ ساعت باید تنظیم باشه 
البته تو خواب هم آدم کالری میسوزونه ولی نه به اندازه نشستن و خوابیدن، ولی خواب بعد از غذا خیلی چاق میکنه

نقل قول
 سپاس شده توسط sheidam35
۱۵-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۸ ۱۲:۵۸ عصر توسط Nilomilo.)
ارسال: #20
واقعا این حرف منطقی و شدنیه؟!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام