چهارشنبه سوری

۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #91

RE: چهارشنبه سوری
عزیزم تبریزیا خیلی مفصل میگیرن کلی لباس براتون میخرن و با شام شب چهارشنبه سوری میان خونتون اگه خرید کردین همونا را باکلی تزیین میارن میتونی اگه در جریانی شام میارن مامانتون دعوت بکنن شما هم یه چیز سبک درست کن بعدا هم شما باید برا اقا داماد وسایل ببرین اجیل اینا هم میارن با سفره هفت سین

عقد : 98/02/07
شروع زندگی عاشقانه مون : 1398/08/08

ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط النازی ی ی
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #92
فکر کنم این رسم چهارشنبه سوری فقط برای ترکا باشه. ما تو خانوادمون تاحالا ازین رسما نبوده. ما هرسال خونه مادربزرگم دورهم جمع میشیم و تو حیاط آتیش روشن میکنیم و بزن و برقص مامانی هم آش درست میکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط بارون*
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ عصر توسط white lily.)
ارسال: #93
سلیوووم
بچه ها جون من امسال اولین باره میخوام چهارشنبه سوری بازی کنم...خیلی هیجان دارم و سه تا سوال دارم
اول اینکه اگه مغازه ای جایی میشناسین ازین منور ها و آبشار و فشفشه و بالن آرزو ها و کلا این چیزهای قشنگ بی خطر که نور و رنگن داشته باشن معرفی کنین من نمیدونم کجا برم بخرم
دوم اینکه تا حالا چهارشنبه سوری بام رفتین؟؟میخوام ببینم قشنگ و خوبه یا مناسب نیست و شلوغ و خطرناکه ؟
سوم اینکه اگه کافه یا رستورانی میشناسین که برنامه داره برای چهارشنبه سوری یا شب عید  لطفا میگین؟
مرسی تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #94
(۲۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ عصر)'liily' نوشته است:  سلیوووم
بچه ها جون من امسال اولین باره میخوام چهارشنبه سوری بازی کنم...خیلی هیجان دارم و سه تا سوال دارم
اول اینکه اگه مغازه ای جایی میشناسین ازین منور ها و آبشار و فشفشه و بالن آرزو ها و کلا این چیزهای قشنگ بی خطر که نور و رنگن داشته باشن معرفی کنین من نمیدونم کجا برم بخرم
دوم اینکه تا حالا چهارشنبه سوری بام رفتین؟؟میخوام ببینم قشنگ و خوبه یا مناسب نیست و شلوغ و خطرناکه ؟
سوم اینکه اگه کافه یا رستورانی میشناسین که برنامه داره برای چهارشنبه سوری یا شب عید  لطفا میگین؟
مرسی تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

ینی اینجا کسی نیست در هیچ کدوم ازین موارد به من کمکی بکنه؟تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #95
 بچه ها خواهش میکنم از مواد محتقره خطرناک مثل نارنجک و کپسول استفاده نکنید نه تنها جالب نیست آزار دهنده ام هست و اینکه کار یه بار نیشه خدایی نکرده بیفته جلو پاتون بترکه میخواید چی کار کنید ؟؟؟

۲۲۰ شاخه موی عسلی دارم قدش ۵۵ سانته خودم شاخه ای ۴ تومان خریدم و فقط ۱ هفته روی سرم بوده همه رو‌میفروشم‌۳۵۰
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام