چهارشنبه سوری

۲۴-اسفند-۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #11

RE: چهارشنبه سوری
عروس خانوم یه اسفند واسه گل پسرتون دود کنید ننمی دونم چرا این موضوع رو شوخی می گیرن شما رو نمیگم کلاگ میگم با مردم که مصاحبه میکردن میگفتن اشکال نداره دستمون هم قطع بشه حال میده نمی فهمیدن این چیزی که میگن یعنی چی یا فکر می کنن هیچ وقت واسه خودشون اتفاق نمی افته ما که یه آتیش کوچیک درست می کنیم با همسایه هاضبطو بزن و برقص ترقه بازی هم نمی کنیم
نقل قول
 سپاس شده توسط parastooyeamin
۲۴-اسفند-۱۳۸۹, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #12
حالا من که الکی گفتم. اما دوستم امروز میگفت پارسال فامیلشون کپسولی تو دستش ترکیده چشمش کور شده. تلویزیون هم نشونش داده بوده. تو تلویزیون گفته زدن بغل ما در رفتن ! ولی پسره الکی الکی زده خودشو ناقص کرده دیگه.
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۱۱:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۸۹ ۱۲:۱۴ عصر توسط nilaa.)
ارسال: #13
کسی این رسم رو داره که برا عروس تو چهارشنبه سوری کادو ببرن؟!! ما نداریم و نمیدونستیم ولی مادر شوهرم برام دیروز کلی کادو آورده مثل شب یلدا شیرینی آجیل پارچه چه رسمهای خوب و جالبی دارن Smile

این هم عکس کادو و تزیناتش Smile

مثل اینکه اینترنتها خرابه آپلود نمیشه

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #14
چه خوب
خوشبحالتون
مادرشوهرتون کجایین؟
نقل قول
 سپاس شده توسط mandanak
۸-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ صبح
ارسال: #15
منم که نامزد بودم ما این رسم و نداشتیم ولی مادر شوهرم رسم داشت و واسم همه چی آورد مثل شب یلدا کادو میوه آجیل شیرینی شکلات و......... تزیین کرده بودن من دفعه اول بود میدیدم مادر شوهرم تبریزی هستش

به درخت نگاه کن...

قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند

ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...

گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #16
احتمالا شمالی هستن.شمالیها رسم دارن..مادر شوهر من شمالیه ولی از این کارا نمیکنه!خود شوهرم میکنه

تکرار همه چیز توی دنیا خسته کنندست،اما تو مثل نفسی تکرارت تضمین زندگیه..
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #17
بچه ها اصلا مهم نیست کجایی باشن چه رسم باشه چه نباشه وظیفه ی خانواده ی شوهر هست که چهار شنبه سوری اول عروس رو تشریف ببرن خونه ی پدر عروس خانوم و یه کاسه اجیل چهارشنبه سوری و یه سینی هفت سین و مقداری کادو برای هر یک از اعضا خانواده ی عروس و همچنین برای عروس خانوم ببرند این یه احترامه اگرم نمی دونن شما به همسر محترمه باید گوشزد کنین تا ابروی خود ایشون و خانوادش جلوی پدر مادر و خود عروس حفظ بشه

خدایا خودت کمکم کن تنها پناهم تویی
خدایا دستامو بگیر تنهام نزار
خدایا تنها تو را می پرستم و تنها از تو یاری می خواهم
نقل قول
 سپاس شده توسط pareye ali ، mandanak
۲۱-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-اسفند-۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ صبح توسط Moozhan.)
ارسال: #18
بچه ها توروخدا چهارشنبه سوری نرید بیرون میزنن چشمو چالتونو در می یارن ... می شینا

يعني ميشه اوني كه ارزومه برام اتفاق بيافتهAngel
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #19
ما هیچ رسمی نداریم نه اینوری نه اونوری .. راضیمممممممممممممممممممم

لحظه های سکوتم پر هیاهو ترین لحظاتم هستند...

میدونم میبینمت یه روز دوباره توی دنیایی که ادمک نداره...
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-اسفند-۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ عصر توسط خانوم طلایی.)
ارسال: #20
تبریزی ها رسم مفصل دارن

پسرم توي خونه عشقمون نفس ميكشهتصویر: /images/smilies/new/lub.png...
همسرم عشق اولم و پسرم عشق دوم منه 
نقل قول
 سپاس شده توسط nafas_1990
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام