• باغ vp
  • تقی زاده

چقدر حرف دیگران براتون اهمیت داره؟

۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #21
RE: چقدر حرف دیگران براتون اهمیت داره؟
بچه ها منم کلا ناخوداگاه حرف مامانم و خواهرم خیلی روم تاثیر میذاره... خواهرم دوسال ازم کوچیکتره تقریبا دوسالی هم تو عقد بود تابستونم عروسیش بود.... تو این مدت شوهرش براش خیلی کارا کرد و خیلی کارا نکرد... ولی تو ذهنه مامانم همه اون کارایی که کرده مونده... حالا هم که نوبته من شده هیچی از کارای شوهرم به چشم مامانم نمیاد... من کلا دختر آرومیم.... واسه همین مامانم همش فکر میکنه من تو خیلی کارا کوتاه میام... خیلی وقتا شده باهام حرف میزنه و این حرفا روم تاثیر میذاره با شوهرم بد رفتار میشم... شوهرمو که تازه اومده تو جمع ما با شوهر خواهرم مقایسه میکنه... خیلی دوس دارم که جوری باشم که تو همه ی مسائل فقط خودمو شوهرمو ببینم...

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
 سپاس شده توسط arghavantree
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #22
(۸-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ صبح)fery_k نوشته است:  بچه ها منم کلا ناخوداگاه حرف مامانم و خواهرم خیلی روم تاثیر میذاره... خواهرم دوسال ازم کوچیکتره تقریبا دوسالی هم تو عقد بود تابستونم عروسیش بود.... تو این مدت شوهرش براش خیلی کارا کرد و خیلی کارا نکرد... ولی تو ذهنه مامانم همه اون کارایی که کرده مونده... حالا هم که نوبته من شده هیچی از کارای شوهرم به چشم مامانم نمیاد... من کلا دختر آرومیم.... واسه همین مامانم همش فکر میکنه من تو خیلی کارا کوتاه میام... خیلی وقتا شده باهام حرف میزنه و این حرفا روم تاثیر میذاره با شوهرم بد رفتار میشم... شوهرمو که تازه اومده تو جمع ما با شوهر خواهرم مقایسه میکنه... خیلی دوس دارم که جوری باشم که تو همه ی مسائل فقط خودمو شوهرمو ببینم...

دقیقا عین مامان منه منم بعضی وقت ها با شوهرم بد رفتاری میکنم حتی یه بار هم اشکشو در آوردم خیلی ناراحت شدمCrying میبینم اون مسائلی که مامان میگه اصلا برام مهم نیست ولی من مطرح میکنم تصمیم گرفتم یه کمی نادیده بگیرم حرف ها رو

قـــشنگــ یعنــے ツـعبیـر ِ
عاشقــانه ے ِ اشکــال Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط fery_k ، galaxy123
۱۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #23
به حرف دیگران به نظرمن نباید توجه کرد وقتی شما به یه سنی رسیدی که حس کردی میتونی شریک یه زندگی دیگه باشی یعنی خودت میتونی تصمیم بگیری این که ببینی این چی میگه اون چی میگه و تو زندگیت پیاده کنی جز خراب کردن زندگیت هیچ چیزی دیگه ای نداره
من که خودم ازاولش اهمیت نمیدادم به نظرم من میخوام زندگی کنم و زندگی منه این که هرکس بیاد و نظری بده وقتی تو جریان قضیه به طورکامل نیست اصلا درست نیست
شوهرم هم همیشه همینو میگه می گه ما میخواییم زندگی کنیم نه دیگران

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط marii
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۱۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #24

منم خیلی حرف دیگران برام مهمهConfusedConfusedSad

❤ 4 اردیبهشت هم اومد و رفت, شد بهترین و به یاد ماندنی ترین روز زندگیمAngel خدایا شکرت ❤
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #25
بچه ها منم حرف دیگران برام مهمه در واقع همه همینطورن یکی کمتر یکی بیشتر بالاخره ما داریم ما مردم زندگی میکنیم من خودم به شخصه اونقد حرف دیگران برام مهمه که به خاطر حرفشون زندگی خودم و شوهرمو سخت کردم اومدیم جایی زندگی میکنیم که از پس اجارش بر نمیایم فقط به خاطر اینکه منم دوست دارم مثل بقیه بچه های فامیلمون که هم سن خودمون هستن و ازدواج کردن باشیم که نگن این بیچاره ها رو ببینین نمی تونم طرف پدر مادراشون بشینن در صورتی که اگه جایه پایین تر و کوچکتری میرفتیم هم به سختی نمیفتادیم هم پس اندازی واسه ایندمون داشتیم

خدایا خودت کمکم کن تنها پناهم تویی
خدایا دستامو بگیر تنهام نزار
خدایا تنها تو را می پرستم و تنها از تو یاری می خواهم
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #26
من حرف مامان بابام برام خییییییییییییییلی مهمه
و این خیلی بدهHuh
خیلی وقتها ارامشو ازم میگیره

تو نیکی میکن و در دجله انداز
که ایزد در بیابانت دهد باز....Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط pamchal ، arghavantree ، galaxy123
۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #27
من حرف دیگران خیلی رو تاثیر میذاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلییییییییییییییییییییییییییییییی
حرفاشون تو ذهنم می مونه تا مدت ها!!!!!!!!!!! و منو می رنجونه!!CryingCrying

آسمان خنديد و باراني شديم
موج زد دريا و طوفاني شديم
بغض چندين ساله ي دل باز شد
يا علي گفتيم و عشق آغاز شدHeart
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #28
حرف دیگرون واسه من مهم نیست اما واسه خونوادامون بحدی مهم بود که نذاشتن تو دوره عقد ما یه مسافرت بریم

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #29
هیچییییی

مرگ بر اسراییل و داعش و همه ی کفار آدمکشNew3
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #30
بستگی داره دیگران کیا باشن! کسایی که یه جور دیگه دوسشون دارمو واسم مهمن به شدت رو حرفاشون حساسم ولی واسه حرفه بقیه تره ام خورد نمیکنم! به شدت coolباهاشون برخورد میکنم و فرداش یادم میره چی گفتن اگرم که دور از جون شماها بیشعور تشریف داشته باشن کلا ایگنورشون میکنم انگار نه انگار وجود دارن!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام