• مهناز
  • مرضیه محمدی

چطور یه تلویزیون با قیمت خوب و مناسب بخریم؟

۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ عصر
ارسال: #11
RE: چطور یه تلویزیون با قیمت خوب و مناسب بخریم؟
(۳۰-فروردين-۱۳۹۶ ۰۹:۱۱ صبح)3pideh.moh نوشته است:  
(۳۰-فروردين-۱۳۹۶ ۰۸:۰۶ صبح)'kimiawwww' نوشته است:  
(۲۴-بهمن-۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ عصر)'میناسالاری' نوشته است:  تلوزیون های LG خیلی خوبه. من که راضی ام . در حال حاضرم در بعضی جاها تخفیف های 60 % گذاشتنSmile .

سامسونگ چطور؟
الان داشتم اینترنت نگاه میکردم دیدم بعضی جاها جشنواره گذاشته، قیمتهاش خیلی خوب بود
تلویزیونهای LED سامسونگ بود
نظرتون چیه؟
اینم لینک یکیشون
 https://www.zanbil.ir/event/best-buy-Samsung-Tv

آره قیمتهاش خیلی خوبه، کسی میخواد بخره تا سه روز دیگه حراجش تموم میشه

لایک. تشکر

نقل قول
 سپاس شده توسط تاباندخت
۶-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۵۳ عصر توسط تاباندخت.)
ارسال: #12
سلام 
اول که هر کسی یه سلیقه ایی داره و آدم باید به جیبش نگاه کنه ولی من خودم به شخصه تو خونمون سامسونگ 42 اینچ داریم با اینکه قدیمی شده ولی هنوز کیفیتش خوبه 

مدل 5850 از سری j سایزش 40 اینچ چند تا ورودی داره ( پورتهای مختلف ) برای لب تاب و ... 

قیمت و کفیتش به هم میاد هم میشه رو میز گذاشت هم میشه به دیوار نصبش کرد.

[size=large]كساني كه بهترين نصيحت‌ها را مي‌كنند، معمولا آن‌هايي هستند كه بدترين شرايط زندگي را تجربه كرده‌اند 
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #13
من همسرم فوق العاده تو زمینه تلوزیون تحقیق کرد ما تی سی ال خریدیم و واقعا راضی هستیم
باهاش اینتنت وصل میشیم
اپلیکیشن نصب میکنیم و کار میکنیم.
باگوشیمون فیلم دایورت میکنیم روش و میشه گفت یه تلوزیون عالیه ...

دوم عید عروسیم با تشریفات نارون ،آتلیه ایده آل و آرایشگاه ماه نیلا به بهترین نحو ممکن انجام شد ،خدایا تو رو به خاطر کمک های بی دریغت به بنده ناسپاست شکر تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ناناز.ب
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۸-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #14
با سلام
اگه یه تلویزیون مناسب با قیمت خوب می خواید می تونید از سایت بانه 24 که هم قیمتاش مناسب هم گارانتی اصلی هست خرید کنید اینم لینک تلویزیوناش​
http://www.baneh24.com

قیمت اجناس قوق العاده مناسب با گارانتی معتبر و کتبی شرکتی
نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ عصر توسط تاباندخت.)
ارسال: #15
سلام 
من با سامسونگ خیلی موافقم کلا معرکه است.

(۲۸-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ عصر)'baneh24' نوشته است:  با سلام
اگه یه تلویزیون مناسب با قیمت خوب می خواید می تونید از سایت بانه 24 که هم قیمتاش مناسب هم گارانتی اصلی هست خرید کنید اینم لینک تلویزیوناش​
http://www.baneh24.com

قیمت اجناس قوق العاده مناسب با گارانتی معتبر و کتبی شرکتی

مطمئنی که گارانتیش اصله ؟

[size=large]كساني كه بهترين نصيحت‌ها را مي‌كنند، معمولا آن‌هايي هستند كه بدترين شرايط زندگي را تجربه كرده‌اند 
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #16
سلام
ایا میشه مدل های 43 تا 49 اینچ سونی رو به قیمت مناسب از بانه خرید؟
در مقایسه با سامسونگ که با گارانتی ایرانی بخریم چطوره؟
هم از نظر کیفیت هم قیمت؟
از بانه بخریم از سامسونگ بازم گرونتر در میاد؟
نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۲۰ صبح
ارسال: #17

اره از بانه و شهرهای مرزی میشه با قیمت مناسب خرید بعضی سایت بانه که لام نیست بری بانه دم در خونت تحویلت میدن میتونی چک کنی بعد پولش بدی
نقل قول
 سپاس شده توسط فانوس دریا
۱۱-آذر-۱۳۹۶, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #18
سلام عزیزان

من تو سایت های مختلف خیلی دنبال تلویزیون اسمارت ال جی گشتم، اکترا قیمت هاشون خیلی بالا زدن و وقتی درباره گارانتی باهاشون حرف میزنی میگن: چون از بانه اومده گارانتی نداره، تلویزیون بدون گارانتی مفت هم نمی ارزه،

بصورت اتفاقی با یه سایت فروش اقساطی تلویزیون ال جی آشنا شدم، هم قیمت هاش مناسب بود و تنوع محصولاتش و قیمتاش عالی بود، هم اینکه همه محصولاتش با ضمانت گلدیران بود، تلویزیونی که میخواستم رو خرید کردم و هزینه ارسالش هم رایگان بود و تا در خونه آوردن و من هیچ پول اضافه ای ندادم

به شما پیشنهاد میکنم اگه قصد خرید یه تلویزیون با قیمت مناسب و از همه مهمتر با گارانتی هستید به این سایت

http://lgtvs.ir/
برید و تلویزیون مناسب خودتون رو خرید کنید، تلویزیونی که من خریدم کیفیت رنگش عالیه
بجای اینکه پولتون رو برای خرید تلویزیون های بی کیفیت حروم کنید، به این سایت برید و یه تلویزیون با کیفیت خرید کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam_gol
۸-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #19
کالاهای بانه ایی معمولا گارانتی نداره شاید نصبش کنید اگه درست بود پولش بدید ولی من با گارانتی ندیدم اگه گارانتی هم داشته باشه اصل نیست خیلی جای تعجبه که گارانتی اصل داشته باشه 

نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #20
ممکنه تلوزیون بانه زود خراب بشه
خیلی دقت کنید

سلامتی با گیاهان دارویی
http://herbal247.ir
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام