• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

چطور وقتم را تنظیم کنم؟؟؟

۲۶-دي-۱۳۸۹, ۰۶:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-بهمن-۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ عصر توسط SAHAR NAZ.)
ارسال: #1
چطور وقتم را تنظیم کنم؟؟؟
سلام
من یه عالمه کار دارم ، اما مدام بازیگوشی میکنم. نمیدونم چرا تمرکز ندارم. همش وسطش میام تو سایت یا کارای دیگه انجام میدم. اینجوری به هیچ کاریم نمیرسم و کارام عقب میفته.
چه کنم من؟ Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط سیماsima ، *ترنم* ، parinaz 25 ، mojgan157 ، arasbaran ، saraaa72
۲۷-دي-۱۳۸۹, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #2
RE: برنامه ریزی
کتاب "قورباغه را قورت بده" رو خوندین؟ برا ما نوشته.
میگه اول از همه سخت ترین و مزخرف ترین کارتون رو که همون بزرگترین قورباغه است ، قورت بدید. بعد به همین ترتیب تا کوچکترین کار.
نقل قول
 سپاس شده توسط *maryam* ، mojaz ، shahrbanoo ، *ترنم* ، arasbaran ، saraaa72 ، دختر زمستون 1366 ، 136383
۱۴-دي-۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ عصر توسط zazar.)
ارسال: #3
بهترین راه برای انجام کارا نوشتن اوناست . کار هر روز رو شب قبلش روی کاغذ بنویسید و قبل از خواب هم تصویر سازی ذهنی کنید که فردا یه ادم اکتیوی هستید که با نیروی زیاد دارین کاراتونو انجام میدین . از صبح برنامتون رو شروع کنید شاید اون روز از 10 تا کار 4 تاش رو انجام بدین اما همین که از لیست برنامتون خطش میزنید بهتون روحیه و انگیزه میده برای روز بعد . فرداش هم کارهای انجام نداده روز قبل رو تو الویت قرار بدین

بچه ها کتاب زن کامل رو حتما بخونید خیللللللییییی عالیه
نقل قول
 سپاس شده توسط وسعت ، كيتي ، ava.ab ، HiddenBride ، bily ، شکوفه بهار ، behnaz6991 ، دختر پـــاییز ، arasbaran ، saraaa72 ، sepinood ، بهساره ، sepidehrad ، lavin ، Lucy ، 136383 ، بارون*
۱۵-دي-۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #4

بهترین کار واسه برنامه ریزی کردن اینه که کار هاتو بنویسی و طبق اولویت انجامشون بدی
ردخور نداره اینقدر کار هاتون رو روال می افته که خودتونم باور نمی کنید

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط sana.sana ، arasbaran ، saraaa72 ، Lucy ، 136383
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #5
RE: چطور وقتم را تنظیم کنم؟؟؟
وای وای این دقیقاً مشکل منه هااااااااااااااااااااااااااااااا.. ایکاش بچه ها بیان بگن چطور وقتشون رو تنظیم میکنن شاید کمکی به حال ما شد Sad

♥♡♥♡♥ دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد... ♥♡♥♡♥
نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #6
دقیقاً منم همین فکر رو میکنم.. یه عاااااااااااااااااااااااااالمه کار دارم.. امّا همش پای نوعروسم.. تا ظهر هم که خوابم
حالم از خودم به هم میخوره Sad

♥♡♥♡♥ دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد... ♥♡♥♡♥
نقل قول
 سپاس شده توسط mojgan157
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #7
وووووووووووووووااااااییییییییییی بچه ها منم همینجوریم یعالمه کار دارم که باید انجام بدم اما یا توو نوعروسم یا فیس.دیگه اصلا خودمو دوست ندارم کمکم کنید

من اهدافم را با قدرت دنبال میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر زمستون 1366
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #8

به نظر من انجام دادن همه کارا امکان نداره
پس باید اولویت بندی کرد تا خودمونم راضی باشم اخرش اینجوری اگرم به کارایی که مهم نیست نرسیم بازم کارای مهم ترو انجام دادیمو تو اخرش راضی تریم
من همیشه این کارو میکنم
و اینکه همرو بنویسیم
و اینکه مدیریت داشته باشی رو کارات حتی نت که زمان بزاری براش

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #9
٢٤ساعت برای من کمهههه

همیشه وقت کم میارم
انقد ک برنامه هام زیادههههه

زندگي ميكنم براي روياهايي ك منتظر حقيقي شدن ب دست من هستند...من فرصتي براي بودن دارم...پس ساكت نمي نشينم!
ميگذارم همه بدانند ك من با تمام توانايي ها و كاستي ها شاهكار زندگي خودم هستم...
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #10
منم همیشه شب قبل خواب تو یه دفترچه کوچولو لیست میکنم کارایی که قراره انجام بدم بعد اولویت بندی میکنم
بعضی وقتام که خسته باشم یا حوصله نداشته باشم ذهنی برنامه ریزی میکنم که صبح که پا شدم دقیقا چی کار کنم

به اکثر کارامم می رسم البته اگه نوعروس و فیس و.. بزاره Big Grin
همیشه دوستام میگن تو کی وقت میکنی Smile
اصولا هم پروژه هام آنتایم و اولین نفر تحویل میدم بعلههه Big Grin
ولی بکارایی که دوس دارم مثل خرید و فان و ... شاید گاهی مجبور بشم عقب بندازم چون کارام زیادههه :|
بعضی وقت هام هم جو گیر میشم و بیکار که باشم می شینم کارای روزهای بعد زود زود انجام میدم Big Grin مثل الان هم نوعروسم هم هنذفری تو گوشمه هم واسه امتحانای فاینال میخونم خخخخ

Im not Rihanna I do not love the way you lie Dodgy
نقل قول
 سپاس شده توسط notiktak ، asena ، Aisa ، Ailin~hp
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام