• آذینرو
  • تقی زاده

چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟

۶-مهر-۱۳۹۵, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #361
RE: چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ عصر)shaghayeghe282 نوشته است:  
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ صبح)valeh نوشته است:  اولین باره این تاپیک میام! چقدرم بده این صفحات اخرش شبیه دوست یابیه!

منکه مجردم ولی هیچ دوست صمیمی هم ندارم!
دوست صمیمی یکی از احتیاجات ادمه، عین آب و غذا!
منکه حتی تو فضاهای عمومی هم وحشت دارم برم، اخه همه با دوستاشونن، تاحالانشده جایی برم ببینم کسی مثل من تنهاست!
حتی چندین بارم تلاش کردم نزدیک بشم به کسانی ک یه کم شبیه خودمن ولی ی جوری ازم فاصله گرفتن انگار جزامی دیدن!
دوستای معمولی دارم ک دمشون گرم هرموقع کارشون لنگه یاد من میفتن بعدم ک تموم شد دیگه میرن تو افق محو میشن!دیگه محلمم نمیذارن

عزیزم چرا میگی بده؟ مگه دوست یابی چه اشکالی داره من که خیلیم خوشحال شدم چنین تاپیکی دیدم فک کن یکی مثه من کهبعد ازدواج اومده شهر همسرش و غریبه به شدت نیاز به دوستای خوب داره البته تاکید میکنم نه هر دوستی ، دوستای ‌خوب و گرنه به قول شما، زیادن کسایی که ادعای رفاقت دارن و ظاهریه .
به نظرم چنین تاپیکی خیلی لازمه و امیدوارم همه ی کسایی که بنا به شرایطزندگیشون الان دوستی که کنارشون باشه ندارن بتونن از همین طرق دوستای خوب پیدا کنن از جمله خودمNew2

نه عزیزم، اتفاقا منم مخالف این نیستم روابط دوستانه ازهمین جا شکل بگیره،
منظورم دوست یابی دختر و پسر بودWink

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون
دوستتون دارم فرشته های مهربونHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط shaghayeghe282 ، شکوفه صورتی
۶-مهر-۱۳۹۵, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #362
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ عصر)valeh نوشته است:  
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ عصر)shaghayeghe282 نوشته است:  
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ صبح)valeh نوشته است:  اولین باره این تاپیک میام! چقدرم بده این صفحات اخرش شبیه دوست یابیه!

منکه مجردم ولی هیچ دوست صمیمی هم ندارم!
دوست صمیمی یکی از احتیاجات ادمه، عین آب و غذا!
منکه حتی تو فضاهای عمومی هم وحشت دارم برم، اخه همه با دوستاشونن، تاحالانشده جایی برم ببینم کسی مثل من تنهاست!
حتی چندین بارم تلاش کردم نزدیک بشم به کسانی ک یه کم شبیه خودمن ولی ی جوری ازم فاصله گرفتن انگار جزامی دیدن!
دوستای معمولی دارم ک دمشون گرم هرموقع کارشون لنگه یاد من میفتن بعدم ک تموم شد دیگه میرن تو افق محو میشن!دیگه محلمم نمیذارن

عزیزم چرا میگی بده؟ مگه دوست یابی چه اشکالی داره من که خیلیم خوشحال شدم چنین تاپیکی دیدم فک کن یکی مثه من کهبعد ازدواج اومده شهر همسرش و غریبه به شدت نیاز به دوستای خوب داره البته تاکید میکنم نه هر دوستی ، دوستای ‌خوب و گرنه به قول شما، زیادن کسایی که ادعای رفاقت دارن و ظاهریه .
به نظرم چنین تاپیکی خیلی لازمه و امیدوارم همه ی کسایی که بنا به شرایطزندگیشون الان دوستی که کنارشون باشه ندارن بتونن از همین طرق دوستای خوب پیدا کنن از جمله خودمNew2

نه عزیزم، اتفاقا منم مخالف این نیستم روابط دوستانه ازهمین جا شکل بگیره،
منظورم دوست یابی دختر و پسر بودWink

آهان اکیییی موافقمNew2

هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد..
خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند !
نقل قول
 سپاس شده توسط valeh ، شکوفه صورتی
۱۰-مهر-۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #363
عروس خانوما و خانومای متاهلی که بعد از ازدواج اومدین کرج و تو کرج غریبین دوست داشتین پیام بدین تا تلگرام گروه بزنیم وبا هم بیشترآشنا بشیم Heart

هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد..
خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند !
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۵-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ صبح
ارسال: #364
دوست چجوری منظورتونه

سلامتی با گیاهان دارویی
http://herbal247.ir
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #365
(۱۵-آبان-۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ عصر)shaghayeghe282 نوشته است:  من بعد از ازدواج اومدم شهر همسرم کرج دنباله دوستی میگردم که اخلاقش و سنش بهم بخوره تا با هم رفت و آمد کنیم البته اول توی تل گرام باهم یه مدت صحبت کنیمو در ارتباط باشیم اگه اخلاقامون با هم جوربودو هر دو دوست داشتیم همو میبینیم.

عزیزم ی گروه از بچه های کرج تو تلگرام گروه دارن.من عضو نیستم اما شما میتونی شمارت رو بفرستی واسه بچه ها دعوتت کن توگروه.
ی ادرس بهت میدم.برو توی تاپیک شامپو.حدیث اونجاست.شمارت رو واسش بفرس.دعوتت میکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط Sara_goli ، hadis sh
۲۰-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #366
منم تازه ازدواج کردم خیلی دوست داشتم یه عالمه دوست خانوادگی داشته باشیم هرکی دوست داشت پیام بده لطفا

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون طلا خانم

تالار و باغ: تالار قصر گلستان

نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #367
داشتن دوست خیلی خوبه ولی باید تو انتخابش خیلی دقت کرد دوستی نباشه که بعد ها حرفی که بهش زدی بزنه تو سرت یا ازت سو استفاده کنه
من تازه ازدواج کردم با همسرم اومدیم یه استان دیگه
یعنی زیاد کسیو اینجا نداریم
ولی من بادوستام هنوز در ارتباطم این تلگرام واسه اینجور چیزا خوبهBig GrinBig Grin دوستای منم همشون از ابتدایی باهاشون بودم تقریبا هر روز باهم حرف میزنیم
به نظرم نباید زیاد وابستگی داشته باشیم به همسرامون یعنی منتظر باشیم اون مارو سرگرم کنه خدایی نمیتونن چون همش درگیر کار هستن

اگر فرهاد باشی همه چی شیرین می شود

منم عروس شدمممم
به عشقم رسیدم
چهار فروردین منو عشقم شدیم واسه هم
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #368
مجردی یه خوبیایی داشت ازدواج یه خوبیای دیگه
متاهل که میشی سخت با دوستای مجردت ارتباط داشته باشی واسه همین ناخوداگاه رابطه ها تموم میشه.من واقعا نیاز به یه دوست خوب و صادق دارم .
به یک دوستِ متأهل ساکن غرب تهران حدود سن ٢٥تا ٣٠سال نیازمندیم.
اگر کسی بود پیام خصوصی بده باهم دوست بشیم

دوستاي خوبم در صورت تمايل از اينستاگرامم ديدن كنيد
banoyeziba.ir
عشقم،همسرم،محمدم......
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #369
سلام
من و همسرم سه ساله ازدواج کردیم دنبال دوستای خوب میگردیم (دوستای خانوادگی )
که پایه تفریح و مسافرت و رفت وآمد باشن
صادق و قابل اعتماد و پرانرژی و با معرفت
متاهل و عاشق و متعهد و بدون بچه باشند
ساکن تهران
دهه ی شصت
اگه متقابلا شمام دنبال همچین دوستایی هستید بهم خبر بدید
تلگرامم
mobinaz_memo@

یا پیام خصوصی 

از دید من ♡پدر و مادر♡تنها نعمتهای تکرار نشدنیه خداوند هستند.Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط شکوفه صورتی
۳۱-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #370

(۱۵-آبان-۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ عصر)'خرگوش خانمی' نوشته است:  
(۱۵-آبان-۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ عصر)'shaghayeghe282' نوشته است:  من بعد از ازدواج اومدم شهر همسرم کرج دنباله دوستی میگردم که اخلاقش و سنش بهم بخوره تا با هم رفت و آمد کنیم البته اول توی تل گرام باهم یه مدت صحبت کنیمو در ارتباط باشیم اگه اخلاقامون با هم جوربودو هر دو دوست داشتیم همو میبینیم.

عزیزم ی گروه از بچه های کرج تو تلگرام گروه دارن.من عضو نیستم اما شما میتونی شمارت رو بفرستی واسه بچه ها دعوتت کن توگروه.
ی ادرس بهت میدم.برو توی تاپیک شامپو.حدیث اونجاست.شمارت رو واسش بفرس.دعوتت میکنه

ای جاااااااااااانم 
اخییییییی
من تازه دیدم تصویر: images/smilies/heart.gif

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط خرگوش خانمی ، شکوفه صورتی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام