• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟

۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #351
RE: چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟
سلام بچه ها
من رشته ام مهندسیه ولی دوست ندارم با هم رشته ای خودم ازدواج کنم
همیشه دوست داشتم با ی پزشک ازدواج کنم
ولی کسی اطرافم نیست
میشه منو راهنمایی کنید چطور بخواستم برسم
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #352
سلام دوستای گلم
خب خیلی عالی میشه به نظر من اگه همین بچه هایی که اینجا هستیم و بیشتر اوقات احساس تنهایی میکنیم تو تلگرام یا برنامه های چت دیگه یه گروه رو تشکیل بدیم اینجوری هم زمانی که دلمون گیره هم ،همصحبت داریم هم بچه هایی که نزدیک بهم هستن میتونن باهم ملاقات داشته باشن
اینطورنیست؟

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، elahe khanoom
۲۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #353
سلام بچه ها با خوندن این تاپیک یاد کتاب شازده کوچولو افتادم اونجا که روباهه بهش میگه "آدما این روزا خیلی تنهان، همه چیزو آماده از مغازه ها می خرن و چون هیچ مغازه ای دوست نمیفروشه تنها موندن!"Huh

ولی واقعا این یه حس مشترک بین خیلی از کساییه که ازدواج میکنن خیلیامون از جمله خود من، دوستای خیلی صمیمی داشتن که به به دلایلی مثل مهاجرت و ازدواج و ... از هم جدا شدن و توی چند سال اخیر اینقدر درگیر ازدواج و ساختن رابطشون با همسرشون بودن که یادشون رفته حتی چطوری دوست پیدا کنن و حالا حتی با اینکه با همسرشون خوشبختن یه احساس خلاء دارن
ازدواج یه مرحله جدید زندگیه که خیلی چیزا تغییر میکنه خوشبحال اون کسایی که میتونن دوستای خوب قدیمیشونو باز داشته باشن
ولی واقعا چرا ادما مثل قدیم نیستن چرا نمیشه مثل قدیم اعتماد کرد،دوستای واقعی پیدا کرد؟Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، shafagh100 ، دختر اسفند. ، رویا68 ، shaghayeghe282 ، pishi68
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۶-فروردين-۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #354
پس مثل منم هست

من موفق میشم مطمعنم ... کافیه تلاش و تمرین کنم ... همین
New2
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۵, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #355
خانه ی دوست کجاست ...

از بس ترسیدم دوست هم نداشتم ...من مرد تنهای شبم
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #356
سلام اینجا بیشتر حالت دوستیابی داره تا مشاوره3 (12)3 (12)3 (12)

یا صاحب الزمان Crying
نامزدی ۱۳۹۲/۴/۹
عقد حرم امام رضا ع ۱۳۹۲/۴/۱۶
عقد محضری ۱۳۹۲/۴/۱۸
عروسی ۱۳۹۴/۱۲/۲۷
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مهر-۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ صبح توسط shaghayeghe282.)
ارسال: #357
کسایی ک بعد از ازدواج از شهرشون اومدن کرج اگه دوست دارین با هم دوست بشیم پیام بدین تا تلگرام گروه بزنیم

هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد..
خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند !
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ صبح
ارسال: #358
اولین باره این تاپیک میام! چقدرم بده این صفحات اخرش شبیه دوست یابیه!

منکه مجردم ولی هیچ دوست صمیمی هم ندارم!
دوست صمیمی یکی از احتیاجات ادمه، عین آب و غذا!
منکه حتی تو فضاهای عمومی هم وحشت دارم برم، اخه همه با دوستاشونن، تاحالانشده جایی برم ببینم کسی مثل من تنهاست!
حتی چندین بارم تلاش کردم نزدیک بشم به کسانی ک یه کم شبیه خودمن ولی ی جوری ازم فاصله گرفتن انگار جزامی دیدن!
دوستای معمولی دارم ک دمشون گرم هرموقع کارشون لنگه یاد من میفتن بعدم ک تموم شد دیگه میرن تو افق محو میشن!دیگه محلمم نمیذارن

ازهمه دوستای گلی که تومدتی که نبودم پ.خ دادن وحالموپرسیدن بی نهایت ممنون
دوستتون دارم فرشته های مهربونHeart
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۵, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #359
من دوست زیاد دارم ولی این تایپک جالب بود برام
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #360
(۶-مهر-۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ صبح)valeh نوشته است:  اولین باره این تاپیک میام! چقدرم بده این صفحات اخرش شبیه دوست یابیه!

منکه مجردم ولی هیچ دوست صمیمی هم ندارم!
دوست صمیمی یکی از احتیاجات ادمه، عین آب و غذا!
منکه حتی تو فضاهای عمومی هم وحشت دارم برم، اخه همه با دوستاشونن، تاحالانشده جایی برم ببینم کسی مثل من تنهاست!
حتی چندین بارم تلاش کردم نزدیک بشم به کسانی ک یه کم شبیه خودمن ولی ی جوری ازم فاصله گرفتن انگار جزامی دیدن!
دوستای معمولی دارم ک دمشون گرم هرموقع کارشون لنگه یاد من میفتن بعدم ک تموم شد دیگه میرن تو افق محو میشن!دیگه محلمم نمیذارن

عزیزم چرا میگی بده؟ مگه دوست یابی چه اشکالی داره من که خیلیم خوشحال شدم چنین تاپیکی دیدم فک کن یکی مثه من کهبعد ازدواج اومده شهر همسرش و غریبه به شدت نیاز به دوستای خوب داره البته تاکید میکنم نه هر دوستی ، دوستای ‌خوب و گرنه به قول شما، زیادن کسایی که ادعای رفاقت دارن و ظاهریه .
به نظرم چنین تاپیکی خیلی لازمه و امیدوارم همه ی کسایی که بنا به شرایطزندگیشون الان دوستی که کنارشون باشه ندارن بتونن از همین طرق دوستای خوب پیدا کنن از جمله خودمNew2

هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد..
خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند !
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام