• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟

۷-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #341
RE: چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟
سحر جان همسرم پایه ی هیچ کاری نیست فکر کنم دوتامون افسرده شدیم.همش تو گوشیشه همش بازی میکنه.
خواهرم 8 سالشه .
روی خواهر شوهر حساب باز کرده بودم.خواستم بشه خواهرم ولی یه ماره زرده که آدم ازش میترسه. با مامانمم رابطه ی جالبی ندارم.
fatijoonعزیزم بخدا این بازی ها شدن بلای جونه همه. من دوسدارم بازی کنه ولی به اندازه .بخدا امروز از وقتی دیدمش گوشیش دستش بوده تا الان تو اداره هم بازی میکنه. تذکر هم بدم من میشم ادم بده.
دوستای منم تا وقتی باهام خوب بودن که براشون نفع داشتم. ولی یه سری دوست داشتم تو کارشناسی که توی جزییاته زندگیه هم وارد نمیشدیم و فقط وقته خوشی با هم بودیم میگفتیم و میخندیدیم .اون مدلی خوب بود بنظرم.الان هر کدوم یه وری هستن
خیلی تنهام

خدایا خودت بهتر میدونی چی برامون بهتره هر وقت صلاح دونستی همونو بهمون بدهAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط اشی ، mahboob21
۷-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #342
بچه ها من فک میکنم خیلی خوبه یه دوست داشیم یه دوست عالی
اما اون جای بی توجهی همسرو نمیگیره

تو نوبرانه یک عمر انتظار منی..Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط baran.bahar
۷-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ عصر توسط Mojgan58.)
ارسال: #343
چقدر حرف دلای خانوما اینجا شبیه همه، منم بعد ازدواج روابطم با دوستام کمرنگ شد مخصوصا که زود بچه دار هم شدم دیگه همش درگیر بچه بودم یه عده از دوستهام هم مهاجرت کردن پریدن رفتن...خدا رو شکر من و شوهرم دوستای خوبی واسه همیم...ولی خب دوست همجنس هم یکی از نیازای هر انسانیه...یکی دوبار سعی کردم رابطم رو با دوستای قدیمی مخصوصا اونایی که متاهل شدند بهتر کنم ولی نشد متاسفانه، خواهرام هم مجردند و درگیر کارشونند...خلاصه یه دوست خانوم ترجیحا با یه بچه دو سه ساله که با پسرمن دوست بشه نیازمندیم...میگم کاش میشد از تو آگهی دوست صمیمی پیدا کرد:-)

من سایت طراحی میکنم در طرح های سفارشی و با قیمت مناسب، منتظر سفارشاتتون هستم.
نقل قول
 سپاس شده توسط baran.bahar ، اشی ، mahboob21 ، samanenikkho ، samin**
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #344
باران منم شرایطم مشابه شماس.دوست میخواااااااااااااااام
من دوستای خوب زیاد دارم ولی عروس راه دور شدم وغریبم

تو خوب مطلقی
من خوب ها را با تو می سنجم
بدین سان بعد از این خوبی عیاری تازه خواهد یافت
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboob21 ، samanenikkho ، shaghayeghe282
۲۹-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-بهمن-۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ عصر توسط naziDli69.)
ارسال: #345
(۴-دي-۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ عصر)فرنوش- نوشته است:  منم در حال طلاق گرفتن از شوهرم هستم به قصد داشتن یه رابطه رومانتیک و عاشقانه و بیرون رفتن و گشتن های دونفره باهاش ازدواج کردم ولی شوهرم به شدت سرده و توی مدت زندگیمون اصلا به من توجهی نمی کرد و تمام مدت مشغول بازی های کامپیوتری و فیلم و سریالهای خودش بود و منم همینطور توی خونه برا خودم میچرخیدم هیچوقت باهام بیرون نمیومد و تو 7 سال یه بار با هم مسافرت رفتیم که بعدش یه دعوا و کتک کاری مفصل راه انداخت این اواخر احساس میکردم اصلا دوستش ندارم الان دارم ازش جدا میشم حتی یه خونه برا خودم گرفتم و وسایلمم آوردم خیلی دلم میخواد عاشق یه نفر بشم و اونم عاشق من باشه و بهم محبت کنه بهم زنگ بزنه اس ام اس بده بدونم یکی بهم توجه میکنه ولی نمیدونم چه جوری یه آدم مناسب پیدا کنم که با احساساتم بازی نکنه دیگه طاقتشو ندارم خیلی از نظر احساسی و عاطفی احساس خالی بودن میکنم الان 32 سالمه و فکر میکنم دیگه هیچوقت به این خواستم نمیرسم

سلام فرنوش عزیز...خیلی متاسفم که تو شرایط بدی هستی عزیز دلم میدونم خشمای زیادی تو دلت هست از همسرت شاید اگه واقعا خودت رو رها کنی اونفدر فریاد تو دلت باشه که صدات به خیلیی دورها برسه......فرنوش اگر من جای تو بودم به یه مشاور مراجعه میکردم دلایل طلاق رو میگفتم اگر مشاور خوبی باشه حرف هر دوتون رو میشنوه خودت هم متوجه میشی کجا مقصربودی کجا نبودی...........متوجه میشی که چه ادامه بدی چه نه اشتباهاتت چی بوده دردهای این مدت رو بهتره تخلیه کنی جدا شدن هم مراحلی داره که با پشت سر گذاشتنش اگر تصمیمت همچنان جدایی بود انجام میدی و بعد شروع میکنی به زندگی جدید و برنامه هات فکر میکنی...........عزیزم خیلی مرحله ی حساسی تو زندگیت رو میگذرونی تمام زندگیت وابسته است به الانی که میگذرونی.........به خدا توکل کن و سعی کن یه مشاور خوب پیدا کنی............

(۷-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ عصر)هیاهو نوشته است:  بچه ها من فک میکنم خیلی خوبه یه دوست داشیم یه دوست عالی
اما اون جای بی توجهی همسرو نمیگیره

عزیزم اگه فکر میکنی رابطه ات دچار کسالت شده بدون داشتن دوست کمک نمیکنه و مثل مسکن عمل میکنه ولی من اصلا به این معتقد نیستم که همسر آدم باید حتما بهترین دوست آدم باشه باید تمام نیازها و خلا ها رو پر کنه معتقد نیستم که اون آدم موظفه همیشه باشه همیشه خوشحال باشه و ........... این اشتباهیه که دخترهای ما بسیار مرتکب میشن ............شما سعی کن دوست داشته باشی و روابط اجتماعیت رو گسترش بدی این خیلی خوبه به فکر ترمیم رابطه با همسر هم باش ببین مشکل از کجاست و انتظارات واقع بینانه است...........

اینو در جواب حرفت میزارم
زنی به مشاور خانواده گفت:
من و همسرم زندگی کم نظیری داریم
همه حسرت زندگی ما رو میخوردند.
اما سوالی از شوهرم ژرسیدم که جواب او مرا سخت نگران کرده است
ژرسیدم اگر من و مادرت در دریا همزمان درحال غرق شدن باشیم.
چه کسی را نجات خواهی داد؟
و او بیدرنگ جواب داد: معلوم است مادرم را.......چون مرا زاییده و بزرگ کرده و زحمتهای زیادی برایم کشیده از آن روز تا حالا خیلی عصبی و ناراحتم به من بگویید چکار کنم؟؟؟؟؟؟
مشاور جواب داد:

شنا یاد بگیر! همیشه در زندگی روی پای خود بایستید حتی با داشتن همسر خوب.....................

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

لباس عروسی و نامزدی: مزون رزاکلارا

نقل قول
 سپاس شده توسط یکی یکدونه ، tootak ، opella ، mahboob21 ، sima avini ، hoda joon ، sanaz222!
۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #346
منم دقیقا بعد از ازدواج خیلی خیلی رابطم با دوستام کمرنگ شد تا جایی که الان با 5 تاشون یگه رابطه تلفنی هم ندارم نمیدونم چرا ناخودآگاه اینجوری شد ولی کلا به نظر من دوست بد نیست آدم یه خوبش رو داشته باشه بهتر از اینکه 10 تا دوست بلا نسبت به درد نخور داشت هباشه!
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #347
من یه دوست صمیمی داشتم از دوران راهنمایی!....
خییلییی منو دوست داشت خیلی حواسش بهم بود خیلی هوامو داشت جوری که همیشه مامانم میگفت شوهرت قطعا بعدا بهش حسودی میکنه...منم متقابل دوسش داشتم...ولی با همسرم نامزد کردم دوستمو دید و چوت من خودم محجبه هستم اما دوستم تیپ بیرونیش خیلی ژیگول پیگول...، گفت خوشم نمیاد دیگه باهاش دوستیتو ادامه بدی اصلا من تعجب میکنم تا حالا چطور باهاش دوست بودی...من هرچی از خوبیاش گفتم گفت نمیدونم بالاخره اگه من برات مهم باشم رابطتو باهاش قطع میکنی، یعنی حتا اسمس هم دیگه بهش نمیدی.... من سر این قضیه خیلی گریه کردم چندساعت....هیچوقت نمیدونستم انقدر دوستمو دوست دارم...اما باهاش کات کردم برای همیشه!Sad
الانم دیگه هیچکدوم از دوستای دانشگاهم باهاشون صمیمی نیستم، چون مجردن اصلا انگار ازمن خوششون نمیاد، هرروز دارن باهام سردتر میشن، قبلش خییلی باهام خوب بودن من معمولی بودم باهاشون..اما الان برعکس شده...یجورایی حس حسادت انگار توو همشون هست...نمیدونم واقعا واسه چی، اما رفتاراو حرفاشون اینو میگه....Sad
منم میترسم از اینکه برم خونه خودم خیلی تنها شم، اخه الان عقدم...منم همش به امید رفتن کلاس و ارشدو سرگرمی و این چیزام....جای دوست صمیمی رو میگیرن ایا؟ به نظرخودم نمیگیرنSad
بعد کلا ادم هرچقدر با شوهرش وقت بگذرونه باز به نظرم داشتن یه دوست خوب و صمیمی و دلسوز نیازه...

دل من گم شد اگر پیدا شد بسپارید امانات رضا(ع)
واگر از تپش افتاد دلم ...... ببریدش به ملاقات رضا(ع)
از رضا خواسته ام تا شاید بگذارد که غلامش بشوم
همه گفتند محال است اما... دلخوشم من به محالات رضا(ع)
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #348
سلام
الان که اتفاقی اینجارا دیدم یکم راستش خوشحال شدم
حداقلش فهمیدم ادمای مثل من زیادن

((اللهم عجل لولیک الفرج ))
نقل قول
 سپاس شده توسط s@mim ، shaghayeghe282
۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #349
من خیلی دوست دارم وحتی جواب اس و زنگاشونو نمیدم ولی بازم میمونن گرچه باز من حس تنهایی دارم بعضی وقتا
فک میکنم دلیل موندنشون صداقته فقط

اون یه زن معمولیه که عشقو باور میکنه

بعد شکست میخوره و زود شوهر میکنه

دروغ میگه به خودش

دنبال لاغر شدنه

ادامه میده خودشو

تو فکر مادر شدنه...
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #350
(۱۶-خرداد-۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ عصر)raha127 نوشته است:  الان خوب من یه دوست خوب هم جنس خودم چه جوری پیدا کنم؟

تو محیطایی که هستی دانشگا باشگا اموزشگاه جایی، هم حرف شو با ادما در مورد مسایل مختلف ..
همینجوری دوستای زیادی پیدا میکنی از بین اونا در طول زمان با خیلیاشون صمیمی میشی

اون یه زن معمولیه که عشقو باور میکنه

بعد شکست میخوره و زود شوهر میکنه

دروغ میگه به خودش

دنبال لاغر شدنه

ادامه میده خودشو

تو فکر مادر شدنه...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام