• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟

۵-دي-۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #331
RE: چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟
آره منم میدونم چقدر مردها تو این زمونه بد شدن منم تو گوشی شوهرم چند تا عکس زن و شماره هاشون رو پیدا کردم که دیگه طاقت نیاوردم و برای طلاق اقدام کردم خودش میگه نمیدونم این شماره ها چه جوری وارد گوشیم شده میدونین من از نظر احساسی خیلی الان نیاز به یه همدم دارم ولی از همه مردها میترسم و فکر میکنم همشون فکر سو استفاده هستن برا همین کارم رو به خدا سپردم تا خودش یه آدم خوب رو سر راهم قرار بده

[font=Trebuchet MS][size=large]آذر ماه یه آزمون دارم که خیلی برام مهمه میشه برای قبولی یه صلوات برام بفرستین
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطمه527
۶-دي-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #332
فرنوش جان به نظر من همه راه ها رو امتحان کن بعد اخرین راه طلاق باشه برو پیش مشاور شاید راهی باشه که اخلاق شوهرتو عض کنه و به زندگیت گرمای دوباره بده

موج بی تابی را،در قدم های پا،در وصال رویا ،گردش ماهی ها، بوسه ی ما....
نقل قول
۶-دي-۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #333
فاطمه جان چند بار پیش مشاور و متخصص اعصاب و روان رفتیم یه مدت خوبه دوباره همون رویه قبل رو ادامه میده الان که دیدم با زنهای دیگه صحبت میکنه دیگه نمیتونم تحمل کننم و مطمین شدم دیگه فایده نداره
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۷-دي-۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #334
امیدوارم اینده بهتری داشته باشی به اینده امیدوار باش حتما حکمتی بوده که مدتی از عمرت باید اینجوری سپری میشده
فقط به چیزای خوب فکر کن

موج بی تابی را،در قدم های پا،در وصال رویا ،گردش ماهی ها، بوسه ی ما....
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #335
(۲-دي-۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ عصر)yasaman cheraghi نوشته است:  وای منم دلم یه دوست خوب میخواد......................خیلی زیاد.....تقریبا با همه دوستای صمیمیم رابطمو قطع کردم چون بعد ازدواج اصلا ادمو درک نمیکردن اونا مجرد بودن......چیکار کنم.........

دقیقا مثل من
بعدشم همش به ادم تیکه میندازنSadSad
نقل قول
 سپاس شده توسط اشی ، shaghayeghe282
۲۳-دي-۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #336
خب دوستای گل
اینهمه خانوم متاهل هستن همشون هم پایه دوستی خب از همین جا شروع کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط اشی ، shaghayeghe282
۷-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #337
من واقعا به یه دوسته صمیمی و پایه نیاز دارم.دلم داره از غصه میترکهCryingCrying
یادش بخیر دورانه دانشگاه همه ی بچه ها باهم دوست بودیم با هم دوره ای میرفتیم رستوران میرفتیم سینما میرفتیم شهربازی میرفتیم خونه ی همدیگه. آخ چه دورانی بود.از وقتی ازدواج کردم همه چی عوض شد. اوایل همسرم خیلی از وقتشو با من میگذروند که من اصلا احساسه نیاز به کسی دیگه نمیکردم.الان همش توی بازی کردنه. یا پای لب تابه اونو جمع میکنه میاد پشته کامپیوتر اینجام بازی میکنه بعد خسته میشه میره روی تخت دراز میکشه و با گوشیش بازی میکنه.CryingCrying
منم حقه اعتراض ندارم چون اعتراض کنم اون با من بد میشه و قهر میکنه
دوستای دورانه دانشگاهم بعضیهاشون باردارن نمیتونن وقت بذارن بعضی هام ازدواج کردن و سرشون تو زندگی خودشونه.نمیدونم چطور دوست پیدا کنم
امیدم به این بود که میرم ارشد میخونم اونجا با کسی دوست میشم ولی از روز اول با همسرم رفتم دانشگاه این شد که نتونستم با کسی اشنا بشم چون همش پیشه همسر بودم.Crying

خدایا خودت بهتر میدونی چی برامون بهتره هر وقت صلاح دونستی همونو بهمون بدهAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ تبریزی ، shaghayeghe282
۷-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #338
من الان 19 سالمه مجردم هیچ دوستی ندارم.ینی با همه دوستام قطع ارتباط کردم.چون همشون دنباله پولو ماشین بودن.
فک کنین دوسته دورانه بچگیم منو به یه کسی که 2ماه بود باهاش اشنا شده بود فروخت.
منم دیگه دوستو گذاشتم کنار.فقط یکی از بچه های دانشگاه هست که تو دانشگاه باهاشم فقط.اونم خیلی کمرنگ.

سفارش شمع قبول میکنم با قیمت مناسبHeart

واسه حل شدن مشکلم یه صلوات لطفا
نقل قول
 سپاس شده توسط nodamad ، lili gol
۷-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #339
(۷-بهمن-۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ عصر)baran.bahar نوشته است:  من واقعا به یه دوسته صمیمی و پایه نیاز دارم.دلم داره از غصه میترکهCryingCrying
یادش بخیر دورانه دانشگاه همه ی بچه ها باهم دوست بودیم با هم دوره ای میرفتیم رستوران میرفتیم سینما میرفتیم شهربازی میرفتیم خونه ی همدیگه. آخ چه دورانی بود.از وقتی ازدواج کردم همه چی عوض شد. اوایل همسرم خیلی از وقتشو با من میگذروند که من اصلا احساسه نیاز به کسی دیگه نمیکردم.الان همش توی بازی کردنه. یا پای لب تابه اونو جمع میکنه میاد پشته کامپیوتر اینجام بازی میکنه بعد خسته میشه میره روی تخت دراز میکشه و با گوشیش بازی میکنه.CryingCrying
منم حقه اعتراض ندارم چون اعتراض کنم اون با من بد میشه و قهر میکنه
دوستای دورانه دانشگاهم بعضیهاشون باردارن نمیتونن وقت بذارن بعضی هام ازدواج کردن و سرشون تو زندگی خودشونه.نمیدونم چطور دوست پیدا کنم
امیدم به این بود که میرم ارشد میخونم اونجا با کسی دوست میشم ولی از روز اول با همسرم رفتم دانشگاه این شد که نتونستم با کسی اشنا بشم چون همش پیشه همسر بودم.Crying

به نظر من که بعد ازدواج بهترین دوست آدم همسرشه. شما هم سعی کن بازی های دونفره هیجان انگیز که هر دوتون لذت ببرید پیدا کنید. خیلی کارهای دونفره بامزه ای هست که میشه باهم انجام داد. البته داشتن دوست خوب هم نعمته که معمولا دوستای قدیمی این حسو به آدم منتقل میکنن نه دوستای جدید با این حال میتونی به کلاس های مختلف ثبت نام کنی و باشگاه بری و دوستای خوبی پیدا کنی. ولی پیدا کردن دوست خوب وااااااقعا کار سختیه. به نظر من روی روابط خودت و همسرت بیشتر وقت بگذار. New1 راستی اگه خواهر داری اون هم میتونه یه دوست خوب واقعی باشه برات

به امید رسیدن دستای ما به هم
؟؟؟ سال تا یکی شدنHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط baran.bahar ، اشی ، hiva73 ، mahboob21
۷-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #340
واییییی باران منم دقیقا شرائط تو رو دارم همسرم تو گوشیه همش خیلی تنهام منم دنبال یه دوست صمیمی میگردم همیشه دوستام فقط دنبال سوءاستفاده بودن أزم هییییی

کم کم دارم به آرزوهام میرسم خدایا شکررر
نقل قول
 سپاس شده توسط baran.bahar ، sanaz222 ، اشی ، mahboob21
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام