• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟

۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ عصر
ارسال: #11

RE: چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟
همسرم وقتی نامزد بودیم ۲۲ سالش بود نمی گم بچه بود ولی احساس می کنم براش زود بود. گناه داره زود ازدواج کرده زیاد با دوستاش بیرون نرفته تفریح خاصی نداشته الانم که مجبور از صبح تا ۸ شب کار کنه Tounge Big GrinBig Grin

فکر می کنم سن مناسب برای آقایون ۲۶ به بالا بشه Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط zoha ، atreeeshgh ، sese ، vidooo ، لادن ، Melika ، bily ، LaDy_NaNi
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #12
خودت چند سالت بود اون موقع ؟ Smile

من و همسرم یک سال و سه ماه فاصله سنی داریم، فکر میکنم کمه
نقل قول
 سپاس شده توسط atreeeshgh
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #13
ببخشید این سوال می پرسم دلیل اینکه میگن نباید فاصله سنی کم باشه برای چیه؟؟؟

شما الان آیا با همسرتون مشکل دارید
نقل قول
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #14

(۲۹-مرداد-۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ عصر)sahar_f نوشته است:  خودت چند سالت بود اون موقع ؟ Smile

من و همسرم یک سال و سه ماه فاصله سنی داریم، فکر میکنم کمه

۶ ماه بزرگترم Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط عفت
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #15
[quote='atreeeshgh' pid='15142' dateline='1313836088']
ببینید این دختر خانومی که میگم با معیار های دوست من و با اعتقاداتی که داره هم خونی داره و دختر هم حدودا 9 ماه از رفیق من کوچکتره.
دقیقا من هم این حرفو بهش زدم و گفتم که تو الان یه سری معیار داری و کمی هم بزرگتر بشی یه سری معیار های دیگه داری ولی میگه که من مطمئنم که معیارهای کلی من همینه و تا اون موقع هم عوض نمیشi

همین که میگه معیارهای من عوض نمیشه نشونه بچه بودنشه... آخه مگه میشه آدم تغییر نکنه... انسان در حال رشد و بلوغ مرتبا در حال تغییره ، آدم تو دوران دبیرستان به یه چیزایی علاقمنده و دوست داره یه کارایی بکنه که ممکنه وقتی رفت دانشگاه اون کارها به نظرش بچه گانه و پوچ بیاد.... تغییر تو ذات آدمه ........

Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط دیازپام
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #16
موافقم. آدم تغییر میکنه ، علایقش ، سلایقش ، دیدگاهش.
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهِ شب
۹-آبان-۱۳۹۰, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #17
crying::cryingبچه ها شاید ربطی نداشته باشه ولی من دزرباره جنس خودم حرف میزنم دلم خیلیی پره اخه هر کدوم از دوستام که خیلی دوسشون داشتم به یه نحوی از دسشون دادک یکیشون ازدواج کرد شوهرش بد دل از اب دراومد و اصلا نیذاره با من که از قبل میشناخته رفت و امد کنم اونم هر وفت میره خونه مامانش به من زنگ میزنه منم دلم نمیخواد براش مسله درس بشه بهش کار ندارم یکی دیگه هم که ازدواج کرد رفت دوبی و چند ساله فقط با هم تلفنی صحبت میکنیم خیلی تنهام چیکار کنم دلم گرفته یه دوست جدید میخوام باهاش برم بیرون باهم باشم البته شوهرم هوامو داره ولی ادم بعضی وقتا دلش میخواد با هم جنس خودش باشه باهاش درددل کنه شما بگید چیکار کنمCryingCryingCrying

یادداشت مدیر: دوست عزیز لطفا امضای خود را ویرایش کنید، تبلیغ،خلافِ قوانین میباشد.
نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #18

کلی دوست اینجا داری که همه دوست دارن شروین جان.
نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #19
ممنون عزیزم منم دوستون دارم انقدر که از کارو زندگی افتادم

یادداشت مدیر: دوست عزیز لطفا امضای خود را ویرایش کنید، تبلیغ،خلافِ قوانین میباشد.
نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #20

قربونت برم اینجا دوستایه مجازیه زیادی هستن که بدونه هیچ چشم داشتی حاضرا بهت کمک کنن.اما خوب دورو اطرافتو بگردی میتونی یه دوست خوب پیدا کنی گلم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام