• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟

۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #1
چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟
ممکنه من خجالتی باشم ، ممکنه اجتماعی باشم ، ممکنه به دانشگاه برم یا نرم. در این شرایط اگر بخوام برای خودم یک دوست (به قصد ازدواج) پیدا کنم ، باید چی کار کنم؟ چه کارهایی جواب میده و چه کارهایی به نا کجا آباد میرسه؟ HuhHuh
(لطفا مودبانه و با رعایت حریم بحث کنید.)
نقل قول
 سپاس شده توسط Melika ، عفت ، nasibe_603
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #2
RE: چطور برای خودم یک دوست پیدا کنم؟
به نظر من باید یک آشنا معرفی کنه که روش شناخت داشته باشه تازه اونم معلوم نیست چی میشه ! قبلا" دوستیها خیلی ارزشمند تر بود ولی الان...

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط Melika ، AVISA ، elham22 ، nasibe_603
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #3

دوره زمونه بدی شده, زیاد نمی شه اعتماد کرد.
باید خود طرف ببینه هدفش از دوستی چیه بعد بررسی کنه با توجه به موقعیتی که داره (دانشگاه, محل کار و ...) ببینه سالم ترین راه برای شروع دوستی چی هستش.
جزوه دادن و جزوه گرفتن که دیگه خیلی تکراری شده Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط Melika ، AVISA ، nasibe_603 ، hirad800 ، **خانوم کوچولو** ، ماریا*
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ صبح توسط nilaa.)
ارسال: #4
باز اون جزوه هه بهترین حالت ممکنه چون همه الان خیلی بد شدن و هم زمان با 100نفر هستن تو خیابون هم که را میرن شماره رد و بدل میکنن و این شده یک افتخار که شماره های بیشتری گرفتن !!!!!! دیگه این دوستیها که به ازدواج ختم نمیشه اگرم بشه عاقبتی نداره !!!

نقل قول
 سپاس شده توسط Melika ، AVISA ، سایناززز ، nasibe_603 ، doublebangs ، **خانوم کوچولو** ، ماریا*
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ صبح
ارسال: #5
خب عزیزان من یه سوال می خواستم مطرح کنم که فک می کنم جاش همین جا باشه.
دوستی دارم که سن او حدودا 18 سال است.عاشق دختری شده و نمی تواند عشقش را به او ابراز کند.
او سه شنبه ها او را می بیند و حتی با او می تواند صحبت کند ولی نمی داند از چه دری وارد شود که مسئله را به آن دختر بگوید تا بتواند دوستی خود را آغاز کند و بعد از 4 سال با او ازدواج کند.

ممنون میشوم اگر خانم های محترم کمی راهنمایی کنند.
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #6
به نظر من 18 سالگی برای فکر در مورد ازدواج و مطرح کردن این قضیه خیلی زوده....(حتما دختره کوچکتر هم هست)، به نظر من الان اصلا صحبت ازدواج نکنه و همینطوری به رابطش ادامه بده،مثل دو تا دوست مثلا به بهانه ای مثل کار یا درس شمارشو بگیره و با هاش در ارتباط باشه... آدما به مرور زمان نظرشون راجع به زنگی عوض میشه... مثلا معیارهای آدم تو 18 سالگی با معیارهای 25سالگی متفاوته... بهتره که اجازه بدن هر دوشون تا حدی به تکامل فکری و اجتماعی برست بعد در مورد ازدواج حرف بزنند....

Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط nazakk20 ، دیازپام ، Tik Tak ، ژنیک ، **خانوم کوچولو** ، ماریا*
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #7

بنظر منم زوده!! اسمش هم عشق نیست!
نقل قول
 سپاس شده توسط nazakk20 ، **خانوم کوچولو** ، ماریا*
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #8
میتونه اسمش عشق باشه ولی خیلی زوده و خیلی اذیت میشن تو این راه حالا کمی با هم دوست باشن یعنی در ارتباط باشن تا ببینه احساسش باز همینطور باقی میمونه یا نه ؟
من کسی رو میشناسم که 19سالگی عاشق شدن 9سال طول کشید با کلی ناراحتی و سختی به هم رسیدن و فکر میکنم خوشبخت هم هستن ولی خوب خیلی سختی داشتن تا بزرگ شدن Smile

نقل قول
 سپاس شده توسط bily ، **خانوم کوچولو**
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #9
ببینید این دختر خانومی که میگم با معیار های دوست من و با اعتقاداتی که داره هم خونی داره و دختر هم حدودا 9 ماه از رفیق من کوچکتره.
دقیقا من هم این حرفو بهش زدم و گفتم که تو الان یه سری معیار داری و کمی هم بزرگتر بشی یه سری معیار های دیگه داری ولی میگه که من مطمئنم که معیارهای کلی من همینه و تا اون موقع هم عوض نمیشه.
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #10
خوب همه چیز نسبی هست اگه جو گیر نباشن و واقعا" سلیقش اینه باز هم براش زوده حد اقل 3سال صبر کنه حتی اگه 100% هم + هست باز صبر کنن یک کمی بزرگشن و یک کمی دنیادیده

نقل قول
 سپاس شده توسط atreeeshgh ، پرستوی مهاجر ، Tik Tak
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام