• چم
  • آتلیه اساطیر

چطور از نظر احساسی یک زن قدرتمند باشیم

۶-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #61
RE: چطور از نظر احساسی یک زن قدرتمند باشیم
(۹-آذر-۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ عصر)'kanan_rrr' نوشته است:  من وقتی عصبی میشم از دست شوهرم سریع بغض میکنم و وقتی میبینم هیچ عکس العملی انجام نمیده گریم میگیره و او همچنان بدون عکس العمل Sad ب نظرتون تون چیکار کنم ک یکم عکس العمل نشون بده والا ما هرکیو میبینیم میگه شوهرمون تحمل گریمون رو نداره اتفاقا همینم بهش گفتم که همه اینطورین طاقت گریه عشقشون رو ندارن چرا تو اینجوری هسی

عزیزم علت اینکه همسرت عکس العمل نشون نمیده اینه که میترسه برات عادت بشه و هرموقه خواستی توجهش رو جلب کنی گریه کنی. چون مردا از گریه خانوما خوششون نمیاد. وقتی شما گریه میکنی تحت تاثیر قرار میگیره ولی میخواد با رفتارش این عادتت رو ترک بده.

نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #62
(۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ عصر)'sahebe' نوشته است:  
(۲۲-آبان-۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ عصر)'سمی جووونی' نوشته است:  زنای قوی خیلی جذابن به نظرم.متاسفانه من اصن قوی نیستم ولی دوسدارم خودموقوی کنم ضعف من تو اینه که اشکم دم مشکمه.واسه یه چیزایی اشک میریزم که باورتون نمیشه.مثلا داریم عادی باهم حرف میزنیم بعد یه اختلاف نظرخیلی عادی داریم.یعنی یه صحبت خیلی عادی من نظرموکه میخوام بگم بغضم میگیره.چیزی ناراحتم کنه نمیتونم مثه ادم بگم حتما اشکم میاد.

وای منم اینطوریم..قبلا اصلا اینطوری نبودم ولی از وقتی ازدواج کردم اینطوری شدم..اصلا این حالتو دوس ندارم..

اینجور موقع ها سکوت کن و تا جایی که میتونی سعی کن بری تو دنیای خودت 
بعدش هم بخوای حرف بزنی انقدر برات موضوع بی اهمیت شده که یا حرفشو نمیزنی یا در کمال خونسردی حرفشو میزنی 

چون آینه پیش تو نشستم که ببینی 
در من اثر سخت ترین زلزله ها را ...
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست 
از بس که گره زد به گره حوصله  ها را ...

نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #63
دوستان من همه تاپیک رو خوندم اکثرا از ایراد گرفتنای خانواده شوهر مثلا تو شغل نداشتن شاکی بودن. بنظر من درون ما هست که تصمیم میگیره در برابر حرفا و رفتارای دیگران چه احساسی داشته باشیم. من وقتی در مورد خودم مطمئن نباشم با کوچکترین حرف دیگران ناراحت میشم. ولی وقتی از خودم مطمئن و راضی باشم به خودم میگم بزار اینقدر بگه که خسته بشه، اون هدفش ناراحت کردن منه و بزار کاری کنم ک ب هدفش نرسه. اگه اون شخص کوچکترین ناراحتی تو چهره و رفتار شما ببینه چون به هدفش رسیده تشویق میشه و ازونجایی که نقطه ضعف شما رو هم فهمیده با قدرتی بیشتر ادامه میده.
من خودم سرجهیزیه خریدن خییلی اذیت شدم. چون پدر نداشتم و وضعیت مالیم مساعد نبود. از ترس متلکای خانواده شوهر کلی کار کردم و یه جهیزیه خوب جور کردم. حتی از خواهرشوهرم ک پدر و مادرش حامیش بودن و خیلی هزینه کرد بیشتر وسایلم بهتر شدن. شاید تو خرده ریزا کمتر هزینه کردم و بخاطر بی تجربگی بود. الانم سر همون چیزای کوچک بعضی وقتا بهم متلک میگن. من با خودم میگم مهم اینه که خودشون میدونن که وسایل بزرگتر من بهتره و به روی خودشون نمیارن و سر دوتا ظرف حرف میزنن. اینطوری ناراحت نمیشم.
به خودتون بگین طرف خودش قضیه رو میدونه ولی به روی خودش نمیاره. از قدرت من و نقاط مثبت من خبر داره و بخاطر همون میخواد اعتماد به نفس من رو پایین بیاره. اون پزشک ک بخاطر بیکار بودن مسخره ت میکنه، ممکنه رابطه گرمی با همسرش نداشته باشه و به روابط شما حسرت میخوره و از این روش جهت پایین آوردن اعتمادبنفست استفاده میکنه.
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • ارشادی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام