نظرسنجی: هوشمند سازی منزل خوب است ؟
بله
خیر

چطوری خونمونو هوشمند کنم ؟

۳۱-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ عصر توسط مرجان1360.)
ارسال: #1
چطوری خونمونو هوشمند کنم ؟
سلام به همگی ، در مورد سیستم هوشمند کردن منزل کسی چیزی میدونه ؟ رفته بودم خونه یکی از آشنا ها ، با موبایلش همه وسایل برقیشو کنترل میکرذ ، خیلی برام جالب بود ولی روم نشد بپرسم کی براش انجام داده ، خواستم بدونم اینجا کسی شرکت معتبری سراغ داره ؟ اگر اطلاعات بیشتری در مورد ایرانی - خارجی بودنش هم داشتید ممنون میشم بگید .

نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #2

RE: چطوری خونمونو هوشمند کنم ؟
مثلا چه وسایلی؟
یه سری از کارها
توموبایل برنامه دارن
می تونی از بازار یا اپ استوری دانلودش کنی
مثلا موبایلت بشه کنترل تلویزیون و ضبط و ....
یا اسپلیت رو میشه کنترل کرد
هود هم دیدم
ولی مثلا ندیدم با استفاده از موبایل بشه یخچال رو خاموش کرد
یا ماکروفر رو روشن کرد|:

3 (12)
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ عصر توسط مرجان1360.)
ارسال: #3
(۳۱-تير-۱۳۹۷ ۰۱:۴۵ عصر)'سراب' نوشته است:  مثلا چه وسایلی؟
یه سری از کارها
توموبایل برنامه دارن
می تونی از بازار یا اپ استوری دانلودش کنی
مثلا موبایلت بشه کنترل تلویزیون و ضبط و ....
یا اسپلیت رو میشه کنترل کرد
هود هم دیدم
ولی مثلا ندیدم با استفاده از موبایل بشه یخچال رو خاموش کرد
یا ماکروفر رو روشن کرد|:

تمام چراغهای خونه و کولر و فکر میکنم پکیجشون هم به همون سیستم متصل بود ، در مورد وسایل دیگرشون مطمئن نیستم .

(۳۱-تير-۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ عصر)'k.m' نوشته است:  بهش میگن bms.
ما داریم تو خونمون . خیلی عالیه .هم لوکسه هم اینکه راحتی ..لامپا ،کولر و اسپیلت و سیستم گرمایشی .پرده هرچیو بخوای میتونی با گوشی کنترل کنی حتی از راه دور یا حتی خارج از کشور .
مال ما برند next  واقعا عالیه تاحالا که به مشکل نخورده .خدماتشم عالیههههه .خیلی تحقیق کردیم برای برندش 
سوالی داشتی بپرس 

مرسی ، خودشه ، برای شما چند تموم شد ؟

نقل قول
  • اساطیر
۳۱-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ عصر توسط سراب.)
ارسال: #4

چه بامزه خخخ
اخه یه سوال دیگه
مثا برق ها رو ما روشن میکنیم
مهمون میاد دیگه خاموش نمیکنیم که|:
برم تو گوگل سرچ کنم

فکرکنم بیشتر به درد خونه های خیلی خیلی بزرگ میخوره
چون نوشته ابیاری و برنامه استخر و ...

3 (12)
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #5
(۳۱-تير-۱۳۹۷ ۰۸:۲۷ عصر)'k.m' نوشته است:  شماره موبایلشونو داشتن فقط
09158190858
bms next
و یه چیزی بگم با تحقیقی که کردیم چون خونه ما ساخته شده بود و در حال ساخت نبود بقیه برندا خرابکاری و کندن گچ دیوارو اینارو داشتن که ما نمیخواستیم خرابکاری داشته باشه و این برند تنها برندی بود که بدون خرابکاری اومدن سنتی رو به هوشمند تبدیل کردنتصویر: images/smilies/biggrin.gif.یعنی حتی وسایلمونو جمع نکردیم 

مرسی از زحمتی که کشیدی ، بسیار ممنونم ، ولی به محصولات این شرکت نگاه کردم دیدم از امواج برای کنترل کردن استفاده میکنه ، به گفته یه برقکار انگار به جای هر کلید برق توی خونه ، یک موبایل گذاشته باشن ، میگفت تحقیق کرده امواج زیاد برای سلامتی خیلی مضره ، انواع و اقسام مشکلات و بیماریها دنبالش میان . برقکاره میگفت اون مدلی که از امواج استفاده نمیکنه بهتره ولی خرابی زیاد داره .

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #6
سلام مراکزی که الکترونیک و دوربیهای مداربسته دارند اصولا سیستم هوشمن  هم دارند.
نقل قول
 سپاس شده توسط مرجان1360
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #7
تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
بازم سلام ، یه شرکت پیدا کردم که برای یکی از آشناهامون سیستم هوشمند نصب کرده ، نه خرابکاری تو خونه شده و نه از امواج برای کنترل استفاده میکنه ، راستش هنوز درست متوجه نشدم چطوری اینکارو میکنه ولی آشنامون گفته که کارش خیلی درسته .
آدرس تلگرامش هم depner@  ، تلفن تو کانالش هم 09333809713 . فکر میکنم این از بقیه بهتره ، اگر نظری داشتید لطفا بهم بگید ، ممنون

نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #8
همسرم خونه ما رو هوشمند کرد. خونمون چند سال ساخت بود ولی بدون کثیف کاری انجام شد.
خیلی باحاله، همه چی رو هوشمند کرده حتی قهوه سازمون رو.
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #9
اصلا مشخص نیست که کلا هدفتون از زدن این تاپیک تبلیغ کارتون بوده تصویر: images/smilies/biggrin.gif
منو بگو که وارد بازی تبلیغی و تخریبی تون شدم!
چون جالبه که برندی که گفتمو تو گوگل سرچ کردم چیزی نیاورد شما چطور این همه اطلاعات ازش بدست اوردید خدا میدونه!
پشیمون شدم از گذاشتن شمارشون شاید راضی نباشن چون مطمئنا اگه خودشون بودن میتونستن از کار خودشون دفاع کنن.اگه میشه پست منو که ریپلای کردین پاک کنین و به ادامه تبلیغتون بپردازین با تشکر

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام