• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

چرخ گوشت

۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #31
RE: چرخ گوشت
دوستان من یه چرخ گوشت پارس خزر آک آک دارم که حتی پلاستیک پلمپشم باز نشده...
چون می خوام غذاساز بخرم می خوام اونو پایین تر از قیمتش بفروشم هرکی خواست بهم پیام بده
راستی به نظرتون کار درستیه؟چرخ گوشت غذا ساز قوییه؟مثلا کنوود
مرسی
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #32
منم تفال خریدم

پيج من تو اينستاگرام~~> _._nasim_._
New2
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #33
بچه ها من مستر خریدم
کسی استفاده کرده تا حالا؟؟

زندگی که همیشه آرزوشو داشتم شروع شد
خدایا بخاطر همه چی ممنونم تنهامون نذار ترو به امام حسینت قسم.New1
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #34
عزیزم منم همیلتون گرفتم ،مبارکت باشه
ولی فعلا نرفتم خونمون
ولی شنیدم خیلی خوبه
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ عصر
ارسال: #35
من چرخ گوشت پارس خزر مدل 1400 رو خریدم.Angel اینم عکسش:
http://myup.ir/viewer.php?file=05483324738623019758.jpg
[تصویر: چرخ گوشت]

لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط خانوم دکتری
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #36
من چرخ گوشت کنوود خریدم عاشق این مدل سوسیس سازشم
چقد خووووووووووووبههه البته هنوز استفاده نکردما
من غذاسازمم کنووده 29 کاره اس ولی مامان می گه قدرت چرخ گوشت و نداره و اینا منم خریدم

19 بهمن Heart
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #37
هانی جان چند گرفتی؟منم پارس خزر می گیرم هم ایرانیه و مسلما باید چیزی که همتاش از نظر کیفیت تو کشورمون هست رو بگیریم هم می گن تنها در ایرانه که گوشت به صورت تازه تو خونه ها چرخ میشه (تو کشورای دیگه خود قصابی ها و سوپرها آماده و چرخ شده می فروشن) به همین دلیل مارک های خارجی خوب نمی تونن گوشت تازه رو چرخ کنن

"عزیز" تا همیشه در کنارمی!
فرشته کوچولوی من اومد تو آغوشم Heart
خدا جونم دخترمو بازم میسپرم به خودت. خودت مراقبش باش!
نقل قول
 سپاس شده توسط خانوم دکتری ، marjantt
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #38
(۱۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ عصر)anila نوشته است:  هانی جان چند گرفتی؟منم پارس خزر می گیرم هم ایرانیه و مسلما باید چیزی که همتاش از نظر کیفیت تو کشورمون هست رو بگیریم هم می گن تنها در ایرانه که گوشت به صورت تازه تو خونه ها چرخ میشه (تو کشورای دیگه خود قصابی ها و سوپرها آماده و چرخ شده می فروشن) به همین دلیل مارک های خارجی خوب نمی تونن گوشت تازه رو چرخ کنن

با حرفت کاملاً موافقم. قیمتش شد صد و چهل تومن. من مخصوصا چرخ گوشت رو روی غذاسازم نگرفتم چون اینطوری ممکنه عمر و کیفیت غذاساز رو بیاره پایینUndecided

لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط خانوم دکتری
۱۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ صبح
ارسال: #39
بچه ها من مامانم برام از مکه چرخ گوشت ناسیونال اصل آورده ولی من از بچگی از چرخ گوشت می ترسیدم الان هم نمی تونم بهش دست بزنم یا نگاش کنم!
خودم می خوام بفروشمش ولی شوشو می گه حالا که داری با خودت بیار به نظرتون چیکار کنم؟

همیشه به خدا می گیم : مشکل بزرگی دارم، اما هیچ وقت به مشکل نمی گیم خدای بزرگی دارم
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ عصر توسط pua_bahman.)
ارسال: #40
چرخ گوشت یک وسیله ای هست که اینروزا زیاد ازش استفاده نمیکنن چون با وجود فروشگاه ها و افزایش قیمت های اجناس دیگه مثل قدیم مردم گوشت با اون حجم خرید نمیکنن و یک غذاساز کامل کارتونو راه میندازه ولی اگر هم خواستین بگیرین از برند های خراجی پاناسونیک و ناسیونال و بعدش مارک های تفال و در آخر کنوود و از برند های داخلی خوب هم پارس خزر

هر کدوم از این اجناس هم خواستین قیمت روز شرکتشونو براتون میزارم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام