• تخت جمشید
  • آرایشگاه گیوا

چرخ خیاطی

۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #1651
RE: چرخ خیاطی
کسی نیست مرا یاری کند؟تصویر: images/smilies/dodgy.gif
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #1652
سلام بچه ها. من برای جهیزیه میخوام چرخ خیاطی بخرم. ولی خیاطی بلد نیستم اصلا و استفاده در حد دوختندرز لباس ها و ایناست. 40-30 صفحه آخر این تایپیک رو خوندم و تصمیم گرفتم ژانومه بخرم. این دو تا مدل رو  انتخاب کردم که قیمتاشون هم زیر 500 تومنه. بیشتر از این نمیخوام برا چزخ خیاطی هزینه کنم.
http://www.tehrankala.com/---720--p-5797.html
http://www.tehrankala.com/2014-p-5802.html
حالا اگه بیزحمت کسی از این مدلا داشته بگه راضیه یا نه؟ و اینکه بین این دو تا کدومش بهتره که بخرم؟
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #1653

عزیزم چون تهران کالا این دو کدل الان موجودی نداره قیمت سایت موحودی داره چک کن

به نظر من برای دوخت دوز ساده خوبن مشخصات مثل همه فرق خاصی ندارند
نقل قول
۲۵-مهر-۱۳۹۶, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #1654
 سلام دوستان.میشه یه چرخ خیاطی تا رنج 400.450 به من معرفی کنین که خوب باشه چون من فقط برای دوخت ساده میخوام و خیاطی بلد نیستم.فقط لطفا مدلایی بگین که تو بازار موجوده.چون بعضی مدلای معرفی شده وسایل برقی دیگه تو بازار نیس و یا خیلی سخت پیدا میشه.ممنون از لطفتون عزیزان
نقل قول
۲۵-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #1655
سلام
من تقریبا 80 درصد مطالب رو خوندم و چون قصد خرید چرخ خیاطی داشتم امروز راهی بازار شدم
من مشهدم
تا یک تومن میخواستم هزینه کنم
و دیگه تصمیم داشته ژانومه نو و دست اول بخرم
ولی وقتی حضوری رفتم و از جلو کارها رو دیدم نتونستم!
البته چون مامانم 35 ساله ژانومه 802 داره شاید این چرخ های جدید زیادی برای من فانتزی بودن
به هر حال با بالا و پایین کردن و صحبت با یک تعمیرکار بسیار متعهد ( ما روکه متقاعد کرد) چرخ استوک ژانومه مدل 7500 خریدیم با قیمت 750 تومن
http://janomeco.com/ProductShow.aspx?product=1261

این هم امکاناتش:
مدل 7500 این سری مدل ژانومه یکی از بالاترین  مدل چرخ خیاطی ژانومه در ایران میباشد که با استقبال عمومی بی نظیری از طرف مصرف کنندگان مواجه گردیده است . امتیازات چرخهای فوق به شرح زیر میباشد : 1-درجه کنترل سرعت 2-ماسوره نخ اتوماتیک 3-99 طرح متفاوت 4-دوخت حروف ژاپنی 5-دوخت 28حرف انگلیسی (نوشتن نام و نام خانوادگی – آدرس و….) 6-دوخت اعداد لاتین (نوشتن شماره تلفن و…) 7-سه قطع کننده نخ در قسمتهای مختلف 8-سوزن نخ کن اتوماتیک 9-رفوکردن اتوماتیک (یک عملیات استثنایی در صنعت دوخت) 10-الیک زدن به صورت اتوماتیک (الیک = پل کمر ) 11-دوخت جا دکمه – دکمه –سردوزی – پس دوزی – ابر دوزی – قیطان دوزی – زیپ دوزی (زیپ مخفی )- گل دوزی با کارگاه خیاطی و … 12-استفاده از سه رقم ماسوره (شیشه ای – فلزی – پلاستیکی ) 13-قابلیت دوخت مدلهای ترکیبی (تا 17 مدل )توسط حافظه دستگاه (توضیح اینکه دستگاه به اطلاعات ورودی داده شده قابلیت دوختهای متفاوت به صورت متوالی را دارد) 14-دوخت معکوس مدلها 15-بزرگ نمایی مدلهای تو پر (28تا 36)بدون بازشدن فاصله بین دوختها (از 1 تا 5 برابر) 16-بازوی متحرک (جهت دوخت حلقه آستین و غیره ) 17-مدل ویژه ابزار و پایه های چرخ (دوخت فوقانی ) 18-قابلیت دوخت پارچه های ضخیم (تا 20 لایه پارچه ) 19-پهنای دوخت تا عرض 7 مدل 20-کشش دوخت تا طول 5 میل 21-تنظیم فشار پایه 22-اجرای دوختهای متنوع تنها با فشار دادن یک دکمه 23-قابلیت دوخت جا دکمه به صورت تمام اتوماتیک (با این توضیح کافیست یک جا دکمه با ابعاد مورد نظر به حافظه دستگاه داده شود تا مابقی جا دکمه دستگاه ب همان اندازه داده شده روی پارچه اجرا کند 24-دوخت به اندازه دلخواه و توقف به صورت اتوماتیک 25-صدای آرام و دل نشین 26-دارای ضمانت خدمات و قطعات 27-قابلیت دوخت سه مدل جادکمه (معمولی – نوک تیز – چشمی ) 28-دکمه نمودار پایه

فقط نمیدونم چرا تو نت اینقدر قیمت ها متفاوت و بالا و پایینه
این اقاهه کارهای نو رو هم با قیمت متعادل تر و پایین تری می داد

نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #1656
سلام خانم ها

من یک چرخ خیاطی مارک برنینا پارسال برای جهزیه ام خریدم ولی اصلا استفاده نکردم
چرخ رو به توصیه خانمی که مربی خیاطی هستن خریده بودم
نوی نو هستش مدل 20 bernette
بزنید تو گوگل مدل و مشخصاتش رو میاره
٥٠٠ تومان میفروشم (حدودا نصف قیمتی که برام تموم شده) کلیه پایه ها و ابزار ش هم خریدم باهاش و موجوده

لطفا پیام خصوصی بدید ممنونم
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۷:۴۵ صبح
ارسال: #1657
 سلام خانمای گل هنرمند. بچه ها من ارزونترین چرخ خیاطی ژانومه که بخوام بخرم و کارای یه مبتدی رو راه بندازه چنده حدودا؟ چرخ خیاطی 1012 ژانومه رو از حدود 620 تا 660 قیمت گرفتم. قیمتش همینه؟ و اینکه این مدل رو کسی داشته؟ خوبه؟
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #1658
 بچه ها کسی نیست جواب منو بده؟ بعد یه سوال. بین مدل 1012 و 671a از ژانومه کدوم بهتره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد