• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

چرخ خیاطی

۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #1641
RE: چرخ خیاطی
(۲۳-تير-۱۳۹۶ ۰۸:۲۵ صبح)nazgol22 نوشته است:  مارشال هم خوبع اما ژانومه بهتره

خانمی چرخ خیاطی کاچیران مدل رز جدیدش ک نخ کن اتومات و قاب داره چطوره؟ من خیاطی نمیکنم ولی واسه دوخت درزو رو بالشتی اینجور چیزا فرصت تعویض دارم تا این قیمت اگر این خوب نیست چی بردارم فروشنده گفت ژانومه های جدید مال چین هست
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #1642
مامان منم یه ژانومه ٣٠سال پیش داشت بردم براش دینام گذاشتم کلی خوب شد ازش کار کشیدم! من سرکار میرم خیاطی هم بلد نیستم ولی لباس کوتاه کردم روبالشی دوختم
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #1643

مارکینا
اگه استفادت کمه کاچیران یا مارشال یا برادر خوبن
اما ژانومه حتی اونها ساخت چین هست از همه بهترن
نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #1644
(۱۹-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ عصر)Amitis1988 نوشته است:  من تا حالا از ژانومه ۸۰۲ استفاده میکردم. الان برای جهیزیه خودم میخوام همین و بگیرم چون زیاد خیاطی میکنم میدونم فقط این مدل به دردم میخوره. ولی موندم از کجا بگیرم. تو سایت ژانومه زده ۱۸۰۰ ولی میدونم قیمتش کمتره. کسی اطلاع داره کجا میشه تهیه کرد؟

عزیزم بورسش تو خیام هست
من تازه گرفتم با ۱۴۰۰ بهترین و تمیزترین ۸۰۲ رو میتونی بگیری اگه میخوای آدرس مغازه ای که خودم گرفتمو بهت بدم.چون ژتون و پدال و همه چیزشم ژانومه اصل داد بهم

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Amitis1988
۲۹-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #1645
(۲۹-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۲۶ صبح)kiten نوشته است:  
(۱۹-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ عصر)Amitis1988 نوشته است:  من تا حالا از ژانومه ۸۰۲ استفاده میکردم. الان برای جهیزیه خودم میخوام همین و بگیرم چون زیاد خیاطی میکنم میدونم فقط این مدل به دردم میخوره. ولی موندم از کجا بگیرم. تو سایت ژانومه زده ۱۸۰۰ ولی میدونم قیمتش کمتره. کسی اطلاع داره کجا میشه تهیه کرد؟

عزیزم بورسش تو خیام هست
من تازه گرفتم با ۱۴۰۰ بهترین و تمیزترین ۸۰۲ رو میتونی بگیری اگه میخوای آدرس مغازه ای که خودم گرفتمو بهت بدم.چون ژتون و پدال و همه چیزشم ژانومه اصل داد بهم

ممنون میشم ادرسش و بدی

خواستگاری: ۲ خرداد ۹۵
بله برون و نامزدی: ۱۸ تیر ۹۵
عقد: ۶ فروردین ۹۶
عروسی: ۹۶
--
تالار: قصر زیبا:افتضاح
آرایشگاه:گل مریم:افتضاح
مزون: شانل:خوب
سفره عقد:مزون شقایق:خیلی خوب
آتلیه و باغ:هیلتون:نمیدونم چکار کرده
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #1646
(۲۹-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۱۲ صبح)Amitis1988 نوشته است:  
(۲۹-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۲۶ صبح)kiten نوشته است:  

عزیزم بورسش تو خیام هست

ممنون میشم ادرسش و بدی

خیابان خیام_نرسیده به چهارراه گلوبندک_جنب سرای فردوس_پلاک ۸۱۶_فروشگاه برادران محمدی پور_55623725

نقل قول
 سپاس شده توسط Amitis1988
۳۱-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #1647
 خانمهای عزیز
من میخوام چرخ خیاطی بخرم ژانومه را انتخاب کردم بعد تحقیقات بین مدلهای ۹۱۳ و ۸۱۳ و سری ۸۰۰۰ موندم بین نظر شما کدوم مدلهاش بهتره؟ میشه کمکم کنید؟
نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #1648
 سلام بچه ها نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
من یه چرخ خیاطی کاچیران مدل 5000D دارم واسه جهیزیمه 1200 خریدم اما یکبار اونم در حد دوتا درز استفاده کردم
میخوام بفروشمش کاملا نو هست یه تومن میفروشم کسی خواست بهم خصوصی پیام بده شمارمو بدم بازم بتونم تخفیف میدم برای جهیزیه کاملا مناسبه

خدا جونم شکرت

18 دی 94-------- خواستگاری آخر
1 بهمن 94------- بله برون
25 بهمن 94------ عقدمون
7 خرداد 95 ------- عروسی
11 خرداد 95------ عروسی امام رضایی
خدا به ما یه جوجه طلایی دادهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ عصر توسط آرامش جون.)
ارسال: #1649
بچه ها میشه از زانومه یه مدل خوب و عمر و کارایی عالی بهم بگین تا 1 تومن
خیلیاشون شبیه همن تفاوتاشون توی چیه که دقت کنم ممنون
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ صبح توسط دنا85.)
ارسال: #1650
(۲۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ عصر)'آرامش جون' نوشته است:  بچه ها میشه از زانومه یه مدل خوب و عمر و کارایی عالی بهم بگین تا 1 تومن
خیلیاشون شبیه همن تفاوتاشون توی چیه که دقت کنم ممن

مدلهای استوک ژانومه که فلزی هستن و اکثرا توی مزون ازشون استفاده میشه و به عبارتی عمری هستن قیمتاشون بالای 1 تومن هست.
اگه خیاط هستین که باید بیشتر هزینه کنید. اگه در حد کارهای خونه میخواین من مدل 671a خریدم. 750 .کاراییش خوبه و  برای منی که تازه کارم خوبه  و کار باهاش راحتهتصویر: /images/smilies/new/wink.png

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامش جون
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد