• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

چرخ خیاطی

۱۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #51
RE: چرخ خیاطی
اگه حدا بخواد 6مهر 91

ميگن اين نيز بگذرد! اميدوارم با سرعت بگذرد
نقل قول
۱۴-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #52
اها.. ساده دوزی نمیکنه پس

این ۶۰۰۰ چی؟
میگن سر دوزی هم میکنه!!

[تصویر: 081525198-bb.jpg]

یه آشنا خیام پیدا کردم سه شنبه برم ببینم چی میگه
نقل قول
۱۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #53
من چرخ خیاطیم ژانومه س ولی تاحالا استفادش نکردم ولی میگن خیلی خوبه Big Grin
نقل قول
۱۵-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #54
من پارسال چرخ خیاطی 1020 ژانومه خریدم 230 بود. و چون توی نمایشگاه بود 30 تومن تخفیف میداد و ما خریدیم 200 تومن. ناز و خوشگله. گلدوزی و سر دوزی و ریشه بندی و زیپ دوزی پس دوزی جادکمه دوزی و ................ داره.
نقل قول
 سپاس شده توسط bita12
۲۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #55
بچه ها ارزون ترین چرخ خیاطی قیمتش چنده؟اخه من ازش متنففففرم اما مامانم میگه تو جهازت باید بااااشهDodgy
نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #56
یکی از مارکای کاچیران رو بگیره ولی لازم می شه دقرار نیست کع بشینی خیاظی کنی ولی برای یه سری کارا لازم میشه یه دوخت و دوز ساده

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhaneh25
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #57
من خیلی دوست دارم چرخ بخرم ولی فعلا خیلی چیزای واجبتر مونده.من عاشق خیاطی ام با همین چرخهای معمولی کلی لباس دوختم انقد تمیزه که کسی باورش نمیشه با چرخ معمولیه قدیمیه به نظرم چرخ هم جزء وسایلیه که باید خرید حتی به قول دوستمون برای دوختن خشتک!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط H.fard ، reyhaneh25
۱-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ عصر توسط architect.)
ارسال: #58
(۲۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ عصر)استاتیرا نوشته است:  یکی از مارکای کاچیران رو بگیره ولی لازم می شه دقرار نیست کع بشینی خیاظی کنی ولی برای یه سری کارا لازم میشه یه دوخت و دوز ساده

استاتیرا جون میدونی ارزونترینش چنده؟Cool

(۲۹-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ عصر)استاتیرا نوشته است:  یکی از مارکای کاچیران رو بگیره ولی لازم می شه دقرار نیست کع بشینی خیاظی کنی ولی برای یه سری کارا لازم میشه یه دوخت و دوز ساده

استاتیرا جون میدونی ارزونترینش چنده؟Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhaneh25
۸-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ صبح توسط شوکران.)
ارسال: #59
(۹-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ عصر)asal banoo نوشته است:  من چرخ خیاطی می گیرم ولی خیاطی بلد نیستم .دوست دارم یاد بگیرم که حداقل واسه خودم پیرنو دامنای رنگی بدوزم ولی میگن الگو سخته و من خسته میشم.پشیمون میشمBlushجلوی استعدادمو میگیرنCrying

اوووووووووووووووه
چقدر سخت میگیری
اولا الگو کشیدن سخت نیست
بعدشم کلی سی دی و برنامه تلوزیونی درباره خیاطی آسان هست
بعدشم میتونی مدلهای خیاطی بدون الگو یاد بگیری
New1

(۲۶-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ عصر)architect نوشته است:  بچه ها ارزون ترین چرخ خیاطی قیمتش چنده؟اخه من ازش متنففففرم اما مامانم میگه تو جهازت باید بااااشهDodgy

ارزونترین چرخ خیاطی ها از اون مدل های مشکی قدیمی هستن که الانها پدال بهشون وصل کردن.
بگردین توی بازار هست هنوز
توی مدل های کاچیران هم کار ارزون و نسبتا خوب میتونین پیدا کنین.
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #60
منم زیاد مایل به خرید چرخ خیاطی نیستم ولی مامانم میگه بخر. فکر کنم ارزون ترین چرخ خیاطی کاچیران اینه:Dodgy
سری ژانینا
308
قیمت: 2،565،000 ریال

# قابلیت 32نوع دوخت وگلدوزی
دسته مخصوص حمل تعبیه شده روی بدنه
بابدنه زیبا وطراحی جدید
نصب سریع و راحت پایه
قابلیت انجام انواع دوخت
قابلیت دوخت جادکمه، زیپ و دوخت نامرئی

بچه ها اگه مارک خوب دیگه ارزونتر از اینم پیدا کردین بگینWink

ناهارخوری 8نفره کاملا سالم، جنس اعلاء 50% تخفیف!!! تاپیک فروشگاه- حراج لوازم خانگی- صفحه 33 (اگه بخواین میز یا صندلی هاشو جداگانه هم میدم)
درضمن لباس نامزدی، حنابندون و عروسیمو واسه فروش و اجاره گذاشتمAngel
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد