• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

چرا گاهی با وجود خواب کافی احساس می‌کنیم اصلا نخوابیده‌ایم؟

۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ صبح
ارسال: #61
RE: چرا گاهی با وجود خواب کافی احساس می‌کنیم اصلا نخوابیده‌ایم؟
یکی از دلایلش غلبه بلغم هست که باید توسط طبیب اسلامی درمان بشه.ازین دکترایی که میرن بعد از دکتر شدن تخصص طب سنتی اسلامی میگیرن اونا بلدن چطور درمان کنن این مطلبو

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #62

چگونه بخوابیم تا کمترین آسیب به بدنمان وارد شود ؟
بهترین حالت خوابیدن به گونه ای است که ستون فقرات حالت طبیعی خودش را حفظ کند به شکلی که نه خیلی خمیده باشد نه خیلی صاف.
این شکل خوابیدن باعث می شود کمترین فشار به ستون فقرات وارد شود.

هنگامی که به پهلو میخوابید یک بالش بین زانو هایتان قرار دهید. یک حوله تا شده را نیز زیر کمر قرار دهید.
هنگام خوابیدن به پشت هم میتوانی یه بالش کوچک زیر زانوهایتان قرار دهید و یک حوله تا شده کم ارتفاع زیر کمرتان.
اینها باعث می شود که ستون فقرات حالت طبیعی خودش را حفظ کند.

نکاتی که باید زمان بلند شدن از تخت خواب مورد توجه قرار بدهیم
یکی از کم خطر ترین روش ها برای برخاستن به این شکل می باشد که به یک سمت میغلتیم و به پهلو قرار میگیریم و سپس پاهایمان را از زانو خم میکنیم و آنها را از تخت آویزان میکنیم. در این حالت به کمک دستمان تنه ی خود را از تخت بلند کرده و می نشینیم.

برا برخاستن نیز پاهایمان را تا حد ممکن به تخت نزدیک میکنیم. به گونه ای که پاها تا حد ممکن زیر باسن قرار بگیرند و سپس با کمی خم شدن به جلو و حفظ حالت صاف کمر از بلند می شویم.

با این روش کمر ما در معرض کمترین آسیب قرار میگیرد.

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
۶-فروردين-۱۳۹۹, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #63
سلام دوستان
من الان تقریبا ۶.۷ ماهه خواب ندارم
یعنی حدود ۲ و نیم تتازه احساس خستگی میمیکنم و ۳ میخوایم 
۶ و نیم هم باید بیدار بشم بدم سرکار تا ۳
یه مدت گفتن بغدظهر نخواب امتحان کروم نشد
کمبود آهن هم ندارم
ویتامین b می خورم کمبود  دی هم ندارم 
ااین عید رو خونهخونه هستم بدبخت شدم تا ۲ که همسرم بیاد میخوابمتصویر: /images/smilies/new/crying.png

خدایا کمکم کن
خودمو به تو سپردم....

نقل قول
  • خرید اقساطی
  • خرید اقساطی
۷-فروردين-۱۳۹۹, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #64
برای بیدار خوابی و احساس خستگی و یهو از خواب بیدار شدن به چه دکتری باید مراجعه کرد؟

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام