• سالن زیبایی 27
  • چم

چراغ دکوراتیو

۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۹, ۱۰:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۱۰:۵۱ صبح توسط norbazar.)
ارسال: #1
Lightbulb چراغ دکوراتیو
زیبایی داخلی منازل اهمیت فراوانی دارد و در زیباسازی و نورپردازی آن سعی می شود از اکسسوری های مختلفی استفاده شود. در دکوراسیون داخلی منازل سعی می شود عناصری که در زیبا سازی محیط مانند رنگ دیوار ها ، نورپردازی استفاده می شود با هم همخوانی داشته باشند. البته باید توجه داشت که علم دکوراسیون داخلی با توجه به هر دوره تغییر پذیر است و باید با توجه به سلیقه روز انجام شود.چراغ های داخل دیوار یکی از لوازمی است که در زیبا سازی محیط از آن استفاده می شود . این روزها به دلیل بالا بودن هزینه های مربوط به برق بیشتر از این گونه چراغ ها استفاده می شود که هم باعث زیبا سازی محیط می شود و هم در مصرف برق صرفه جویی می شود چون در طراحی آن از لامپ های پر مصرف استفاده نمی شود و بیشتر از لامپ های کم مصرف و ال ای دی که مدتی است استفاده از آن ها طرفداران بسیاری پیدا کرده اسفاده می شود.
چراغ دکوراتیو ال ای دی چیست؟
به چراغ هایی گفته می شود که در طراحی و ساخت آن ها از لامپ های ال ای دی استفاده می شود که از نظر ظاهر با چراغ های دیگر مثل مهتابی و FPL ها و حبابی و ... بسیار متفاوت و زیباتر هستند.این چراغ ها به دلیل داشتن قیمت مناسب ، جزو لامپ های با دوام فراوان و مقرون به صرفه قرار دارند.با توجه به تکنولوژی بکار رفته در آن و به دلیل لستفاده از لامپ های ال ای دی 90% انرژی آن به نور تبدیل می شود و تنها 10% انرژی آن هدر می رود این در صورتیست که در لامپ های دیگر این درصد متفاوت است. همچنین این لامپ ها به دلیل پایین بودن ولتاژ برق در آن ایم تر هستند و داغ نمی شوند.
چراغ دکوراتیو اس ام دی چیست؟
این لامپ ها گسترش نور یکنواختی دارند بطوریکه پخش نور در آن می تواند بصورت دی لایت باشد.روشنایی تولید شده در آن حالت خیرگی ندارد.جهت پخش نور در آن قابل تغییر است .ایجاد آسیب برای چشم ندارد.فاقد پرتوهای مادون قرمز و فرابنفش هستند.تعداد دفعات خاموش و روشن کردن لامپ تاثیری در طول عمر ان ندارد.از این نوع لامپ بیشتر برای نورپردازی تابلو فرش ها ، مجسمه ها و اجسام دکوراتیو دیواری استفاده می شود.


سایر محصولات سایت فروشگاه لوسترنوربازار:
لامپ هالوژنی
چراغ خطی
چراغ روکار  

 

https://norbazar.ir/
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام