• تقی زاده
  • باغ vp

چجوری از همسر محترم پول بگیریم ؟ ( 2 )

۲۷-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-اسفند-۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
چجوری از همسر محترم پول بگیریم ؟ ( 2 )
عید همگی مبارک تصویر: images/smilies/heart.gif

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۸-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: چجوری از همسر محترم پول بگیریم ؟ ( 2 )
اوا این تاپیکم نو شد؟ مبارکه 
در رابطه با کار مشکل و نفس گیر گرفتن پول از همسر باید بگم که تو خونه ما برعکسه تصویر: /images/smilies/new/tounge.png یعنی چون پولای پس اندازمون تو حساب منه و کارتش دست منه هروقت همسرجان کارتو میخواد باید کلی دلیل محکمه پسند بیاره تا کارتو بهش بدم تصویر: images/smilies/biggrin.gif و معمولا تا حقوق میگیره به ترفندهای زنانه که خیلی حس نکنه دارم حساب میکشم ازش میفهمم چقد گرفته و اضافیشو محاسبه میکنم میگم عزیزم بریز تو حساب پس اندازمون تصویر: /images/smilies/new/hehe!.png و به این ترتیب ما پول جمع میکنیم تصویر: images/smilies/biggrin.gif

مراسم عروسی 94/2/2
آتلیه: همایون فر (عالیییییی، بهترین انتخابم)
مزون: رویال (دومین انتخاب خوبم)
بقیه انتخابهام هم خوب بودن ولی این دوتا حرف نداشتن
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #3
سلام دوستای گلم
مشکل من اینه که همسر جون اصلا پول نمیده . و من از هر ترفندی استفاده میکنم بی فایده اس. از نظرش زن خرجی نداره که خرجی بخواد. الان دوسال و نیمه با همیم و از همون اولی که عقد کردیم تا الان که خونه خودمونیم همش میگه ندارم ندارم. حقوقش فقط یه شب میشه که به من نمیرسه اگه هم برسه چیزی زیر 10 تومن. اونم مسلما چیزیه چند ماه ندارمش. اصلا جوری خرج میکنه که من نمیفهمم فرداشم کارت خالی رو می ذاره. حتی یه شارژ 2 ت هم بزور بخره یا نه
دوران عقد حتی در حد چی بگم تصویر: /images/smilies/new/huh.png اما تحمل کردم چون فک میکردم بریم خونه خودمون مجبور میشه بده اما زهی خیال باطل.
حداقل عقد خوبیش ایناین بود که خرجیمو بابام میداد اما الان کیفم همیشه خالیه خیلی سخته.
خواهش دارم کمکم کنید.

نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۲۰-فروردين-۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #4

(۱۹-فروردين-۱۳۹۷ ۰۹:۳۰ صبح)'**sabura**' نوشته است:  سلام دوستای گلم
مشکل من اینه که همسر جون اصلا پول نمیده . و من از هر ترفندی استفاده میکنم بی فایده اس. از نظرش زن خرجی نداره که خرجی بخواد. الان دوسال و نیمه با همیم و از همون اولی که عقد کردیم تا الان که خونه خودمونیم همش میگه ندارم ندارم. حقوقش فقط یه شب میشه که به من نمیرسه اگه هم برسه چیزی زیر 10 تومن. اونم مسلما چیزیه چند ماه ندارمش. اصلا جوری خرج میکنه که من نمیفهمم فرداشم کارت خالی رو می ذاره. حتی یه شارژ 2 ت هم بزور بخره یا نه
دوران عقد حتی در حد چی بگم تصویر: /images/smilies/new/huh.png اما تحمل کردم چون فک میکردم بریم خونه خودمون مجبور میشه بده اما زهی خیال باطل.
حداقل عقد خوبیش ایناین بود که خرجیمو بابام میداد اما الان کیفم همیشه خالیه خیلی سخته.
خواهش دارم کمکم کنید.

خب عزیزم الان این موضوع دو نکته هست 
ایشون پول ندارن یا نمی خوان به شما پول بدن ؟
اگر ندارن که باید بشینید با هم به فکر درامد زایی بیشتر باشید 
یا حتی شما برید سر کار 
ولی اگر به شما پول نمیدن باید ببینید علتش چیه ؟!!
چرا همچین طرز تفکری رو دارن 

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط **sabura**
۲۲-فروردين-۱۳۹۷, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #5
نه عزیز پول نمیده، یک تومن به بالا میگیرن نصفش قسط نصفش نمیدونم چطوری خرج میکنه یعنی به هر بهانه ای شده باید کارت خالی بشه حتی خیلی راحت واسه خونوادش میده اما به من میگه ندارم، حالا باشه، بعدا، حالا هر چی بخوام 
من می خوام برا من حق قایل بشه، حتی نه یه مبلغ ثابت چون مثلا بگم ماهی 50 بده چپ و راست برم میگه 50 داریتصویر: /images/smilies/new/new3.gifمنظورم اینه 50 میده هم خرج خونه هم خرج خودم اصلا هر چی که بوی پول بده
تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
اصلا راحت نیستم، پول نباشه خیلی بده
دوران نامزدی هیچ. اوایل به هوای قرض های عروسی صدامم در نیومده. اما خب کم کم چیز لازم میشه چه برا خونه چه خودم
ببینید همسرم خیلی وابسته به خونوادشه راضیه همه چی رو از پایین(خونه مادرشوهر) بیاره ولی من نخرم فک میکنم بهم اعتماد نمیکنه
چیکار کنم این موضوع رو درک کنه؟ خیلی خسته شدم
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، عالی
۲۳-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #6
(۲۲-فروردين-۱۳۹۷ ۰۵:۰۶ عصر)'**sabura**' نوشته است:  نه عزیز پول نمیده، یک تومن به بالا میگیرن نصفش قسط نصفش نمیدونم چطوری خرج میکنه یعنی به هر بهانه ای شده باید کارت خالی بشه حتی خیلی راحت واسه خونوادش میده اما به من میگه ندارم، حالا باشه، بعدا، حالا هر چی بخوام 
من می خوام برا من حق قایل بشه، حتی نه یه مبلغ ثابت چون مثلا بگم ماهی 50 بده چپ و راست برم میگه 50 داریتصویر: /images/smilies/new/new3.gifمنظورم اینه 50 میده هم خرج خونه هم خرج خودم اصلا هر چی که بوی پول بده
دوران نامزدی هیچ. اوایل به هوای قرض های عروسی صدامم در نیومده. اما خب کم کم چیز لازم میشه چه برا خونه چه خودم
ببینید همسرم خیلی وابسته به خونوادشه راضیه همه چی رو از پایین(خونه مادرشوهر) بیاره ولی من نخرم فک میکنم بهم اعتماد نمیکنه

بنظرم جدی صحبت کنین یا برین سرکار.چون اینطوری خیلی سخته.

نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۸, ۰۷:۳۵ صبح
ارسال: #7
(۲۲-فروردين-۱۳۹۷ ۰۵:۰۶ عصر)'**sabura**' نوشته است:  نه عزیز پول نمیده، یک تومن به بالا میگیرن نصفش قسط نصفش نمیدونم چطوری خرج میکنه یعنی به هر بهانه ای شده باید کارت خالی بشه حتی خیلی راحت واسه خونوادش میده اما به من میگه ندارم، حالا باشه، بعدا، حالا هر چی بخوام 

اول خودتو بهش ثابت کن بهش نشون بده که تو هم برای این زندگی در تلاشی 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام