• باغ vp
  • تقی زاده

چای ساز

۵-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۱۴ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #3621

RE: چای ساز
قیمت مناسب که نخریدی یعنی من بودم اصلا این قیمت نمخریدم البته هرکس نظری نداره من بودجه برای وسایل دگه میدادم
یبار دگه میگم تا ابهام رفع بشه
وقتی اولش به بزق میزنی اب هنوز جوش نیامده و داره گرم میشه فقط ال ای زیرش قرمزه اب داخل كتري هيچ رنگي نداره
وقتی ابش جوش امد كتري داخلش ابش رنگ ابی میشه و ال دی زيزش قرمزه خاموش میشه چراغش

خدایا شکرت
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #3622
(۵-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۱۲ عصر)'nazgol22' نوشته است:  قیمت مناسب که نخریدی یعنی من بودم اصلا این قیمت نمخریدم البته هرکس نظری نداره من بودجه برای وسایل دگه میدادم
یبار دگه میگم تا ابهام رفع بشه
وقتی اولش به بزق میزنی اب هنوز جوش نیامده و داره گرم میشه فقط ال ای زیرش قرمزه اب داخل کتری هیچ رنگی نداره
وقتی ابش جوش امد کتری داخلش ابش رنگ ابی میشه و ال دی زیزش قرمزه خاموش میشه چراغش

اها متوجه شدم پس درسته ،فدات بشم که انقد تو خوبیییی،نازگل ۱۳۵۰ هم واسه چایی ساز خداییش زیاده قبول دارم ولی ۰۷۰ همجا ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ بود  ۱۳۵۰ نسبت به ۱۸۰۰ خوبه ولی درکل گرون، تازه با قوری پیرکس قوری چینیشن که به ۲ رسبد،ولی من اگه مدل دیگه فلر میخواستم بگیرم  که شیشه ای باشه مثل ۲۸۶ خو اونم ۱۱۰۰ شده  باز بالاس دلمونی شد ۱۳۰۰ که کیفیتسثس در برابر فلر خیلی بد، هرجوری حساب کنی پوول  زوووور،بعد من چون جاهاز نمیخوام بخرم این قیمت خریدم اگه جهاز بود که اصلا بخدا  چایی ساز نمیخریدم  چه برسه به این قیمت 

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۵-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #3623

خوب حق داری اگه ب ای جهاز نمخواستی اره خوب چون گاهی هزینه میشه ادم باز میگه ایراذی نداره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۱-تير-۱۳۹۸, ۰۶:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ عصر توسط fereshteh8365.)
ارسال: #3624
سلام
من اومدم تظرم و در مورد چایی ساز ۰۷۰ فلر بگم بعد چند روز استفاده
خیلی زود اب و جوش میاره
صدای معمولی داره اولش که میخواد گرم بشه صداش بیشتر نزدیک جوش کم میشه
سنگینی کتریشم ازار دهنده نیست یعنی امتیاز منفی محسوب نمیشه ما با وجود اینکه مچ دست ضعیفی دارم ولی باهاش اصلا مشکل ندارم
جنس کتریش خیلی خوب و مقاوم ولی قوریش ظریف که من واسه دم دستی خودم یه قوری دیگه داشتم فعلا از اون استفاده میکنم
موقع جوش هیج بوی پلاستیکی ازش بلند نمیش ولی دلمونتی خیلی بو پلاستیک سوخته میداد که بوش سردرد زا بود
و همینطور موقع جوش دسته کتری داغ نمیشه برعکس دلمونتی که خیلییییی داغ میشد
چایی هم خوب دم میکشه روش و اصلا اب کتری بو یا طعم بد نمیگیره
ظاهرشم که به نظرم خیلی قشنگه من مشکیشو گرفتم ولی سفیدش خیییلیییی قشنگتره
همه چیش عالی ،تنها امتیاز منفیش قیمتشه و قوریش که ظریف
ولی درکل از خریدم خیلی راضیم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، hadis sh ، *كيانا*
۱۴-تير-۱۳۹۸, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #3625
سلام
چای ساز من مارک بوش هست قیمتشم ۷۵۰ تومن از بانه خریدم.

خواستگاری: ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
آزمایش خون: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
 بله‌برون: ۱۳۹۷/۱۱/۱
عقد محضری: ۱۳۹۸/۲/۱
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #3626
چای ساز منم بوش هست سفیده واقعا واقعا عالیه خداروشکر خیلی چایی رو خوب دم میاره اصلا رو آب و چاییش چربی نمیبنده و قشنگ مثل چای کتری قوری رو گاز میشه به نظرم طمع چایی یه حالت گرم کن هم داره که آب جوش رو گرم نگه میداره من خیلی راضیم و خیلی پیشنهادش میکنم

افکار تو به اوضاع تو تبدیل میشود!
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۳-آبان-۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #3627
بچه ها این چایسازها چطورن؟ از نظر کارایی

https://www.digikala.com/product/dkp-440...4-ts112-02
نقل قول
۱۳-آبان-۱۳۹۸, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #3628
(۱۳-آبان-۱۳۹۸ ۱۱:۴۸ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  بچه ها این چایسازها چطورن؟ از نظر کارایی

این مدل جنس کتریش چینیه و من زیاد پیشنهاد نمیکنم چون احنمال شکستنش زیاده
ولی کلا این چایساطهای روهمی خیلی خوبه
من خودمم فلر دارم سال 93 خریدم
فوق العاده خوبه من اون موقع 270 خریدم الان شده دو تومنتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif
ولی تو رنج قیمت 1 تومن به نظرم چایساز های بوش بخری خیلی بهتره
فلر زیادی قیمت هارو بالا برده
بوش بخر هم سرهمی هست هم قیمتش مناسبه هم جنسش خوبه

تاريخ عروسيم مشخص شد 20 شهريورHeart
ميشه براي حل شدن مشكلم يه صلوات بفرستين؟
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا*
۱۳-آبان-۱۳۹۸, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #3629
اخه بوش کتریش پلاستیکیه.. ترجیح میدم شیشه باشه.. من خودم کنارهمی داشتم دادم بیرون.. سماور خریدم اما حالا بعد سه سال میخوام چایساز بخرم که سریع آب جوش بیاد.
نقل قول
۱۳-آبان-۱۳۹۸, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #3630
(۱۳-آبان-۱۳۹۸ ۱۲:۲۶ عصر)'*کیانا*' نوشته است:  اخه بوش کتریش پلاستیکیه.. ترجیح میدم شیشه باشه.. من خودم کنارهمی داشتم دادم بیرون.. سماور خریدم اما حالا بعد سه سال میخوام چایساز بخرم که سریع آب جوش بیاد.

https://www.digikala.com/product/dkp-413...tab-params

این مدلش فک کنم بهتر باشه

تاريخ عروسيم مشخص شد 20 شهريورHeart
ميشه براي حل شدن مشكلم يه صلوات بفرستين؟
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام