• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

چای ساز

۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #3521

RE: چای ساز
اره یکیدونفر اینجا جدیدا گفتن دیدن جس قوری شیشه نیست یا کتری دقیق یادم نیس برای همین از نزدیک بخری بهتره ا سایت اما مدل خوبیه من 3 سال دارم خانوادمد دارند
اما خوب تفال و بوش هم چای ساز استیل خوبن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Mitra_89
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ صبح توسط Mitra_89.)
ارسال: #3522
راستش چندین نفر بهم فقط این فلر و پیشنهاد دادن قیمتشم با بوش یکیه
من از نزدیک ندیدمش سفارشش دادم واسم یه اقاییه بیاره و راستش دیگه وقتی خریده واسم دیگه عوضش نمیکنه
امیدوارم خوب باشه این ٠٧٠ چون ١ میلیون پول دادیم واسش☹️
قدیم چای اتیشی میخوردن مردم الان وضع مارو ببینتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #3523
(۱۶-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ صبح)'Mitra_89' نوشته است:  سلام بچه ها خوبین
این مدل فلر ٠٧٠ خوبه چای سازش؟
https://www.digikala.com/product/dkp-410...مدل-ts-070

من میخواستم مدل استیل بوش بخرم اکثرا گفتن فلر این مدلش جز بهترین چای سازهاس
اینکه جدیدا میگن جنس کتریش دیگه شیشه نیس راسته ایا؟

عزیزم چایساز فلر که خیلی عالیه؛منم حدود ۲سال و نیمه که دارم ازش استفاده میکنم.ولی اگه راجع به جنس قوریش نگرانی؛میتونی اون مدلی که قوریش سرامیکی هستو بگیری.منم قوری سرامیکیشو دارم.اینه:
http://www.tehrankala.com/ts070wp-p-1939.html

عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
  • پیانو
  • تقی زاده
۲۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #3524
سلام نازگل جون چایی ساز شیردار فلر مدل ts300و ts301 کدومش بهتره چه تفاوتی باهم دارن؟؟؟تقلبی هم دارن؟؟؟ فیمت مدل ۳۰۰ ۸۷۰ بود و مول ۳۰۱ قیمتش ۱۱۵۰ بود لطفا‌ راهنمایی کن عزیزم

نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۲۵ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #3525

فرشته
اگه چاپی ساز روهمی میخوای فلر بخر
اما اگه سماور مانند میخوای ریوالد بهتره از فلر فلر راضی داره سماور مانداش اما میگفتن بعضیها بعضی قطعات خراب شد
دیجی مدلها روالد داره

خدایا شکرت
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #3526
(۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۸:۳۴ صبح)'nazgol22' نوشته است:  فرشته
اگه چاپی ساز روهمی میخوای فلر بخر
اما اگه سماور مانند میخوای ریوالد بهتره از فلر فلر راضی داره سماور مانداش اما میگفتن بعضیها بعضی قطعات خراب شد
دیجی مدلها روالد داره

نازگل جون واسه مصرف روزانه نمیخوام فقط واسه عید و   مواقعی که مهمان دارم میخوام سالی دو سه بار مهمان برام بیاد ،ریوالد خیلی قیمتش بالاتر ولی خب قطعا بهتر،ولی بازم مرسی دقت بیشتری میکنم،راسنی فلر تقلبی هم داره؟؟ و اینکه واسه دم دستی چایی ساز مدل ts۱۱۷ چطور ؟؟

نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #3527

نه ریوالد 900 تمنی داشت خیلی بالاتر نبود

خدایا شکرت
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۱۹ صبح توسط fereshteh8365.)
ارسال: #3528
(۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ صبح)'nazgol22' نوشته است:  نه ریوالد 900 تمنی داشت خیلی بالاتر نبود

قبلیم  اب توش دیده نمیشد ایندفعه  واسه تنوع مبخوام اب توش دیده بشه کتری برقی و پلوپز فلرم که‌خیلی خوب از اب ور اومد،ریوالد  یک و‌خورده ای میدن تو شهر ما اصلا پیدا نمیشه یجا فقط دارن فلرم بزور پیدا کردم میگن فلرم دیگه نیست تو بازار کم شده

(۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ صبح)'nazgol22' نوشته است:  نه ریوالد 900 تمنی داشت خیلی بالاتر نبود

تو شهر ما اصلا ریوالد  ندارن نازگل فلرم بزور پیدا کردم  که مخزن ایش شیشه ای باشه  ریوالد فقط یجا دارن که قیمتش یک و خورده ای بالاس ۱۴۰۰ میده انقدم کلاس میزاره که از تخفیف خبری نیست   چایی ساز روهمی فلز خیلییییییی خوبه ولی خداییش کتریش خیلی سنگین میشه وقتی اب توشه
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #3529

خوب از دیجی کالا بخر هم مطمن و هم قیمت مناسبتر داره
این فلر نظرات تو دیجی اینجوری بود که بعضی خیلی راضی بعضی میگقتن قطعلا خراب شد
خوب چای ساز روهمی فلر بخر شیشه هم برای مهمون خوبه هم دم دستی مدل 071

بع چای ساز فلر هم برای مهمون خوبه هم دم دست نمخواد دوباره هزیننه کنی

خدایا شکرت
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #3530
(امروز ۱۲:۱۳ عصر)'nazgol22' نوشته است:  خوب از دیجی کالا بخر هم مطمن و هم قیمت مناسبتر داره
این فلر نظرات تو دیجی اینجوری بود که بعضی خیلی راضی بعضی میگقتن قطعلا خراب شد
خوب چای ساز روهمی فلر بخر شیشه هم برای مهمون خوبه هم دم دستی مدل 071

بع چای ساز فلر هم برای مهمون خوبه هم دم دست نمخواد دوباره هزیننه کنی

نازگل جون میدونی چرا میخوام دوتا بگیرم  اگه بخوام فقط یکی بگیرم هم‌واسه‌مصرف روزانه هم‌مهمان خیلی زود خراب میشه این و تجربه کردم واسه همین دیگه با‌ این گرونی ترسیدم گفتم سماوربرقی بگیرم‌فقط‌و‌فقط‌ واسه مهمان چایی ساز سبک واسه مصرف روزانه  چایی ساز فلر تی‌اس ۱۱۷ چون کتریش سبک گفتم‌بگیرم والا ۰۷۰ خیلی عالی  و ظاهرش و دوست دارم ولی  کتریش خیلی واسه ی من سنگین  مخصوصا که مچ دست ضعیفی‌دارم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام