• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

پیشنهاد منو برای مهمانی های ما 2

۱۹-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #2341
RE: پیشنهاد منو برای مهمانی های ما 2
برای مهمونی دخترونه
اگه من باشم یه ظرف بزرگ لازانیا میزارم
یه ظرف بزرگ کشک بادمجون
یه نوع هم خورشت وبرنج
باسالاد ودسر

نقل قول
 سپاس شده توسط مریم.الف ، Elmira-Ml94
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #2342
اکثر بچه ها از گوشت گفتن! بنظرم هنرمندای خارجی که نشون میده تو بفرمایین شام! رو کپی کنیم ببینیم واکنش مهمونا چطوره ؟ بگیم نمره هم بهمون بدن
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #2343
دوس جونیا برای یه مهمونی خانومانه از این دوره ای ها کمک میخوام برای پیشنهاد منو

برای پیش غذا سوپ های ساده مثل بروکلی یا ذرت یا کرفس یا کاهو خلاصه از اینها که سرد هم سرو میشن خوبه یا مثلا باباغنوش یا متبل یا حمص
یا کلا به جاشون یه سالاد بذارم ؟
البته تبوله یا مثلا سالاد سرخپوستی و اینا نمیخوام باشه قبلا زیاد درست کردم دیگه تکراری شده

برای غذای اصلی
غذای ساده ش دونات پیتزایی خوبه ؟
بعدی موساکا ، گراتن یا بیورینگ بادمجون مناسبه؟ پیشنهاد مشابه و با هزینه کم چی خوبه ؟

برای دسر کرم موکا و هویج بستنی(حالت ژله ) رو فعلا انتخاب کردم

لحظات بزرگ آن لحظاتی نیست که دیگران برایت هورا بکشند!!!
آن لحظاتی بزرگ است که تو تنها مانده ای و هیچ کس به تو اعتقادی ندارد...
و تو تصمیم گرفته ای پیشرفت کنی!
Smileخدایا شکرت تنهام نذار
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #2344
سلام دوستان 
مامانو بابام واسه اولین بار میخوان بعد عروسی بیان خونمون نهار قرار چلو گوشت درست کنم و سوپ شیر 
پیش غذا و دسر چی درست کنم؟

جلسه ی اول خواستگاری 1397/6/7( شب عید غدیر)
بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8
عروسی 1398/4/13(ولادت حضرت معصومه)تصویر: images/smilies/heart.gif
خدایا شکرت
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۰۹ عصر توسط sherioshahab.)
ارسال: #2345

(امروز ۰۱:۲۹ عصر)'سهله' نوشته است:  دوس جونیا برای یه مهمونی خانومانه از این دوره ای ها کمک میخوام برای پیشنهاد منو

برای پیش غذا سوپ های ساده مثل بروکلی یا ذرت یا کرفس یا کاهو خلاصه از اینها که سرد هم سرو میشن خوبه یا مثلا باباغنوش یا متبل یا حمص
البته تبوله یا مثلا سالاد سرخپوستی و اینا نمیخوام باشه قبلا زیاد درست کردم دیگه تکراری شده

برای غذای اصلی
بعدی موساکا ، گراتن یا بیورینگ بادمجون مناسبه؟ پیشنهاد مشابه و با هزینه کم چی خوبه ؟

اگر مهمونی ظهره به نظرم سوپ نزار برای پیش عڋا ، گرمه حال نمیده ، برای پیش عڋا میتونی رو عذاهای بادمجونی کار کنی ، انواع سالاد مثل سزار یا یه سالاد فصل عالی با لوبیا و تخم مرع یا دلمه ی برگ مو که فصلشه و دلمه ی گوجه و فلفل ، برای عذای اصلی الان فصل البالو پلو هست ، اگر کنارش یه عڋای عیر برنجی بخوای و کم هزینه گراتن بادمجون ، لازانیا ، راتاتویی ، خوراک کاری ، ماهی شکم پر ، میگو پلو ، خوراک مرع و سبزیجات ، شپردز پای ، بادمجون شکم پر ، دسر هم میتونی سالاد میوه ، کمپوت و بستنی یا ژله بستنی ترش ، یا هویج بستنی بزاری
منوی انتخابی من اینه : دلمه مو ، سالاد فصل با یه سس ترش و تند باحال بادمجان شکم پر ، البالو پلو با مرع ریش ریش شده ، سالاد میوه خنک در کنار بستنی ، اگرم اصلا برنجی نخوای به جاش فیله ی مرع بزن تو سیخ با دورچین سبزیجات بزار تو فر یا سرخ کن تو تابه رڗیمی ، سیخ چوبی منظورمه 

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله
۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۱۶ صبح توسط سهله.)
ارسال: #2346
نقل قول: 
اگر مهمونی ظهره به نظرم سوپ نزار برای پیش عڋا ، گرمه حال نمیده ، برای پیش عڋا میتونی رو عذاهای بادمجونی کار کنی ، انواع سالاد مثل سزار یا یه سالاد فصل عالی با لوبیا و تخم مرع یا دلمه ی برگ مو که فصلشه و دلمه ی گوجه و فلفل ، برای عذای اصلی الان فصل البالو پلو هست ، اگر کنارش یه عڋای عیر برنجی بخوای و کم هزینه گراتن بادمجون ، لازانیا ، راتاتویی ، خوراک کاری ، ماهی شکم پر ، میگو پلو ، خوراک مرع و سبزیجات ، شپردز پای ، بادمجون شکم پر ، دسر هم میتونی سالاد میوه ، کمپوت و بستنی یا ژله بستنی ترش ، یا هویج بستنی بزاری
منوی انتخابی من اینه : دلمه مو ، سالاد فصل با یه سس ترش و تند باحال بادمجان شکم پر ، البالو پلو با مرع ریش ریش شده ، سالاد میوه خنک در کنار بستنی ، اگرم اصلا برنجی نخوای به جاش فیله ی مرع بزن تو سیخ با دورچین سبزیجات بزار تو فر یا سرخ کن تو تابه رڗیمی ، سیخ چوبی منظورمه 

مرسی خیلی کامل بود تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

اما مشکل اینجاست که مهمونی عصرونهست 
و از قبل بهم اولتیماتوم دادن که ساده باشه چون باعث تجمل نشمتصویر: images/smilies/sad.gif

البته زیاده از حد هم ساده پیش نمیرم چون انتهای دوره س میخوام یه تناسبی با عرف ش داشته باشه تصویر: images/smilies/sad.gif

(دیروز ۰۸:۰۲ عصر)'heven' نوشته است:  سلام دوستان 
مامانو بابام واسه اولین بار میخوان بعد عروسی بیان خونمون نهار قرار چلو گوشت درست کنم و سوپ شیر 
پیش غذا و دسر چی درست کنم؟

سوپ شیر پیش غذاست دیگه جانا 
و چون مهمون عزیزتر و نزنزدیکتر ازشون نمیشناسم فکر میکنم غذاهای مورد علاقه شون رو میشناسی و انتخاب اسونتره واست 
من باشم یه دسر اضافه میکنم مثلا کیک یخچالی تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط heven
۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #2347
(دیروز ۰۲:۲۹ عصر)'سهله' نوشته است:  دوس جونیا برای یه مهمونی خانومانه از این دوره ای ها کمک میخوام برای پیشنهاد منو

برای غذای اصلی

عزیزم پیشنهادهای من
این غذا فکر میکنم برای عصرونه عالیه:
[تصویر: پیشنهاد منو برای مهمانی های ما 2]

دوم اینه که من درست کردم و خیلی خوشمزه بود :
بروشتا
سوم:
رول سوسیس
چهارم:
مینی رتتویی

عزیزم سعی کن غذاهایی بذاری که کار زیادی نداشته باشی وقتی مهمونات اومدن که خودتم لذت ببری از مهمونیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله
۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۳۲ صبح
ارسال: #2348
سهله جان شما جنوبی هستی؟ این غذا و پیش غذاهایی که معرفی رو کردی رو سرچ کردم همش عربی بود. رایجه سمت شما؟
البته من نخوردم اما از رو‌ دستورش احساس میکنم به طبع همه مهمون ها سازگار نباشه
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله
۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #2349
مرسی از راهنماییت دوست جان تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

جلسه ی اول خواستگاری 1397/6/7( شب عید غدیر)
بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8
عروسی 1398/4/13(ولادت حضرت معصومه)تصویر: images/smilies/heart.gif
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط سهله
۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۵۰ عصر توسط سهله.)
ارسال: #2350
(امروز ۰۷:۳۲ صبح)'faam' نوشته است:  سهله جان شما جنوبی هستی؟ این غذا و پیش غذاهایی که معرفی رو کردی رو سرچ کردم همش عربی بود. رایجه سمت شما؟
البته من نخوردم اما از رو‌ دستورش احساس میکنم به طبع همه مهمون ها سازگار نباشه

نه عزیزم اتفاقا اهل شمال کشورم خراسان
اما چون باید بیشتر برم سمسمت فینگرفود رفتم سمت غذاهای عربی
چون با ذائقه مون سازگاره 
قبلا چند بار ریسک کردم و مستقیم بدون تمرین برای مهمونی درستشون کردم و خب بازخورد خوبی داشتن

نقل قول: 

مرسی عزیز دلم ببخشین نقل قول رو پاک کردم اما خواستم طولانی نشه 
اره واسه همون دارم میرم سسمت غذاهایی که سرد هم ببشه سرو کرد
راستش معمولا دوبار میز می چینم یه بار چای و مختلفات رو هنگام ورود که هرکی خودش استفاده کنه یه بار هم غذاها رو 
و بینش خیلی به پذیرایی و تعارف نمی گذرونم مگر استثنائا خانم مسنی توی جمع باشه 
و خوشبختانه استقبال میشه و بدون تعارفات مهمونها از خودشون پذیرایی میکنن 

مرسی برای پیشنهاداتت  حتما میمیبینم مهربون  تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

دلمه مخلوط برای غذای اصلی چطوره ؟
بادمجون، گوجه ، فلفل دلمه ای ، پیاز یا حتی سیب (امتحان کنین سیب طعم خاصی داره و ممکنه عاشقش بشین )

با دلمه چه پیش غذایی به نظرتون خوب میشه ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط ninaz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام