• مهناز
  • گل سنتر

پیشنهاد منو برای مهمانی های ما 2

۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ صبح توسط shaparia.)
ارسال: #21
RE: پیشنهاد منو برای مهمانی های ما 2
به نظرم برای تولد که کیک هست تیرامیسو خیلی خوب نباشه. میتونید کرم کارامل درست کنید یا انواع پودینگ میوه ای. برای غذا هم بهتره برنجی نباشه. البته این سلیقه ی منه و ممکنه بقیه باهاش موافق نباشن. اما من غذاهای ساده رو ترجیح میدم. رولت کوکو سبزی، کتلت، پیراشکی، کشک و بادجون، سالاد ماکارونی یا سالاد الویه، کیک مرغ یخچالی، لازانیا رولی، دلمه، سمبوسه، بورک، فلافل و کوفته تبریزی (ولی کوچیکتر از معمول درست کنید)، فیله مرغ سرخ شده، بیف استراگانوف یا چیکن استراگانوف، اسپاگتی یا پاستا، کالباس ورقه شده و خوراک سوسیس (من خودم چون از سوسیس و کالباس گیاهی استفاده میکنم اینا رو توی منو میذارم ولی اگه دسترسی ندارید بهتره از مدل گوشتیش استفاده نکنید) اگه دوست دارید غذای برنجی هم داشته باشید ته چین یه نفره هم میتونید درست کنید، چند مدل سالاد سرد که توش حبوبات پخته یا نون برشته یا سرخ شده و گوشت داشته باشه، حمص، برای دورچین پاز جعفری، گوجه، خیارشور، کاهو، کلم ریز خرد شده، فلفل دلمه ای رنگی خلالی، سبزی خوردن و ...
برای دسر ژله خرده شیشه یا ژله رنگین کمان یا ژله آکواریوم خوبه ساده هستن و زیبا. کرم کارامل و کرم شکلات یا کاسترد هم پودر آماده ش رو بگیرید و درست کنید. 
دیگه از بین اینا خودتون انتخاب کنید.

سیب زمینی سرخ شده و چیپس و پفک و پاستیل هم که جزو لاینفک تولده.
غذاهایی که گفتم خیلیاشو میشه از روز قبل حاضر کرد یا مواد اولیه ش رو حاضر کرد و روز تولد فقط پخت یا سرخ کرد. دلمه و فلافل و کتلت اینا رو میشه از روز قبل حاضر کرد.

کاش بشه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط عشق آسمانی ، maryva
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #22

(۱۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ صبح)'عشق آسمانی' نوشته است:  سلام دوستان برای مهمونیه تولد(برای بچه) دو نوع دسر که راحت باشه ودرعین حال همه بپسندن معرفی میکنین؟غذا وپیش غذا چه چیزی رو پیشنهاد میدید؟درحد دو سه نوع مدل

غذا:
ماکارونی
ته چین
لازانیا
سالاد ماکاورنی
سالاد الویه
اسنک یا پیراشکی

دسر:
ژله میوه ای
ژله بستنی
ولی از اونجایی که تو تولد کیک هست٬ پیشنهادم اینه که همون کیک رو به عنوان دسر در نظر بگیرینتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط عشق آسمانی
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ عصر توسط عشق آسمانی.)
ارسال: #23
ممنون از همه دوستان بخاطر نظراتشون،از اینکه گفتم تولد برای بچه منظورم رنج سنی نبود واینکه شاید 2-3تابچه بیشتر نباشن وبقیه بزرگن،برای کسی میخواستم پیشنهادبدم که ازتون پرسیدم بخاطر همین گفتم دسر اینا ساده باشه که از پسش بر بیاد،بازم ممنون(ببخشید شکلکام کار نمیکنن)

ببخشید دوستان فینگرفودهارو میشه از یکی 2روز قبلش آماده کرد گذاشت یخچال؟طعم نمیگیرن؟

یه سوال دیگه از این تارت ها هست اونارو مثلا کشک بادمجون پر کنیم بزاریم 3-4ساعت زودتر خراب نمیشن؟منظورم اینه که نرم شن

"صَلی اللهُ عَلیک یا اباعَبدالله الحُسَین علیه السلام"

"وَمَن یَتَّقِ اللهُ یَجعَل لَّهُ مَخرجاً و..."
نقل قول
 سپاس شده توسط fery.my89 ، maryva
  • اساطیر
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #24
من پارسال برای مهمونی عیدم توی نون تارت شور از حدود ساعت ٤ عصر کشک و بادمجون ریختم شام ساعت ٩-١٠ بود ولی هنوز سفت بود. توی تارت شیرین هم حلوا ریختم فرداش نرم شد تازه.
فینگر فودها بسته به مواد داخلش ممکنه بو بگیرن یا نگیرن. اما روش سلفون بکشید بو نمیگیرن اگه یکی دو روز قبل درست کرده باشن.

کاش بشه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط عشق آسمانی ، tara 1987
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #25
بچه ها غذای شب چهارشنبه سوری چیه؟!
من فردا شب مهمان دارم،البته خیلی خودمونی ان نمیخام خیلی مفصل بگیرم،ولی میخواستم ببینم واسه این شب غذای خاصی هست؟؟
اها ضمنا آسون هم باشه بهتره

هدیه کوچک خدا به زندگی ما خوش اومدی....!
من و پسرکم؛هفته33
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987
۲۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #26

(۲۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ عصر)'mahya .kh' نوشته است:  بچه ها غذای شب چهارشنبه سوری چیه؟!
من فردا شب مهمان دارم،البته خیلی خودمونی ان نمیخام خیلی مفصل بگیرم،ولی میخواستم ببینم واسه این شب غذای خاصی هست؟؟

سلام
ما معمولا سبزی پلو ماهی درست میکنم و کنارش هم کوکوسبزیتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya .kh ، tara 1987
۲۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #27

(۲۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ عصر)'mahya .kh' نوشته است:  بچه ها غذای شب چهارشنبه سوری چیه؟!

غذای 4شنبه سوری معمولا سبزی پلو ماهیه ولی چون دنگ و فنگ داره و ما میخوایم بیوفته گردن آقایون جوجه درست میکنیم تصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.png

خدایاااااا همیشه کنارم باش حضورتو تو لحظه لحظه زندگیم نیاز دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya .kh ، maryva ، tara 1987
۲۴-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #28
(۲۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ عصر)mahya .kh نوشته است:  بچه ها غذای شب چهارشنبه سوری چیه؟!

مادربزرگای من شب چهارشنبه سوری رشته پلو درست میکنن میگن از قدیم رسم بوده

خدایا شکرررر
مامان دوقلوهاتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya .kh ، maryva ، tara 1987
۲۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #29
 من میخوام سبزی پلو با ماهی درست کنم ببرم‌خونه مادر شوهرم اینا دور هم‌بخوریم
نقل قول
 سپاس شده توسط fery.my89 ، maryva ، mahya .kh
۲۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #30
ما سبزی پلو ماهی رو شب قبل از تحویل سال میخوریم و روز حویل سال رشته پلو که مادر بزرگم میگه واسه اینه که رشته ی کار بیاد دستتون
واسه 4شنبه سوری هم چون کل فامیل دور هم جمع میشیو آش رشته و شیب زمینی اتیشی اینا میخوریم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya .kh ، fery.my89 ، tara 1987 ، tamanna203
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام