• هیژا
  • نسیم عقیلی

پیشنهاد آتلیه خوب؟

۹-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ صبح توسط mehdi_gh62.)
ارسال: #1
پیشنهاد آتلیه خوب؟
با عرض سلام  خدمت کاربران عزیز. 
دوستان من اواسط فروردین سال بعد برای مراسم عروسیم دنبال یه آتلیه خوب با قیمت مناسب میگشتم. خواستم ببینم با حدود بودجه "حداکثر" 8 9 میلیون، آتلیه ای که خودتون یا نزدیکانتون تجربه کار باهاش رو داشته باشن و ازش راضی بوده باشن سراغ دارید که بتونه خدمات مناسبی ارائه بده؟ 
من خودم با سرچ اینستا تا الان 3 4 مورد رو گیر آوردم که با حدود همین بودجه همچین پکیجی رو ارائه میدن: دو دوربین فول اچ دی+ دوربین اسلو+ کرین+ هلی شات+ تهیه کلیپ (پخش در مراسم نه) +عکاسی باغ و آتلیه و مراسم و تحویل همه فایلها+ یک شاسی50x70 و دو شاسی 30x40 (قاب شده)+ آلبوم 10 برگ 40x80 و حدود 20-30 تا لیت مهمون

خیلی از لطف و راهنماییتون ممنونم

نقل قول
 سپاس شده توسط momo61
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #2
RE: پیشنهاد آتلیه خوب؟
(۹-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ عصر)'mehdi_gh62' نوشته است:  با عرض سلام  خدمت کاربران عزیز. 
دوستان من اواسط فروردین سال بعد برای مراسم عروسیم دنبال یه آتلیه خوب با قیمت مناسب میگشتم. خواستم ببینم با حدود بودجه "حداکثر" 8 9 میلیون، آتلیه ای که خودتون یا نزدیکانتون تجربه کار باهاش رو داشته باشن و ازش راضی بوده باشن سراغ دارید که بتونه خدمات مناسبی ارائه بده؟ 
من خودم با سرچ اینستا تا الان 3 4 مورد رو گیر آوردم که با حدود همین بودجه همچین پکیجی رو ارائه میدن: دو دوربین فول اچ دی+ دوربین اسلو+ کرین+ هلی شات+ تهیه کلیپ (پخش در مراسم نه) +عکاسی باغ و آتلیه و مراسم و تحویل همه فایلها+ یک شاسی50x70 و دو شاسی 30x40 (قاب شده)+ آلبوم 10 برگ 40x80 و حدود 20-30 تا لیت مهمون

خیلی از لطف و راهنماییتون ممنونم

عریزم آتلیه من نوعروس ها بود که توی ستارخانه
من خیلی رضایت داشتم
مدیرش آقای محمدی خیلی با آدم راه میاد
رنج قیمتشون از حدود ۳ تومن هست تا به بالا
نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ صبح
ارسال: #3
دوستای گلم کسی از کار امید اصلانی اطلاعات داره که چطوره کارشون؟
یا از کار مرواراد؟
نقل قول
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #4
من به همه تازه عروسها پیشنهاد میکنم حتما اتلیه پل را یه سر بزنن هم قیمتش خوبه هم کارشون بینظیره
به نظر به تنایب قیمت و کار واقعا انتخاب خوبی هست که خود من هم از کارشون راضی بودم
نقل قول
۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #5
عروس خانم ها حتما توی انتخاب اتلیه دقت کنید من خودم اتلیه افسون رو انتخاب کردم واز کارم واقعا راضیم اقای افشار خیلی کنار میاد وواقعا ادم  دلسوزیه توی کارش به همکارم هم این اتلیه را پیشنهاد دادم ولی همکارم با جای دیگه ای قرارداد بست والان فیلم عروسی نداره کل فیلمش پاک شده عروسیش مرداد بودبعد از کلی پیچوندن بهش گفتن فیلمات پاک شده میگفت گفتن 11 تا فیلم پاک شده و جالب اینحاست که رفته برای شکایت گفتن این اتلیه مجور نداره وبه ما ربطی نداره پس تو انتخابتون خیلی دقت کنید خواستم اطلاع رسانی کنم

لبخند بزن 
برامدگی گونه هایت توان ان را دارد که امید رفته را بازدارد
تجربه ثابت کرده است که گاه قوسی کوچک میتواند معماری بنایی رانجات دهد
نقل قول
 سپاس شده توسط goli_sh66
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام