• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

پیشنهاد آتلیه خوب؟

۹-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ صبح توسط mehdi_gh62.)
ارسال: #1
پیشنهاد آتلیه خوب؟
با عرض سلام  خدمت کاربران عزیز. 
دوستان من اواسط فروردین سال بعد برای مراسم عروسیم دنبال یه آتلیه خوب با قیمت مناسب میگشتم. خواستم ببینم با حدود بودجه "حداکثر" 8 9 میلیون، آتلیه ای که خودتون یا نزدیکانتون تجربه کار باهاش رو داشته باشن و ازش راضی بوده باشن سراغ دارید که بتونه خدمات مناسبی ارائه بده؟ 
من خودم با سرچ اینستا تا الان 3 4 مورد رو گیر آوردم که با حدود همین بودجه همچین پکیجی رو ارائه میدن: دو دوربین فول اچ دی+ دوربین اسلو+ کرین+ هلی شات+ تهیه کلیپ (پخش در مراسم نه) +عکاسی باغ و آتلیه و مراسم و تحویل همه فایلها+ یک شاسی50x70 و دو شاسی 30x40 (قاب شده)+ آلبوم 10 برگ 40x80 و حدود 20-30 تا لیت مهمون

خیلی از لطف و راهنماییتون ممنونم

نقل قول
 سپاس شده توسط momo61
۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #2
RE: پیشنهاد آتلیه خوب؟
(۹-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ عصر)'mehdi_gh62' نوشته است:  با عرض سلام  خدمت کاربران عزیز. 
دوستان من اواسط فروردین سال بعد برای مراسم عروسیم دنبال یه آتلیه خوب با قیمت مناسب میگشتم. خواستم ببینم با حدود بودجه "حداکثر" 8 9 میلیون، آتلیه ای که خودتون یا نزدیکانتون تجربه کار باهاش رو داشته باشن و ازش راضی بوده باشن سراغ دارید که بتونه خدمات مناسبی ارائه بده؟ 
من خودم با سرچ اینستا تا الان 3 4 مورد رو گیر آوردم که با حدود همین بودجه همچین پکیجی رو ارائه میدن: دو دوربین فول اچ دی+ دوربین اسلو+ کرین+ هلی شات+ تهیه کلیپ (پخش در مراسم نه) +عکاسی باغ و آتلیه و مراسم و تحویل همه فایلها+ یک شاسی50x70 و دو شاسی 30x40 (قاب شده)+ آلبوم 10 برگ 40x80 و حدود 20-30 تا لیت مهمون

خیلی از لطف و راهنماییتون ممنونم

عریزم آتلیه من نوعروس ها بود که توی ستارخانه
من خیلی رضایت داشتم
مدیرش آقای محمدی خیلی با آدم راه میاد
رنج قیمتشون از حدود ۳ تومن هست تا به بالا
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام