پیشنهادات

۲۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #31

RE: پیشنهادات
دوستای گلم برای هم موضوعی هم نمی شه تاپیک زد بخش گفتگو آزاد رو برای همین ایجاد کردم New1

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #32
بابا شماها که همه تون بحثاتون تو شهر تهرانه که
اگه یکی تهرانی نباشه چکار کنه؟
نمیشه تالاری داشته باشیم مخصوص شهرستانی ها و توش برای هر شهرستانی که اینجا عضو داره تاپیک بزنیم و بحث کنیم؟
مثلا تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز و ....
من خودم که از تبریزم
فکر کنم فرناز هم از تبریزه
بقیه رو نمی دونم
ولی این طوری بحثای شما اصلا به درد ما نمیخوره
انگار فروم فقط مال تهرانیاسConfused

خدایا هرگز کسی را به چیزی که قسمتش نیست عادت مده !
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #33

خب چیکار کنیم که اکثرمون تهران زندگی میکنیم؟ شما که از شهر خودت خبر داری بنویس تا بقیه هم اطلاع داشته باشن!!
نقل قول
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #34
اینجا تالار برای شهرستانها هم داریم کی میگه نداریم ؟ خوب شما خودت شروع کن اطلاعات شهر خودتو بگو که یکی دیگه اومد مثل خودت نشه Smile

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #35
ضحی جان دعوا ندارم که خانومم، چرا اینطوری جواب میدی؟
من فقط یه پیشنهاد دادم و خودم هم هیچ خبری در این موارد تو شهرم ندارم
اگه ناراحتید که وسط شما تهرانیا یهو سبز شدیم راحت بگو بذاریم بریم خب

نیلا جان منظورم اینه که جایی باشه که اطلاعاتش یکجا باشه که بقیه هم که بعدا اومدن بتونن استفاده کنن
اگه وسط پستای شما پست بزنیم که همه چی گم و گور میشه میره

خدایا هرگز کسی را به چیزی که قسمتش نیست عادت مده !
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۶:۲۷ عصر
ارسال: #36

عزیزم!!!
دعوا کدومه؟!
شما خودت میگی "بابا شماها که همه تون بحثاتون تو شهر تهرانه که،اگه یکی تهرانی نباشه چکار کنه؟"
منم گفتم خب ما تهرانیم، اصلا یه جایی... همشهری شما نیستیم! گفتم شما اگه چیزی میدونی به بقیه هم بگید!
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #37
سویم جان من تبریزیم از آرایشگاه و سالن هم کم و بیش اینجا مطلب نوشتم هر سوالی بود در خدمتم ایشالا بتونم کمکی بکنم عصبانی نشوBig Grin
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #38
خب یه قسمتی مثلا به نام تبریز باز کنین و توش قسمت ارایشگاه و لباس و ... رو جدا کنین.هرکس واسه شهرش اینکارو کنه.عالی میشه.
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #39
خیلی زیاد میشه آخه .باید با ناظرارشد هماهنگ کنیم اگه بشه خوبه
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ عصر توسط Dante.)
ارسال: #40

(۲۹-شهريور-۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ عصر)Sevim نوشته است:  ضحی جان دعوا ندارم که خانومم، چرا اینطوری جواب میدی؟
من فقط یه پیشنهاد دادم و خودم هم هیچ خبری در این موارد تو شهرم ندارم
اگه ناراحتید که وسط شما تهرانیا یهو سبز شدیم راحت بگو بذاریم بریم خب

نیلا جان منظورم اینه که جایی باشه که اطلاعاتش یکجا باشه که بقیه هم که بعدا اومدن بتونن استفاده کنن
اگه وسط پستای شما پست بزنیم که همه چی گم و گور میشه میره

دوست گلم سوتفاهم شده جمله ضحی رو بد خوندی.

ناراحتی نداره گلم New2

(۲۹-شهريور-۱۳۹۰ ۰۷:۰۳ عصر)Shiny نوشته است:  خب یه قسمتی مثلا به نام تبریز باز کنین و توش قسمت ارایشگاه و لباس و ... رو جدا کنین.هرکس واسه شهرش اینکارو کنه.عالی میشه.

(۲۹-شهريور-۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ عصر)farnaz نوشته است:  خیلی زیاد میشه آخه .باید با ناظرارشد هماهنگ کنیم اگه بشه خوبه

من یکم فکر کنم ببینم که برای دوستان عزیزی که تو شهرهای دیگه هستن چیکار می شه کرد که مطالب مورد نظرشون رو راحتتر پیدا کنن.
فردا نتیجش رو اعلام می کنم.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام