پیشنهادات

۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #21

RE: پیشنهادات
(۲۴-مرداد-۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ صبح)nalix85 نوشته است:  
(۲۳-مرداد-۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ عصر)kamelia نوشته است:  قسمت آخرین ارسالها که پائین انجمن هست وقتی روی یکی از موضوعات کلیک میکنیم به پست اول و صفحه هدایت میشیم . میشه تنظیم کنید که ب ارسال آخر و صفحه آخر ارسال بشیم؟ ممنونم

اتفاقا همین الان هم اگر روی اسم موضوع کلیک کنید ، به آخرین پست میره.

بنظر منم مشکلی نداره وقتی کلیک می کنم به آخرین ارسال می ره.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #22
اما الان مدتیه قسمت آرایشگاه رو نمیتونم ببینم... وقتی کلیلک میکنم از صفحه اول باز میشه و آخرین پستها رو نشونم نمیده...

Lub
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #23
به نظرم یک بخش در مورد موارد زناشویی باید وجود داشته باشه
البته خوب حتماً باید مطالب خوب و درستی توش درج بشه
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ عصر توسط Dante.)
ارسال: #24

(۱۳-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ عصر)golchinshodeh نوشته است:  به نظرم یک بخش در مورد موارد زناشویی باید وجود داشته باشه
البته خوب حتماً باید مطالب خوب و درستی توش درج بشه

این بخش هستش آقای گلچین شده. اسمش رو مشکلات پس از ازدواج گذاشتیم که از طریق لینک زیر می تونید مطالب رو ببینید.

بخش سلامت و تندرستی

حتی کاربرای مهمان هم می تونن تو این بخش ها پست بدن که هویتشون پنهان باشه و به راحتی بتونن سوالای خودشون رو بپرسن.
چندتا دانشجوی پزشکی داریم که بچه هارو راهنمایی می کنن.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #25
من پیشنهاد می کنم یه تاپیک درست کنیم که هرکس بعد از عروسیش بیاد خاطره اون روزشو بنویسه. هم بقیه می خونن هم برای خودش یادگاری می مونه. واسه شروع هم سیندرلا می تونه از فردا شروع کنه Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط zoha
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ صبح
ارسال: #26

خیلی جالب بود ساینا جون Big Grin

تاپیک زیر رو به پیشنهاد شما درست کردم Big Grin

خاطرات روز عروسی

نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #27
بچه ها باز تاپیک کدوم آرایشگاه خوبه رو نمیشه پست هاش رو دید. چند روزه پست هاش آپدیت نمیشه. میشه یه دونه جدید ایجاد کنید؟ اسمش رو هم بذاریم "کدوم آرایشگاه خوبه؟ 2" یا "کدوم ارایشگاه خوبه؟ (ادامه) "

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #28
سلام اگر در مورد کالاهایی که عروس یا داماد برای خرید مراسم احتیاج دارن و مراکز خرید هم بحث بشه جالبه مثلا" پاساژهای فروش پارچه یا طلا... و نوع کالاها یا تنوعشون هم جالب و مفیده
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ عصر توسط Dante.)
ارسال: #29

(۱۸-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ صبح)kamelia نوشته است:  بچه ها باز تاپیک کدوم آرایشگاه خوبه رو نمیشه پست هاش رو دید. چند روزه پست هاش آپدیت نمیشه. میشه به دونه جدید ایجاد کنید؟ اسمش رو هم بذاریم "کدوم آرایشگاه خوبه؟ 2" یا "کدوم ارایشگاه خوبه؟ (ادامه) "

عزیزم باید دید مشکل اصلی از کجاس با تاپیک جدید مشکل حل نمی شه. ایشالا سر آقای نالیکس خلوت شد به تنظیمات فرووم یه نگاهی میندازن ببینن مشکل از کجاس! Big Grin

(۱۸-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ صبح)prospective bride نوشته است:  من پیشنهاد میکنم ی تاپیک باز کنید که تویش نوعروس ها بیان از سخت گیری و اذیت های مامان بابای خودشون برای قبول کردن داماد محترمشون بنویسن تا بقیه هم کلی تجربه کسب کنن هم بتونیم خالی شیم

چشم تو بخش مربوطه یه تاپیک ایجاد می کنم و اینجا اعلام می کنم Big Grin

(۱۸-شهريور-۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ عصر)shila نوشته است:  سلام اگر در مورد کالاهایی که عروس یا داماد برای خرید مراسم احتیاج دارن و مراکز خرید هم بحث بشه جالبه مثلا" پاساژهای فروش پارچه یا طلا... و نوع کالاها یا تنوعشون هم جالب و مفیده

عزیزم فکر می کنم تاپیک های مورد نظرت رو تو این بخش می تونی پیدا کنی Big Grin

حاشیه های عروسی

نقل قول
 سپاس شده توسط Joy
۲۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #30
وقتی خیلی غم دارید هست نیاز میبینید یکیم با همین مضمون باشه؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام