پیشنهادات

۱۶-فروردين-۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ عصر
ارسال: #11
RE: پیشنهادات
میترا جون ما هم از جزو همون دسته ای هستیم که میگی شایدم از متوسط خیلی پائینتر ولی اگه دقت میکردی ما خیلی چیزها رو گفتیم گرونه و نمیتونیم انجام بدیم ولی آرزو بر جوانان عیب نیست !!!!
هر کس هم یک سلیقه ای داره خود من خیلی چیزا دوست دارم ولی توان مالیشو ندارم و انجام نمیدم ولی این دلیل نمیشه از دیگران که دارن و میتونن ایراد بگیرم این زندگی من هست هر کس یه نوعی زندگی میکنه منم شرایطم اینه و شرایط خودمو میپذیرم و اینجا کسی نیومده چشم و هم چشمی کنه یا چیزی رو به رخ بکشه !!! حد اقل من ندیدم
من خودم شاید نتونم حتی یک عروسی کوچیک بگیرم ولی نظر و سلیقمو میتونم در اختیار کسایی که میتونن قرار بدم

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #12
من تا حدی با ایشون موافقم. تو سایت همش گفته شده فلان آرایشگاه خفنه ، فلان سالن اینجوریه.
اما نکته اینجاس که درسته که این جاها که گفته شد شاید خیلی خفن باشن ، اما ما فقط گفتیم اینا هست. مثل اینکه راجع به بنز و بی ام و تعریف کنیم! Big Grin
و گرنه من خودم که پول این حرفا رو ندارم! تازه دو هفته است سربازیم تموم شده ، تو این مدت هم کلی سختی و بی پولی کشیدم و بیچاره خانمم رو هم با این شرایط سختی دادم.اما خدایی دمش گرم هیچی نگفت.
باور کنین انقدر چیزا بوده که دلم میخواسته بخرم و نتونستم. هنوز هم هست. داغ دلم رو تازه کردی. تا حالا شده دست یه عده اسنک ببینی ، دلت اسنک بخواد اما نتونی بخری ؟ قیمتش 600 تا تک تومنیه.

اما این حرف ایشون این ایده رو به من داد که بیایم سایت رو از چند لحاظ طبقه بندی کنیم و یه فهرست درست کنیم.
1- منطقه جغرافیایی
2- قیمت

اگه دسته بندی دیگه ای هم سراغ دارین که بفرمایین.
این هم دست مدیران سایت رو میبوسه.
میترا خانم ، شما هم اگه موافقید ، در این کار سهیم بشین که هم به دوستانی که مثل من و شما از سایت استفاده میکنن کمک بشه ، هم دیگه این احساس ایجاد نشه.
اگر فرومی چیزی هم لازم دیدین ساخته بشه ، به من بگین. فقط دقت کنین که زیاد فروم تو فروم نشه. حداکثر دو تا سه سطح. یا همون ایده فهرست. نقشه هم اگر خواستین من میتونم یه کارایی بکنم که رو نقشه لینک بذاریم و از این حرفا.
مرسی از همه.
نقل قول
 سپاس شده توسط الناز
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #13

بخش آشپزی, هنرهای دستی و ... هم اضافه بشه بد نیست Tounge

یکم سایت برای کسانی که تازه ازدواج کردن هم کاربردی تر می شه, مثلا آشپزی به درد همه می خوره, نکات خانه داری, هنرهای دستی و ... Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • گروه ژ
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #14
ما به خواسته شما احترام میذاریم و یک بخش آشپزی هم اضافه میکنیم. باشد که دیگر غذای ته گرفته ، شور و بدمزه به خورد مردهای بیچاره ندهید!! 3 (12)
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #15

من هیچ وقت غذاهام نمی سوزه و نخواهد سوخت Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #16

پیشنهاد میکنم همه مطالب سایت به فارسی (هم زبان هم خط) نوشته بشه. نمی دونم چجوری میشه به اونایی که فینگلیش مینویسن تذکر داد؟!
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #17
این که جزو قوانین سایت هست.
تعداد کسایی که فینگیلیش مینویسن خیلی کمه. من خودم همیشه پستهای اونها ویرایش و به فارسی بازنویسی کرده ام. شما هم حتما همین کارو کنید تا این فرهنگ جا بیفته. به فرد فینگیلیش نویس هم در پیام خصوصی محترمانه تذکر بدید.
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #18
قسمت آخرین ارسالها که پائین انجمن هست وقتی روی یکی از موضوعات کلیک میکنیم به پست اول و صفحه هدایت میشیم . میشه تنظیم کنید که ب ارسال آخر و صفحه آخر ارسال بشیم؟ ممنونم

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #19
خوب عزیزم،از بالای صفحه کمک بگیر:
نمایش ارسالهای جدید!
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #20
(۲۳-مرداد-۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ عصر)kamelia نوشته است:  قسمت آخرین ارسالها که پائین انجمن هست وقتی روی یکی از موضوعات کلیک میکنیم به پست اول و صفحه هدایت میشیم . میشه تنظیم کنید که ب ارسال آخر و صفحه آخر ارسال بشیم؟ ممنونم

اتفاقا همین الان هم اگر روی اسم موضوع کلیک کنید ، به آخرین پست میره.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام