پیشنهادات

۲-آذر-۱۳۸۹, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #1

پیشنهادات
سلام لطفا" رنج قیمت هم برای تالارها ، آرایشگاهها و ... قرار بدید مثلا": های لوکس ، لوکس ، متوسط ، اقتصادی
نقل قول
 سپاس شده توسط nanajoon@yahoo.com
۲-آذر-۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #2
RE: پیشنهادات
مرسی از پیشنهاد خوبتون.
چون این یک فروم هست و طبقه بندی درست و حسابی نمیشه کرد ، تو فکریم که یک تاپیک فهرست درست کنیم و اون تو طبقه بندی رو انجام بدیم. حالا این فهرست چه ساختاری داشته باشه هنوز نظری ندارم. اگر شما نظری دارید استقبال میکنم.
نقل قول
۲-آذر-۱۳۸۹, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #3

مثلا" کنار عکس و اسم تالار نوع تالار : باغ ، سالن و .. و زیر آن کلاس قیمت در صورت لزوم گنجایش و در نهایت آدرس نوشته بشه و یک قسمت هم به صورت مختصر نظر خودشون نوشته بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط seshish
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۱-بهمن-۱۳۸۹, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #4
از دوستان و بازدیدکنندگان عزیز تقاضا دارم اگر موضوع خاصی مد نظرشون هست در اینجا مطرح کنند تا در فروم به بحث گذاشته بشه. تشکر می کنم. عضویت چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه و نیاز به تاییدیه ایمیل هم نداره.
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۸۹, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #5
اگر نظرتون رو راجع به سایت بگین ، کمک بزرگی خواهد بود در جهت ارتقای کیفی مطالب.
پیشاپیش ممنون از تمام کسانی که نظر میدن.
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۰۳:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۸۹ ۰۹:۰۲ صبح توسط Dante.)
ارسال: #6

میشه یه بخش اضافه کنید که اعضای سایت خودشون و شرایطشون رو معرفی کنن , همین اینکه همه باهم آشنا بشن هم اینکه بهتر بدونیم چه کسی شرایطش مثل ما بوده تا بشه ازشون کمک گرفت Tounge

چندتا مثال:
من و شوهرم هم سن هستیم
شوهرم همچنان سربازی نرفته (زیادی Relax بید) Angry
مراسم عقد جداگانه داشتم (تو سالن بود)
و ...

این اطلاعات باعث می شه که مثلا یکی بیاد از من بپرسه چه مشکلاتی داری شوهرت سربازی نرفته (دارم حرص می خورم Confused)
یا مثلا بپرسن مراسم عقد آنچنانی داشتی عروسی رو چیکار کردی که به هرحال فرق عمده باهم داشته باشن! از جلوه ی عروسی کم نشه! (چون یه فامیل داشتیم عکس های عقد و عروسیش مثل هم بود, دختر خالم هم عکس های نامزدیش و عروسیش مثل هم بود)

کلا شرایط مختلفی پیش میاد که شاید بتونیم به کس دیگه ای کمک کنیم Tounge

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط asal banoo
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #7
منم موافقم خوب میتونید خوتون باز کنید کاری نداره

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۰۱:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۸۹ ۰۲:۳۱ عصر توسط Dante.)
ارسال: #8

آخه می خواستم از قسمت های اصلی فرووم باشه که افرادی که وارد سایت می شن سریع ببینن, ولی عیبی نداره تو این قسمت 2 تا تاپیک ایجاد کردم.
درد دل / من و همسرم... /
منتظرتون در این تاپیک هستم Tounge

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #9
اااااااااا منم باز کردم ولی تو قسمت معرفی ....

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #10
سلام دوستان عزیز
تمام مطالب و نوشته هاتون مال بچه مایه دارهاست
مگه چه خبره
انگار همه میخوان با چشم و هم چشمی بالاترین و بهترین چیزها رو بنویسن
گرونترین آرایشگاه ها
گرونترین آتلیه ها و ...
ایکاش یه نگاهی هم به اونهایی که سطح متوسط جامعه ما هستند و توی همین مملکت زندگی می کنن و آرزوهای زیادی هم دارند می کردین
نقل قول
 سپاس شده توسط atrisa33 ، elina69 ، نسیم90 ، من و خودم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام