• مرضیه محمدی
  • مهناز

پلوپز و آرام پز

۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #31
RE: پلوپز
(۱۶-تير-۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ عصر)ارکیده نوشته است:  سلام بچه ها بالاخره من امروز موفق شدم پلوپز بخرم همون دیجیتالی پارس خزر 102 تومان شد،مرسی از راهنمایی همتونNew1New1New1

مبارکت باشه عزیزم. امیدوارم به سلامتی استفاده کنی. Smile
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #32
مرسی سارا جون خیلی از راهنمائیت ممنونمNew1New1New1
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #33
ارکیده جون مبارک.
سیندرلا میتونی پلوپز هم سفید برداری،بقییه رو استیل.
نمیشه؟
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #34

(۱۶-تير-۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ عصر)cinderella نوشته است:  پلوپز پارس خزر استیل هم داره یا فقط سفید؟من که گیج شدم باید هم رنگش هم مارکشون هم به کاراییشون دقت کنم!!مامانم میگه هر وسیلهایت یه رنگ داره میشه!!من مخلوط کنم فیلیپس برداشتم سفید پلوپز هم پارس خزر میخوام که الان سفید اما آب پرتقال گیری فیلیپس سفیدش نپسندیدم اون یکی مدلش پسندیدم که مشکیه!!!آخه مشکی با کدوم وسیلم ست میشه!!!خواهرم میگه کنوود بردارم که استیل!!آخه یخچالم لباسشویی استیل برمیدارم،اما نمیدونم کنوود خوبه یا نه؟؟گیج شدم!!هر وسیلم یه رنگ و یه مارک داره میشه خل شدم،کمکم کنید ،شماها چیکار کردید؟

سیندرلا جان بنظرم اولین نکته تو انتخاب هر وسیله ای کیفیت و کارایی اون جنسه! بعد باید رو ظاهر فکر کنی.
آب پرتقال گیری که همیشه روی میز نیست! تو کابینته، حالا یکی از وسایلت رنگش متفاوت باشه زیاد مهم نیست. اصلا فکر میکنن مدل زدی Smile
ببینم مثلا قهوه ساز میخوای چیکار کنی؟ من اکثرا قهوه ساز مشکی دیدم.
من خودم یخچالم سفیده، گازم استیل، قهوه ساز مشکی. چون اینا رو از روی کیفیت و مدل انتخاب کردم. در آخر دیدم اگه همین مدلی که انتخاب کردم دو رنگ داره خب اونی که نزدیکتر بود رو برداشتم.
بین من سرم رو هم میزدن امکان نداشت گازی بغیر از لوفرا بردارم! میخواست قرمز باشه اصلا!!
سخت نگیر عزیزمNew1
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ صبح توسط cinderella.)
ارسال: #35

باشه پس پلوپز پارس خزر برمیدارم،من قهوه ساز بر نمیداریم آخه خودمون داریم اما استفاده نمیکنیم،چای ساز هم نمیخرم چون استفاده نمیکنیم
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #36

بسلامتی، مبارک باشه
منم چایی ساز نمیگیرم، اما چون قهوه خوریم اینو میگیرم Tongue
نقل قول
۳۰-مهر-۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #37
پلوپز دیجیتالی بلک اندکر دارم .منم شنیدم پلوپز های پارس خزر خوبه
نقل قول
۳۰-مهر-۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #38
ماشاااااالله فریبا جون جهازش کامله کامله ها....عقدی یا خونه خودتی عزیزم....
نقل قول
۳۰-مهر-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #39
عزیزم عقدم .
هرکی مثه من 3 سال عقد بمونه جهازش کامل میشه گلم .
نقل قول
۳۰-مهر-۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-مهر-۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ صبح توسط p-bride.)
ارسال: #40
قربونت برم...والله مامی گرامی بنده گذاشته برای 1ماه مونده به عروسیکه خونه گرفتیم مستقیم ببریم اونجا...ههههههههههه
قدر مامی تو بدون گل دختر

میگیری کجا میذاری وسایلتو؟
نقل قول
 سپاس شده توسط fariba-m
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام